کمیته برگزاری المپیک توکیو “شبیه سازی بازی های بدون مخاطب” صدای آمریکا

کمیته برگزاری المپیک توکیو “شبیه سازی بازی های بدون مخاطب” صدای آمریکا

[ad_1]

با شیوع ویروس کرونا جدید ، تردیدها نسبت به بازی های المپیک توکیو ژاپن که قرار است در ماه ژوئیه برگزار شود ، افزایش یافته است و مشخص است که کمیته برگزاری المپیک توکیو نیز در حال بررسی طرحی برای برگزاری “بازی عمومی” است. “

یوشیرو موری رئیس کمیته برگزاری المپیک توکیو روز گذشته (سوم) در جلسه مقدماتی المپیک گفت: “المپیک هرچه باشد برگزار می شود.”

رئیس جمهور موری گفت که اگرچه نمی تواند جزئیات را فاش کند ، اما او در حال شبیه سازی موقعیت های مختلف از جمله نحوه انجام بازی بدون تماشاگر است.

وی تأکید کرد: “ما باید به جای بحث در مورد برگزاری المپیک یا نه ، در مورد چگونگی برگزاری المپیک فکر کنیم.”

رئیس جمهور موری بارها “چنین واقعیتی” را با توجه به برخی گزارش ها مبنی بر تصمیم گیری داخلی ژاپن برای لغو بازی های المپیک توکیو ، تکذیب کرده است.

دولت ژاپن اخیراً “وضعیت اضطراری ملی” را تا 7 ماه آینده در 10 منطقه از جمله توکیو تمدید کرد ، زیرا گسترش ویروس کرونا جدید به ندرت متوقف می شود.

در همین حال ، در یک جلسه توجیهی منظم ، جن ساکی سخنگوی کاخ سفید آمریکا گفت: “ما در حال حاضر درباره تغییر برنامه ها و مواضع خود در مورد (بازی های المپیک توکیو) در مورد اعزام تیم ایالات متحده به بازی های المپیک توکیو بحث نمی کنیم.

کاخ سفید در بیانیه جداگانه ای اعلام کرد: “ایالات متحده با همکاری کمیته بازیهای المپیک و پارالمپیک (USOPC) وضعیت ژاپن را رصد می کند و ما به طور منظم توضیحاتی را در مورد آماده سازی کمیته برگزاری المپیک در توکیو می شنویم.” ما می خواهیم ورزشکاران آمریکایی در صحنه بین المللی موفق شوند و سلامتی و ایمنی آنها در اولویت است. “

اخبار صدای آمریکا[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *