یکی دیگر از موارد مشکوک به عفونت در جامعه در Trang Bang Bà

یکی دیگر از موارد مشکوک به عفونت در جامعه در Trang Bang Bà

[ad_1]

برای بیماران مبتلا به Covid-19 مناطق جدا شده از منازل را ایجاد کنید

بر اساس این گزارش ، بیمار بنام LTD ، متولد 1970 ، در منطقه لوک دو ، بخش ترانگ بنگ ، شهر ترانگ بنگ زندگی می کند و به عنوان یک تاجر سبزیجات در بازار Binh Dien ، منطقه 8 ، TP کار می کند. هوشی مین هر روز ، از ساعت 6 عصر تا 7 بعدازظهر ، بیماران از خانه در منطقه Loc Du ، بخش Trang Bang برای فروش سبزیجات به بازار Binh Dien می روند ، تا ساعت 9-10 صبح روز بعد در خانه در Trang Bang.

قبل از 1 ژوئیه 2021 ، بیمار در متلی در نزدیکی بازار Binh Dien اقامت داشت (حدود 3 ، 4 روز ، به Trang Bang برنگشت). صبح روز 1 ژوئیه 2021 ، بیمار با موتور سیکلت از بازار Binh Dien به ترانگ بنگ رفت و سپس برای دیدار با یکی از دوستانش به نام LTL (متولد 1964) به مسافرخانه MB رفت.

در حال بازگشت از متل ، بیمار با مسئولیت محدود از پسری كه بلیط های بخت آزمایی فروخته بود (ناشناخته) خواست كه برای سرماخوردگی دارو بخرد (بدون تماس مستقیم ، پس از خرید دارو ، پسر دارو را از در بیرون انداخت ، بیمار پول را جمع كرد و آن را بیرون انداخت) هزینه کودک را پرداخت کرد). حدود ساعت 11:15 صبح روز 2 ژوئیه ، بیمار برای اعلامیه پزشکی به ایستگاه پزشکی بخش رفت ، سپس در حیاط نشست و منتظر ماند تا اعضای خانواده وسایل شخصی خود را به ایستگاه بیاورند ، ساعت 4 بعد از ظهر بیمار به انزوا متمرکز در بیمارستان دبیرستان Long Vinh ، منطقه Chau Thanh منتقل شد.

در 4 ژوئیه 2021 ، بیمار مبتلا به LTD برای SARS-CoV-2 نتیجه مثبتی نشان داد. در همان روز ، تیم پاسخ از Trang Bang City به خانه بیمار و اتاق متل خانم LTL رفتند تا اطلاعات را تأیید کرده و اقدامات پزشکی را برای جلوگیری از همه گیری طبق دستورالعمل انجام دهند.

بی تی

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *