یک نامه دروازه به جامعه تجاری ، کارآفرینان داخل و خارج از روستا ارسال کنید

یک نامه دروازه به جامعه تجاری ، کارآفرینان داخل و خارج از روستا ارسال کنید

[ad_1]

همه گیری کووید -19 زندگی اقتصادی اجتماعی و زندگی مردم را به میزان قابل توجهی تحت تأثیر قرار داده است مردم.

با هدف “مبارزه با اپیدمی به عنوان مبارزه با دشمن” ، کل سیستم سیاسی ، بخش های اقتصادی و همه اقشار مردم استان تلاش و عزم زیادی کرده اند و “هدف دوگانه” را به طور مثر برآورده کرده اند. به عنوان توسعه اقتصادی-اجتماعی

“آتش طلا را آزمایش می کند ، مشکلات را امتحان کنید” ، در مواقع دشوار اراده صعود بیشتر می درخشد ، بسیاری از نمونه های معمولی ، قلب های خوب به یکدیگر کمک می کنند تا بر مشکلات و چالش های جامعه تجاری غلبه کنند ، سازمان ها و افراد سهم مهمی در پیشگیری از اپیدمی ها و کنترل های محلی ، و همچنین کمک به موقع در شرایط دشوار در طول یک همه گیری ، با اعمال مهربانانه شریف و کوچک.nانسانیت عمیق فرهنگ ویتنامی و مردم به طور کلی و کارآفرینان ویتنامی به طور خاص.

کمیته استانی حزب ، شورای خلق ، کمیته مردمی ، کمیته جبهه میهنی ویتنام استان ، نیروهای پیشرو ، جامعه تجاری ، کارآفرینان و افراد از هر قشر و گروهی را که در مبارزه با اپیدمی مبارزه می کنند ، قدردانی ، تقدیر و تشکر کرد. به درک و به اشتراک گذاشتن مشکلات جامعه تجاری و مبارزات امروز مردم.

اپیدمی کووید -19 همچنان پیچیده و طولانی است و مشکلات و چالش های بزرگی را برای مشاغل و مردم ایجاد می کند.،، این امر مستلزم این است که ما در برخورد خود با فرد قاطع باشیم و بر آن غلبه کنیم.

کمیته استانی حزب ، شورای خلق ، کمیته مردمی ، کمیته جبهه سرزمین ویتنام استان همیشه جامعه تجاری را برای غلبه بر مشکلات با روح “مزایای هماهنگ ، خطرات مشترک” ، قاطعانه ما نمی خواهیم “همراهی می کند. شکستن “زمان زنجیره تولید عمیقا بر این باور است که جامعه تجاری و کارآفرینان در هر شرایط سخت همیشه شجاع ، مطمئن ، فعال ، خلاق هستند و راه حل های مناسب را پیدا می کنند. کاربردg به شرطی که این اپیدمی از تولید و تجارت پشتیبانی کند و در عین حال “با یکدیگر مبارزه کند” ، برنامه ریزی و پشتیبانی برای پیوستن به محلی برای مقابله با این همه گیری ، و دستیابی موفقیت آمیز به “اهداف دوگانه” ، به زودی کل وضعیت را زنده می کند. بازگشت به حالت عادی جدید

با آرزوی جامعه بازرگانان ، کارآفرینان داخل و خارج از روستا ، خرد روشن ، ذهن درونی ، شجاعت ، اعتماد به نفس ، غلبه بر مشکلات ، موفقیت.

با بهترین آرزوها!

کمیته حزب استانی – شورای مردم – کمیته مردم – کمیته جبهه میهنی ویتنام استان تای نینگ

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *