Tay Nin: موارد وارداتی را که برای SARS-CoV-2 مثبت هستند ثبت کنید

Tay Nin: موارد وارداتی را که برای SARS-CoV-2 مثبت هستند ثبت کنید

[ad_1]

مسافران مراحل مهاجرت را در ویتنام در دروازه مرزی بین المللی Moc Bai انجام می دهند – تصویر

به طور خاص ، بیمار 8906 به نام VVT (متولد 1983 ، ساکن محله ووی ، کمون An Thanh ، بن کاو) یک فریلنسر است که از ژوئن سال 2020 در یک سایت ساختمانی با آدرس نزدیک Bavet Market ، استان Svay Rieng ، کامبوج کار می کند.

بعد از ظهر 5 ژوئن 2021 ، بیمار کار خود را در محل ساخت و ساز ترک کرد ، با یک موتور سیکلت به دروازه مرزی بین المللی Moc Bai رفت ، وارد ویتنام شد و در انزوا به دبیرستان Phuoc Binh ، Trang Bang منتقل شد. CDC تای نین تایید کرد که بیمار در 6 ژوئن از نظر SARS-CoV-2 مثبت است.

مورد دوم (بیمار 8908) به نام LVN (متولد 1976 ، ساكن شهرداری فونگ نها ، منطقه بو تراچ ، استان كوانگ بین) ، در یك ساختمان در نزدیكی بندر سیهانوكویل ، كامبوج كار می كند. در 5 ژوئن 2021 ، بیمار برای تکمیل مراحل ورود به ویتنام در اینجا در مرز بین المللی Goc Mate Bate استخدام شد ، در دبیرستان Phuoc Binh ، Trang Bang City به انزوا منتقل شد. در 7.6 بیمار نتیجه مثبت داشت.

مورد سوم (بیمار 8912) به نام TQAD (متولد 1996 ، ساكن بند 2 ، شهر گوئو كونگ ، استان تیان جیانگ) مهندسی بود كه در كارخانه لبنیات آنگكرمیلك (پنوم پن ، كامبوج) كار می كرد.

در 5 مارس 2021 ، بیمار به پنوم پن ، کامبوج رفت ، به مدت 14 روز در هتل اوگا مرکز جدا شد ، آزمایش SARS-CoV-2 و آزمایش منفی را انجام داد. پس از پایان دوره انزوا ، بیمار برای کار در شرکت بازگشت. هر روز ، پس از کار ، بیمار با 2 دوست به هتل Le Kree (آدرس ناشناخته) برمی گردد.

حدود ساعت 4 بامداد در 5 ژوئن 2021 ، بیمار 8912 و دو دوست در دروازه مرزی Moc Bai اتومبیلی اجاره کردند ، مراحل مهاجرت را در ویتنام به پایان رساندند و به یک منطقه انزوا متمرکز در دبیرستان Phuoc Binh در ترانگ بنگ منتقل شدند. در 7 ژوئن ، Tay Ninh CDC اعلام کرد که نتایج تأیید شده آزمایش بیمار مثبت است.

هر سه بیمار برای نظارت و درمان به مرکز پزشکی منطقه بن کاو منتقل شدند.

در ارتباط با این 3 مورد ، 30 مورد با F1 شناسایی شد که در دبیرستان Phuoc Binh ، Trang Bang City جدا شده است.

از زمان شیوع ، Tay Ninh 55 مورد مبتلا به عفونت Covid-19 داشته است که 1 مورد آن انتقال به جامعه و 54 مورد آن وارد شده است.

ین رنگ

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *