Tay Ning: توقف بسیاری از مسیرهای حمل و نقل مسافر

Tay Ning: توقف بسیاری از مسیرهای حمل و نقل مسافر

[ad_1]

کادر پزشکی دمای بدن مسافران اتوبوس را بررسی می کنند. عکس: KK

وزارت حمل و نقل اخیراً سازماندهی فعالیتهای مربوط به بخش حمل و نقل در استان را اعلام کرده است تا اقدامات شدیدی را برای جلوگیری و کنترل اپیدمی کوید -19 انجام دهد.

بر این اساس ، برای فعالیت های حمل و نقل مسافر با وسایل نقلیه ثابت ، وسایل نقلیه پیمانی ، تاکسی ، اتوبوس ، اتومبیل های گردشی در و بین استان ها ، آنها باید دقیقاً اقدامات پیشگیری از اپیدمی را اعمال کنند ، وسایل نقلیه با حداکثر ظرفیت حداکثر 50٪ و نه بیشتر بیش از 20 نفر / مسافر ، مسافران دور از صندلی (یا ایستاده برای اتوبوس) نشسته اند. تاکسی ها بیش از 2 نفر / ماشین برای وسایل نقلیه 5 نفره حمل نمی کنند ، بیش از 3 نفر / ماشین برای وسایل نقلیه با بیش از 5-9 صندلی (از جمله راننده) حمل نمی کنند. به یاد داشته باشید که از فاصله ایمن خودداری کنید

توقف حمل و نقل مسافر با اتومبیل های مسیر ثابت ، اتومبیل های سفارشی ، تاکسی و اتومبیل های تور از استان تای نینگ به استان های باک نین ، باک جیانگ ، وینگ فوک و بن فوک Duong Than Commune ، منطقه فو بن ، استان نگوین ، تایلند ؛ شهر Hoa Binh ، منطقه ین Tui ، استان Hoa Binh ؛ Co Le City ، منطقه Truc Ninh ، استان نام دین ؛ شهرداری دائو لی ، منطقه لی نهان ، استان ها نام منطقه Huu Lung ، استان لانگ پسر. وسایل نقلیه دارای مسیرهایی که از این مکانها عبور می کنند مجاز به توقف ، پارک ، تحویل یا تحویل مسافران نیستند.

اجرای مسیرهای ثابت حمل و نقل مسافر از Tay Ninh به استان Long An و برگشت را متوقف کنید. برای مسیرهای ثابت از Tay Ninh به استانها و شهر هوشی مین ، 50٪ تخفیف در تعداد سفرهای روزانه / واحد حمل و نقل (برای واحدهای فعال از 2 سفر در روز یا بیشتر).

برای وسایل نقلیه تحت قرارداد برای حمل و نقل کارگران ، اطمینان حاصل کنید که وسیله نقلیه بیش از 50 درصد از ظرفیت خود را ندارد ، در حالی که مسافران از صندلی ها دور هستند. اطمینان حاصل کنید که یک فاصله ایمن رعایت می شود و اقدامات پیشگیری از اپیدمی دقیقاً طبق دستورالعمل رعایت می شود.

پیام “5K” را دقیقاً اعمال کنید. 100٪ رانندگان ، کارمندان ، مسافران … هنگام کار و جابجایی مسافران باید به درستی ماسک بزنند. بدون تماس ، حمل مسافرینی که طبق مقررات از ماسک استفاده نمی کنند.

برای شناسایی و ردیابی سریع افراد بالقوه آلوده ، به 100٪ از کارمندان ، کارمندان ، کارگران ، رانندگان واحد نیاز به نصب برنامه Bluezone دارد. در حین عمل ، در صورت مشاهده علائم تب ، سرفه ، دشواری در تنفس ، لازم است که به کارکنان مدیریت ، مهمانداران هواپیما یا پرسنل سرویس وسیله نقلیه اطلاع دهید ، با شماره تلفن های وزارت بهداشت تماس بگیرید.0947.209050) یا وزارت بهداشت (شماره تلفن 1900 3228 یا 1900 9095) و برای مشاوره و درمان به موقع به نزدیکترین مرکز درمانی مراجعه کنید.

واحدهای تجاری حمل و نقل باید انواع ضدعفونی کننده دست (حداقل با 60٪ الکل) ، ضد عفونی کننده و سطل های زباله را با درب برای انواع حمل و نقل مسافر مجهز کنند. از مسافران ، کارمندان ، رانندگان بخواهید اظهارات پزشکی دهند ، درجه حرارت بدن را بررسی کنند ، دست ها را ضد عفونی کنند. وسایل نقلیه را قبل و بلافاصله پس از اتمام سفر ضدعفونی کنید ، در حین حرکت ، بسته به شرایط واقعی لازم است ضد عفونی منظم شود.

برای هر سفر ، یک لیست از مسافران با یک اعلامیه پزشکی (شامل اطلاعات مسافر: نام کامل ، سال تولد ، شماره / شماره شناسایی CCCD ، آدرس محل سکونت ، شماره تلفن تماس) ؛ سایر اطلاعات وسیله نقلیه: شماره ثبت ، نقطه عزیمت / ورود ، نام و نام خانوادگی راهنما)؛ لیست را برای پیگیری بعدی در واحد حمل و نقل نگه دارید (در صورت وجود) بلافاصله یک عکس از اعلامیه پزشکی با لیست مسافران برای هر سفر به بخش مدیریت حمل و نقل – وسایل نقلیه و رانندگان (QLVT-PT & NL) ارسال کنید

رانندگان ، پرسنل خدمات و مسافران اعلامیه های پزشکی می دهند ، درجه حرارت بدن را بررسی می کنند و دست ها را ضد عفونی می کنند. صحبت و غذا خوردن در مسافرت را محدود کنید. تف نکنید تهویه طبیعی خودرو را تشویق کنید.

استفاده از ماسک مناسب هنگام کار و جابجایی مسافر برای 100٪ رانندگان ، کارکنان و مسافران الزامی است. بدون تماس ، طبق دستورالعمل مسافران را بدون ماسک حمل کنید.

ایستگاه های اتوبوس مسافربری با واحدهای حمل و نقل هماهنگی می کنند تا لیستی از مسافران را برای هر سفر تهیه و بلافاصله پس از عزیمت وسیله نقلیه برای وزارت حمل و نقل ، توسعه و مدیریت انرژی ارسال کنند. تجهیزات اندازه گیری دمای بدن را برای اندازه گیری دمای بدن برای کارکنان ، رانندگان و مسافران ورودی به ایستگاه تجهیز کنید. 100 drivers از رانندگان ، مسافران و کارکنان واحد را چک کنید و مجبور کنید هنگام کار در فعالیت های حمل و نقل مسافر ، اظهارات پزشکی را انجام دهند و به درستی ماسک بزنند.

مجهز به ضد عفونی کننده دست (با حداقل 60 درصد غلظت الکل) ، محلول ضد عفونی کننده ، سطل های زباله با درب در بسیاری از مکان های ایستگاه اتوبوس برای کارکنان ، مسافران و سایر موارد. برای ضد عفونی منظم دست. ترویج تهویه طبیعی در صندوق پول ، اتاق انتظار ، دفتر ؛ مراحل و روشهای مربوط به بازرسی و کارکرد وسایل نقلیه در ایستگاه و خارج از ایستگاه را طبق دستورالعمل به طور مناسب و مناسب دنبال کنید.

برای مدارس ، مراکز آزمون رانندگی ، در دوره های آموزشی نظری تقسیم شده است. بیش از 20 دانش آموز / کلاس را سازمان نمی دهد. فاصله ایمن داشته باشید در آموزش عملی ، به گروه ها تقسیم شوید. بیش از 2 دانش آموز / ماشین (برای کلاس B1 ، B2) و بیش از 4 دانش آموز / ماشین (برای کلاس C) سازمان نمی دهد.

مجهز به ضد عفونی کننده دست (با حداقل 60٪ الکل) ، ضد عفونی کننده ، سطل های زباله با درب در بسیاری از موقعیت ها برای کارمندان ، معلمان ، دانش آموزان و غیره ، برای ضد عفونی منظم دست. تهویه طبیعی را در اتومبیل های عملی ، اتومبیل های آزمایشی ، کلاس های درس ، اتاق های کار و اتاق های آزمایش تشویق کنید.

100٪ دانش آموزان ، کارمندان و معلمان اجباری برای استفاده صحیح از ماسک. سازماندهی و تقاضا از کارمندان ، معلمان ، دانش آموزان و سایر موارد. برای اظهارات پزشکی ، بررسی دمای بدن ، ضد عفونی دست ها ؛ قبل و بلافاصله پس از پایان روند یادگیری ، مراحل آزمون رانندگی ، سطح اتومبیل ، کلاسهای درس ، اتاقهای آزمایش را تمیز و ضد عفونی کنید.

برای پایانه های مسافربری در آن سوی رودخانه ، اقدامات عمومی فوق را به شدت برای جلوگیری و کنترل بیماری های همه گیر اعمال کنید.

وزارت ترانسپورت از واحدها و افراد مربوطه می خواهد مطالب زیر را از ساعت 00:00 در تاریخ 30 مه 2021 تا زمان انتشار اطلاعیه جدید به طور جدی پیاده سازی کنند..

پیش از این ، وزارت حمل و نقل منجر به ایجاد ایست های بازرسی بین بخشی (شامل بازرسان راهنمایی و رانندگی ، پلیس راهنمایی و رانندگی و کارمندان بهداشت) برای بررسی ، یادآوری و رسیدگی به تخلفات در پیشگیری و کنترل بیماری های همه گیر شده بود. استان تای نینگ ، از جمله:

گروه 1 ، بازرسی موبایل در محله های Tan Bien ، Tan Chau ، Chau Thanh ، Hoa Thanh ، Duong Minh Chau ، Tay Ninh.

گروه 2 ، بازرسی در منطقه گذرگاه بین استان Tay Ninh و استان Binh Duong و Binh Phuoc (مجموعه داده – خیابان Ben Cui ، منطقه Duong Minh Chau).

گروه 3 ، بازرسی از دروازه بین استان تای نینگ و استان لانگ آن (بزرگراه ملی 22 ، تقاطع Huu Nghi 4 ، کمون Loi Thuan ، منطقه بن کاو).

گروه 4 ، بازرسی در منطقه گذرگاه بین استان تای نینگ و شهر هوشی مین (در بزرگراه 22 ، بخش تینگ ، شهر ترانگ بنگ ، استان تای نینگ).

هی اویان

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *