Sungroup: بیش از 15000 کیت آزمایش Covid-19 به بخش بهداشت Tay Ninh اهدا کنید

Sungroup: بیش از 15000 کیت آزمایش Covid-19 به بخش بهداشت Tay Ninh اهدا کنید

[ad_1]

آقای Trinh Van Ha ، معاون مدیر کل Sungroup Tay Ninh (مرکز) ، به نمایندگی از Sungroup ، 15000 کیت آزمایش Covid-19 را در بخش CDC Tay Ninh به بخش بهداشت ارائه داد.

آقای ترینه ون ها ، معاون مدیر کل سانگروپ ، تای نین ، گفت که در زمینه توسعه پیچیده اپیدمی کوید -19 ، سانگروپ می خواهد برای مبارزه با این بیماری ، استان تای نین را همراهی کند.

Ha اضافه کرد که کیت آزمایش Covid-19 از آزمایشگاه Abbott (ایالات متحده) با حساسیت و ویژگی مطابق با استانداردهای سازمان بهداشت جهانی (WHO) ، که اجازه آزمایش و نتایج تقریباً فوری را دارد ، توسط وزارت بهداشت مجوز توزیع دارد. درست در مرحله معاینات مراقبت و بهداشت در آینده نزدیک ، سانگروپ با حمایت از پیشگیری و کنترل اپیدمی کوید -19 با سایر تجهیزات پیشرفته پزشکی ، به همراهی استان ادامه خواهد داد.

دکتر Tran Huyen Tran ، معاون CDC ، به نمایندگی از سلامتی Ninh Health ، از توجه و مشارکت Sungroup تشکر کرد. این هدیه ای ارزشمند و معنادار است که Sungroup همراه با بخش بهداشت برای سرکوب اپیدمی ها ، آزمایش و غربالگری در مقیاس بزرگ و جداسازی F0 از جامعه است.

CDC Tay Ninh متعهد است که به سرعت کیت های آزمایش سریع را در مناطق جداسازی ، محاصره و رسانه های ضد اپیدمی برای افزایش اثربخشی فعالیت های آزمون مستقر کند.

در ساعت 18:00 در 19 ژوئیه ، کل استان تای نین 43 مورد مثبت SARS-CoV-2 را ثبت کرد.

جیانگ هست

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *