NBC آمریکا “تغییر بزرگی در رتبه بندی ترامپ برای تأیید ندارد” … CNN “بهترین مدیریت”

NBC آمریکا “تغییر بزرگی در رتبه بندی ترامپ برای تأیید ندارد” … CNN “بهترین مدیریت”

[ad_1]

اگرچه از رئیس جمهور دونالد ترامپ خواستار “حمله به پایتخت” شد ، اما نظرسنجی ها می گویند تغییر قابل توجهی در رتبه بندی تاییدیه وجود ندارد

کانال تلویزیونی آمریکایی “NBC” گزارش داد که در یک نظرسنجی که از 1000 رأی دهنده بین دهم تا سیزدهم انجام شد ، درصد تایید دولت رئیس جمهور ترامپ 43 درصد بود.

در این گزارش آمده است كه موافقت پرزیدنت ترامپ در همان نظرسنجی انجام شده قبل از انتخابات ریاست جمهوری نوامبر 45 درصد و بلافاصله پس از روی كار آمدن در سال 2017 ، 44 درصد بوده است.

در این نظر سنجی ، 35٪ از پاسخ دهندگان گفتند “رئیس جمهور منتخب جو بایدن به طور قانونی پیروز نشد” و 61٪ معتقد بودند که این یک پیروزی قانونی است.

در پاسخ به این س ،ال ، “آیا رئیس جمهور ترامپ كاملاً یا تا حد زیادی مسئول شورش های كاپیتول است؟” 52 درصد پاسخ مثبت دادند و فقط 11 درصد جمهوری خواهان رئیس جمهور ترامپ را مسئول دانستند.

در همین حال CNN گزارش داد که در نظرسنجی 13 رای دهنده از 9 تا 14 ام ، میزان تایید رئیس جمهور ترامپ 34 درصد بود که کمترین میزان در دوره ریاست جمهوری وی بود.

در همین نظرسنجی که در ماه اکتبر انجام شد ، تایید رئیس جمهور ترامپ 42٪ بود.

در این نظرسنجی ، 54٪ از پاسخ دهندگان گفتند كه رئیس جمهور ترامپ باید قبل از مراسم تحلیف در 20 ام در رابطه با قیام كاپیتول “عقب نشینی شود”.

اخبار صدای آمریکا

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *