35 هیئت در مجمع فنی و نظامی بین المللی – ارتش 2021 شرکت خواهند کرد

35 هیئت در مجمع فنی و نظامی بین المللی – ارتش 2021 شرکت خواهند کرد

[ad_1]


تیم ویتنام در دور نهایی گروه 2 با تیم های میانمار ، لائوس و تاجیکستان در بازی های ارتش 2020 رقابت می کند. عکس مستند: Tran Hieu / VNA

در اینجا بوریس گونچاروف ، رئیس بخش بازاریابی انحصار صادرات تسلیحات روسیه Rosoboronexport ، گفت که امسال به دعوت این شرکت بیش از 800 نماینده از 35 هیئت در ارتش 2021 حضور خواهند داشت ، از این تعداد 17 هیئت از وزارتخانه ها رهبری می شوند. ، قائم مقام وزرای دفاع و مقامات ارشد کشورهای شریک.

روسوبورون اکسپورت ده ها مذاکره درباره تامین تسلیحات و همکاری روسیه انجام خواهد داد. علاوه بر این ، Rosoboronexport درخواست هایی از بیش از 40 کشور جهان برای معرفی صدها محصول نظامی ، دوگانه و غیرنظامی روسیه دریافت کرده است.

Rosoboronexport سیستم های دفاع هوایی و جنگ الکترونیکی ، تجهیزات امنیتی مدرن روسیه ، لباس نظامی و تجهیزات نیروهای ویژه و پلیس را معرفی خواهد کرد.

این ارائه ها در 22 و 23 آگوست در غرفه Rosoboronexport انجام شد و این شرکت ویترین تانک T-90MS را برگزار کرد. در مکانهای کنار غرفه ، Rosoboronexport طیف گسترده ای از سلاح گرم را نشان می دهد – از جمله آخرین پیشرفتهای شرکت کلاشینکف و کارخانه Degtyarev ، زره ، کلاه و سپر ، اسلحه های تیرانداز از خفا مارک Lobaev Arms در بین متخصصان بسیار محبوب است.

به گفته Rosoboronexport ، مشتریان به جدیدترین تانک T-14 Armata ، یک وسیله نقلیه جنگی ساخته شده بر روی سکوی بومرنگ علاقه مند هستند ، که از همه خودروهای رزمی رقبای خارجی ، پهپادها برتر است. پهپاد تحقیقاتی و تهاجمی Orion-E (UAV) ، سیستم موشکی پدافند هوایی Antey-4000 که برای تجهیز نیروهای زمینی طراحی شده است ، توپخانه و موشک های منحصر به فرد ضد هوایی Pantsir-S1M ، نسل پنجم جنگنده های Su-57 ، هلیکوپترها ، کشتی های سطحی و زیردریایی …

منبع VNA

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *