کمبل دستیار وزیر پیشین “همکاری با اتحاد برای آزمایش چین باید در اولویت باشد” | صدای آمریکا

کمبل دستیار وزیر پیشین “همکاری با اتحاد برای آزمایش چین باید در اولویت باشد” | صدای آمریکا

[ad_1]

دستیار وزیر خارجه پیشین در شرق آسیا در اقیانوس آرام ، کرت کمبل ، که به عنوان هماهنگ کننده هندو-اقیانوس آرام شورای امنیت ملی کاخ سفید منصوب شده است ، بر همکاری با متحدان برای تحت کنترل نگه داشتن چین تأکید کرده است. وی همچنین به لزوم ائتلاف 10 کشوره از جمله کره و گسترش کواد اشاره کرد. این خبرنگار آنه جوان است.

دستیار وزیر پیشین کرت کمبل گفت که همکاری با متفقین باید در اولویت منطقه هند و اقیانوس آرام باشد تا جلوی صعود چین و تعادل منطقه را بگیرد.

روز 12 ، یک روز قبل از آنکه معاون وزیر سابق كمبل به عنوان هماهنگ كننده كاخ سفید هند و اقیانوس آرام نامیده شود ، مشاركت مشتركی در مجله دیپلماتیک Forine Affairs ، چگونه ایالات متحده می تواند نظم آسیا را تقویت كند ، منتشر شد.

وی در كتاب “چگونه آمریكا می تواند نظم آسیایی را تقویت كند” با یادآوری اظهار نظر هنری كیسینجر وزیر امور خارجه پیشین در مورد توازن قدرت گفت.

یک درس تاریخی وجود دارد که هیچ نظمی بدون حفاظت فیزیکی در برابر تجاوز ، ایمن نیست ، که مانند هشدار مربوط به منطقه هند و اقیانوس آرام است ، جایی که نفوذ فعلی چین در حال رشد است.

در آن زمان كمبل ، دستیار وزیر اسبق آمریكا ، اظهار داشت: قدرت بدنی رو به رشد چین تعادل ظریف منطقه را بی ثبات می كند و جسورانه ماجراجویانه سرزمینی چین را ارتقا می دهد.

بنابراین ، آنها نگران بودند که نادیده گرفتن رفتار چین می تواند به صلح طولانی مدت در منطقه پایان دهد.

وی تأکید کرد که وظیفه بعدی دولت برای اصلاح نظم و توازن متزلزل آسیا اتحاد با کشورهای منطقه است.

وی به طور خاص ، به بازسازی اتحاد اشاره کرد ، که به دلیل فشار در مذاکره مجدد برای تقسیم هزینه های دفاع در برابر متحدان خود مانند کره و ژاپن و تهدید به عقب نشینی آمریکا ، ضعیف شده است.

وی همچنین پیشنهاد داد که ایالات متحده به دنبال اتحادیه شخصی برای خویشتنداری عمومی باشد.

به جای اتحاد بزرگ متمرکز در همه زمینه ها ، ما به رویکردی نیاز داریم که در تجارت و فناوری ، زنجیره تأمین و ارتش تقسیم شود.

كمبل دستیار وزیر اسبق كمپل به پیشنهاد انگلستان اشاره كرد: D10 بعلاوه كره ، استرالیا و هند در هفت كشور اصلی (G7) و 10 طرح دموكراتیك.

علاوه بر این ، بازدارندگی نظامی عمومی می تواند با گسترش “گروه” ، كه شامل استرالیا ، هند ، ژاپن و آمریكا است ، در بخش نظامی متمرکز شود.

در ماه نوامبر ، ناوهای هواپیمابر و ناوهای جنگی ناوگان دریایی ایالات متحده ، هند ، ژاپن و استرالیا ، چهار کشور همکاری امنیتی Quad ، مرحله 2 آموزش مشترک MALABAR 2020 را در اقیانوس هند انجام دادند.

برخی اشاره کرده اند که دولت بایدن از همان ابتدا باید با چین به عنوان “رقیب وحشتناک” رفتار کند و به دنبال ادغام با دموکراسی ها باشد.

جورج کوپچان ، استاد دانشگاه جورج تاون که در کنفرانس امنیت ملی کاخ سفید در دولت اوباما و کلینتون کار می کرد ، گفت: “بایدن باید یک استراتژی چینی ایجاد کند که متحدان آمریکایی را به هم متصل کند.” متحدان ایالات متحده را متحد می کند) گفت:

پروفسور کوپچان گفت: “دولت بایدن باید استراتژی توده ای خود را با واقع گرایی عملگرا دنبال کند.”

علاوه بر این ، ایالات متحده و متحدان اصلی آن می گویند که از نظر تجارت و سرمایه گذاری به اتحاد علیه چین احتیاج دارند.

پروفسور کوپچان یادآوری کرد که طی 20 سال گذشته ، دموکراسی های پیشرفته طی 20 سال گذشته میلیون ها شغل را به دلیل رقابت واردات با چین و شیوه های تجارت ناعادلانه چین از دست داده اند.

وی افزود اگر ما ، همراه با متحدان خود ، چین را برای رقابت عادلانه در بازار تحت فشار قرار دهیم ، این به منافع اقتصادی همه کمک می کند.

پروفسور کوپچان همچنین گفت که اقدامات یک جانبه رئیس جمهور تروف یا اتحادیه اروپا (اتحادیه اروپا) فعلی قدرت مذاکره جمعی را در کشورهای دموکراتیک در سراسر جهان تضعیف و نفوذ چین را افزایش می دهد. ایالات متحده در حال همکاری با متحدان برای به حداکثر رساندن کارایی است. تأکید کردم این ناامیدکننده است.

تنها هنگامی که ایالات متحده به متحدان دموکراتیک خود بپیوندد ، می توانند جلوی جنایات چین مانند سلب حقوق مالکیت معنوی و اقدامات تجاری مضر را بگیرند.

پروفسور کوپ چان گفت که ایالات متحده و کشورهای شریک نیز باید در دفاع از حقوق بشر صحبت کنند.

وي به ويژه توضيح داد كه متحد كردن هنگ كونگ با تحريم عليه مسئولين سرکوب اقليت سين جيانگ اویغورها به اصلاح اقتدار اخلاقی رو به کاهش ایالات متحده كمك خواهد كرد.

روز سیزدهم ، مایکل گرین ، مدیر ارشد آسیا در شورای امنیت ملی ، در مقاله Forine Policy با عنوان “بایدن اولین حرکت جسورانه خود را در آسیا انجام داد” نوشت. وی استدلال کرد که موقعیت دولت بعدی تقویت خواهد شد.

کمیسر سابق گرین می گوید کمبل ، دستیار وزیر پیشین ، به عنوان یک استراتژیست اولیه و یک معمار مهم برای ایجاد مشارکت با متحدان برای محدود کردن رشد فزاینده چین شناخته شده است.

علاوه بر این ، موقعیت هماهنگ کننده جدید هند و اقیانوس آرام دولت بایدن بی سابقه بود و هدف آن افزایش اهمیت استراتژیک آسیا بود.

علاوه بر این ، آقای كمبل این سون توضیح داد كه نیاز به همکاری دو جانبه در زمینه استراتژی های چین و آسیا تثبیت شده است.

گرین گفت: “اجماع گسترده ای در پارلمان و دیپلمات ها در مورد لزوم تقویت اتحادها ، محافظت از فن آوری های اساسی و فشار عمومی برای حمایت از حقوق بشر و دموکراسی وجود دارد.”

این Soyoung Ahn ، اخبار VOA است.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *