WHO “ویروس جهش یافته انگلیس به 70 کشور گسترش می یابد” صدای آمریکا

WHO “ویروس جهش یافته انگلیس به 70 کشور گسترش می یابد” صدای آمریکا

[ad_1]

سازمان بهداشت جهانی (WHO) دیروز (بیست و هفتم) اعلام کرد که ویروس کرونا ویروس جهش یافته در انگلیس ، اکنون در 70 کشور جهان گسترش یافته است.

WHO همچنین اعلام کرد که ویروس جهش یافته در آفریقای جنوبی به 31 کشور گسترش یافته و جهش های گزارش شده در برزیل در هشت کشور گزارش شده است.

WHO توضیح داد: “برخی شواهد نشان می دهد که ویروس جهش یافته شدت ویروس را افزایش می دهد ، اما این از قبل انجام می شود و برای تأیید آن نیاز به تجزیه و تحلیل بیشتر است.”

در همین حال ، شناخته شده است که دولت انگلیس محاصره دولت را تا اوایل ماه مارس حفظ خواهد کرد.

نخست وزیر انگلیس بوریس جانسون دیروز (27 ام) در پارلمان گفت که “درب به روی همه دانش آموزان پس از تعطیلات در اواسط فوریه باز نخواهد شد” در مورد ساعات کار مدرسه.

پیش از این ، دولت انگلیس سومین محاصره پنجم را صادر کرد ، زیرا ویروس کرونا به طور متوسط ​​روزانه بیش از 60،000 را تأیید کرد.

در همین رابطه ، نخست وزیر جانسون گفت که 8 مارس اولین زمان برای بازگشایی مدرسه است. وی اظهار داشت: بازگشت دانش آموزان به مدرسه اولین نشانه بازگشت آنها به مدرسه است و ابراز امیدواری كرد كه به تدریج اقدامات محدودكننده دیگر كاهش یابد.

انگلیس اولین کشور اروپایی است که بیش از 100000 مورد ویروس کرونا در تاریخ 26 ام داشته است.

انگلیس در حال حاضر مسافران 22 کشور پر خطر را که اخیراً ویروس کرونا ویروس را گسترش داده اند ، از جمله آفریقای جنوبی و برخی از کشورهای آمریکای جنوبی ، ممنوع کرده است.

اخبار صدای آمریکا[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *