Alibaba Ma-Win ، فعالیت عمومی پس از 3 ماه صدای آمریکا

Alibaba Ma-Win ، فعالیت عمومی پس از 3 ماه صدای آمریکا

[ad_1]

برای مدتی ، رئیس جمهور سابق ما یون ، بنیانگذار Alibaba ، بزرگترین شرکت تجارت الکترونیکی چین ، که به دلیل “شایعات از دست رفته” مطرح شد ، سه ماه بعد ظهور کرد.

اخبار تیانمو در استان ژجیانگ ، چین امروز (بیستم ام) با انتشار ویدئویی مربوط به ما یون گفت: او در یک مراسم اهدای جایزه معلم در مناطق روستایی سخنرانی ویدیویی کرد.

استان ژجیانگ محل مقر علی بابا است.

رئیس جمهور سابق ما در طی یک سخنرانی در طول روز گفت: “من امروز با همکارانم آموخته ام و با آنها فکر کرده ام.” “من نتیجه گرفتم که کارآفرینان چینی باید به چشم انداز ملی احیای منطقه و سعادت کلی خدمت کنند.” “

حدود سه ماه از کنفرانس مالی در شانگهای در 24 اکتبر سال گذشته ، زمانی که رئیس جمهور سابق ما یون در انظار عمومی ظاهر شد ، می گذرد.

رئیس جمهور سابق ما در آن زمان در سخنرانی با انتقاد از سیاست دولت ، گفت: “تنظیم غذا خوردن با پای پیاده یک مشکل است.”

ناظران مالی چینی سپس رئیس جمهور سابق ما یون را به انجام “مصاحبه” فراخواندند و به طور ناگهانی IPO را متوقف كردند ، كه شركت تابعه گروه مورچه های علی بابا بر آن اصرار داشت.

رئیس جمهور پیشین ما یون از آن زمان در مجسمه عمومی ظاهر نشده است و برخی شایعات ناپدید شدن وی را مطرح کرده اند.

رئیس جمهور سابق ما وینگ ، معلم سابق زبان انگلیسی ، در سال 1999 شرکت تجارت الکترونیکی Alibaba را تأسیس کرد و در سال 2019 از ریاست جمهوری استعفا داد ، اما به عنوان بزرگترین سهامدار کنترل قابل توجهی اعمال کرد.

اخبار صدای آمریکا[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *