Tay Ninh Youth: فعال ، خلاق ، برای جامعه

Tay Ninh Youth: فعال ، خلاق ، برای جامعه

[ad_1]

ماسک های گوش اتحادیه جوانان Tay Ninh برای افراد برای جلوگیری و مبارزه با این بیماری همه گیر است.

نقش و نگار جوانی

خانم Hoang Thi Thanh Thuy – دبیر اتحادیه جوانان استان ، با بیان اینکه بسیاری از آثار و آثار جوانان م effectiveثر است ، می توان به عنوان نمونه ذکر کرد: پروژه “جاده های گشت مرزی را با نور خورشید روشن کنید. ”، با طول کلی 39 کیلومتر ، به ارزش بیش از 800 میلیون VND. “جاده کشور را روشن کنید” به طول 31 کیلومتر ، به ارزش 793 میلیون. مجهز به 11 گروه بازی برای کودکان ، به ارزش 1.08 میلیارد VND.

فعالیت های داوطلبانه در حومه شهر در مرحله اوج این کارزارها: بهار داوطلبانه ، راهپیمایی مرز ، ماه جوانان ، جوانان داوطلب تابستانی بیش از 150،000 عضو اتحادیه و جوانان را به خود جلب کرد. کاربرد.

به طور خاص ، در بسیاری از مدل ها و آثار نوآوری وجود دارد ، مانند پروژه “روشن سازی جاده روستایی همراه با قایقرانی زیر پرچم ملی” ، “روشنایی مرز با نور خورشید” ، “سیستم تصفیه آب”. “برای فقرا … ارزش کل آثار نزدیک به 50 میلیارد تخمین زده شده است.

فعالیت های مربوط به کارآفرینی جوانان و توسعه اقتصادی متنوع است. کل استان دارای 26 مدل از جوانان تجارت می باشد ، از جمله 7 باشگاه جوانان (باشگاه ها) تجارت ، 15 گروه تعاونی ، 4 تعاونی. این انجمن در تمام سطوح با بخشها ، بخشها و مشاغل هماهنگی می کند تا فعالیتهای زیادی را برای حمایت از جوانان در زمینه کارآفرینی و توسعه اقتصادی ترتیب دهد ، مانند سمینارها ، مجامع برای به اشتراک گذاشتن تجارب تازه کار ، روزهای مشاوره شغلی ، بازدید از مدلهای اقتصادی. توسعه ، آموزش و انتقال دانش و فن آوری.

کمپین “برای نوجوانان مورد علاقه” نتایج مثبتی به دست آورد. آثار زیادی ساخته شده است که به زندگی کودکان می پردازد ، در آنها 15 خانه جدید با روسری ساخته شده است. “سفر با تایر دوم” 40 امتیاز فعالیت برای كودكانی كه 1 خوشه بازی رایگان برای كودكان فقیر فراهم كرده بودند ، ایجاد كرد.

اتحادیه جوانان استان مجموعاً 227 میلیون VND بورسیه های Illuminate the Dream را به اعضای اتحادیه ، جوانان فائق آمده بر مشکلات که خوب تحصیل می کنند ، بسیج و اعطا کرده است. از برنامه های “انرژی در مدرسه” ، “روشن کردن رویا” پشتیبانی می شود ، بنابراین بیش از 1000 بورس تحصیلی به دانش آموزان با شرایط دشوار اعطا می شود …

سازمان های اتحادیه جوانان نیز به طور فعال در حال ایجاد ، تغییر شیوه رفتار با بسیاری از فعالیت های جدید و قابل توجه ، ایجاد احساسات هستند. معمولاً در سال 2020 اتحادیه جوانان منطقه Tan Bien الگوی آموزش سنتی – سفر تاریخی را اجرا می کند ، از گزارش ها و تبلیغات اماکن تاریخی در منطقه فیلم می گیرد.

خانم نگوین تی کوک ، دبیر اتحادیه جوانان منطقه تانگ بین ، گفت: “این الگوی جدیدی در آموزش ایده آل انقلابی برای اعضای اتحادیه و جوانان است. از طریق این مدل ، اعضای اتحادیه جوانان و جوانان درک بهتری از مکانهای تاریخی و فرهنگی در منطقه دارند و به تدریج در ایجاد طبقه ای از جوانان غنی از وطن پرستی ، دانش ، آگاهی سیاسی ، اعتماد به حزب ، دوست داشتن اتحادیه ، ایجاد یک فرهنگ فرهنگی سهیم هستند. راه زندگی ، سپاسگزاری ».

دست خود را در پیشگیری و مبارزه با اپیدمی ها قرار دهید

جنبش جوانان در استان زادگاه نیز با فعالیت های مشترک با کل کشور در واکنش به اپیدمی کوید -19 مشخص شد. ارزش کل آثار و آثار اتحادیه جوانان در تمام سطوح در پیشگیری از شیوع Covid-19 بیش از 20 میلیارد VND است که در آن ، با تمرکز بر تبلیغات در مورد وضعیت همه گیری ، توصیه های پزشکی به مردم ارائه می شود. مردم ، تیم های پاسخ سریع ایجاد می کنند و تیم های سیار به طور فعال از تدارکات در امکانات قرنطینه پشتیبانی می کنند.

راه حل ها و روش های بسیاری مانند: طراحی و نصب 66 سینک ظرفشویی ، 1 ماشین لباسشویی دستی در مکان های عمومی ، “کلاه ایمنی ضد سقوط” ، “سرویس شستن دست مخلوط” ، “خودپرداز برنج” ، اشتراک اطلاعات زنده در مورد پیشگیری و کنترل بیماری با مشارکت پرستاران و پزشکان.

علاوه بر این ، بسیاری از مدل ها و روش های خلاقانه وجود دارد که اعضای اتحادیه و جوانان می توانند با افرادی که با مشکلات ناشی از بیماری های همه گیر روبرو هستند ، به اشتراک بگذارند. به طور معمول ، مدل “تغذیه برای 0 VND” ، که غذای روزانه را برای خانوارهای در شرایط دشوار و تحت تأثیر بیماری های همه گیر فراهم می کند ، به طور همزمان در 8/8 شهرداری و بخش های شهر Hoa رخ می دهد. دژ.

اعضا و جوانان منطقه Go Dau با موفقیت ماشین های شستشوی دستی مجهز به مکان های عمومی را ایجاد کرده و به افزایش آگاهی مردم در مورد پیشگیری و کنترل بیماری کمک می کنند. اتحادیه جوانان ویتنامی منطقه Duong Min Chau مدل Loving Carrier را برای بسیج هدایا ، حمایت از هزینه های زندگی جوانان محروم ، خانواده های محروم و بیماری ها اعمال می کند …

اتحادیه جوانان تانگ چائو واحدی است که فعالیتهای مهیج بسیاری را تشویق می کند و جوانان را برای جلوگیری و مبارزه با اپیدمی کوید 19 به اتحاد می کشاند. آقای هوانگ وانگ هوو ، دبیر اتحادیه جوانان منطقه ، گفت: “قبل از شیوع ، رهبران منطقه در تهیه یک ماده ضدعفونی کننده ضد الکل بر پایه الکل مطالعه و مشاوره کردند.

از فوریه تا ژوئیه سال 2020 ، هیأت نمایندگی منطقه بیش از 500 لیتر ضد عفونی کننده ضد عفونی کننده دست تهیه کرده و آن را به واحدهای ضد اپیدمی منطقه داده است. در همین زمان ، اتحادیه جوانان منطقه همچنین در حال جمع آوری منابع برای اهدای ده ها هزار ژل ضد عفونی کننده دست ، ماسک های پزشکی ، ماسک های جلوگیری از سقوط ، بروشورهای توزیع و دستورالعمل های نصب برنامه های Bluezone برای انسان ها است. ..

سال با موفقیت های زیادی از جوانی پویا و خلاق به پایان رسید. با موضوع “جوانان تای نینگ برای شروع یک کار ، شروع یک شغل” ، 2021 نوید کار زیادی در کار اتحادیه جوانان و جنبش جوانان می دهد تا به پیشرفت کلی استان کمک کنند.

هوآ خانگ

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *