“کاهش فقر اطلاعاتی” برای توسعه پایدار

“کاهش فقر اطلاعاتی” برای توسعه پایدار

[ad_1]

صفحه نمایش LED در منطقه گردشگری ملی کوه Ba Den.

پروژه “ارتباطات و کاهش فقر در اطلاعات” یکی از پنج پروژه تحت برنامه ملی هدف برای کاهش پایدار فقر برای دوره 2016-2020 است که توسط نخست وزیر در تصمیم شماره 1722 / QD صادر شده است. -TTg در تاریخ 2 سپتامبر 2016. پس از 5 سال اجرا ، این پروژه در ابتدا نتایج مثبتی را به همراه داشت ، که به کاهش فقر پایدار کمک می کند ، به حفظ امنیت سیاسی ، نظم اجتماعی و امنیت کمک می کند. در سطح محلی

وزارت اطلاعات و ارتباطات (TT-TT) واحدی است که برای اجرای محتوای “کاهش فقر اطلاعات” اختصاص یافته است ، در دوره 2016-2020 این بخش بر 3 هدف اصلی تمرکز دارد: ارتقا knowledge دانش ، اطلاعات حرفه ای و ظرفیت حمایت. کارکنان اطلاعات و ارتباطات بهبود اثربخشی تبلیغات ، ارائه فوری ابتکارات ، خطوط ، سیاست ها و قوانین حزب ، دولت ، رویدادهای مهم سیاسی و اجتماعی در کشور و حل و فصل. روش تبلیغ بصری ؛ تقویت کاهش فقر اطلاعاتی ، تأمین نیازهای اطلاعاتی جامعه ، بهبود دسترسی به اطلاعات مردم در مناطق دور افتاده و مناطق دارای اقلیت های قومی.

با عزم برای دستیابی به اهداف فوق ، این بخش 6 دوره آموزشی را برای ارتقا knowledge دانش و مهارتهای حرفه ای در وکالت با مجموع 290 ​​کارمند در زمینه اطلاعات و ارتباطات برگزار می کند. حضور دارند؛ 312 برنامه رادیویی تولید و پخش می کند. 22 برنامه تلویزیونی؛ 8،200 جزوه تبلیغاتی منتشر کرد. 20 مجموعه تسهیلات عملیاتی برای خدمات اطلاعات تبلیغاتی تجهیزات 20 کمون مرزی با مشکلات زیادی در استان خریداری کرد.

به ویژه در سال 2019 ، وزارت اطلاعات و ارتباطات به این وزارتخانه مامور شده است تا وظیفه خاصی از “تبلیغات مشترک برای منطقه جنوب شرقی” را انجام دهد. بر این اساس ، بخش مشاوره کمیته استان طرحی را برای تولید محصولات تبلیغاتی برای خدمت به منطقه جنوب شرقی تحت پروژه “ارتباطات و کاهش فقر اطلاعات” صادر کرد. هدف ملی برای کاهش فقر پایدار در دوره 2016-2020 به منظور تقویت هماهنگی بین شهرک ها و آژانس های رسانه ای در زمینه عملکرد محصولات مشترک برای کل منطقه.

انتشار اطلاعات اساسی برای هر محل سکونت در سراسر منطقه را تقویت کنید تا مناطق بتوانند در کاهش فقر از یکدیگر یاد بگیرند تا اعتماد به نفس در کاهش فقر را به روشی پایدار در 6 استان شرق تحریک کنند. جنوب.

این اداره از بودجه 2 میلیاردی VND که توسط دولت مرکزی برای اجرای این پروژه در نظر گرفته شده ، 10 مستند ، 10 برنامه گفتگوی تلویزیونی و 10 برنامه رادیویی را که از کانال های تلویزیونی دیجیتال پخش می شود ، تولید و پخش کرده است. VTC-10 و از کانال های استان های جنوب شرقی پخش می شود.

محتوای تبلیغات بر روی موضوعات متمرکز بود: توسعه گردشگری ، استفاده از پتانسیل و نقاط قوت 6 استان در جنوب شرقی. حاکمیت امنیت مرزها و همکاری در پیشگیری و مبارزه با جرایم مرزی ؛ ملیت ، اعتقادات ، دین؛ سنت های تاریخی ، میهن پرستی مردم در ساخت و دفاع از میهن ، دفاع از حاکمیت ملی ؛ حفظ و ارتقا ارزشهای فرهنگی روستاهای صنایع دستی سنتی ؛ زندگی فرهنگی در جامعه ؛ در مورد پیشگیری از بلایا و پاسخ به تغییرات آب و هوایی.

علاوه بر این ، در سال 2020 ، Tay Ninh توسط وزارت اطلاعات و ارتباطات با یک خوشه اطلاعاتی بزرگ واقع در منطقه توریستی ملی کوه Ba Den ، سرمایه گذاری خواهد شد ، از جمله خوشه هایی با صفحه نمایش LED با سیستم تجهیزات صوتی. بزرگ ، تجهیزات دیداری و شنیداری دیجیتال ، ژنراتورها.

هنگامی که خوشه اطلاعات اصلی به بهره برداری می رسد ، به ارتقا of اطلاعات به گردشگران ، انجام وظایف سیاسی ، معرفی ارزش های فرهنگی سنتی برای توسعه اقتصادی – اجتماعی استان کمک می کند. .

به طور کلی ، پس از 5 سال از اجرای پروژه ، عمدتا وزارت اطلاعات و ارتباطات اهداف تعیین شده را برآورده می کند ، اسناد ، دستورالعمل ها و دستورالعمل های وزارت اطلاعات دولت را به خوبی اجرا می کند. اخبار و اطلاعیه ها ، کمیته مردمی استان.

اجرای محتوای “کاهش فقر اطلاعات” شرایط مطلوبی را برای مردم – به ویژه خانوارهای فقیر و مناطق مرزی – فراهم می کند تا به هر شکلی به اطلاعات دسترسی پیدا کنند و به سهم مهمی در اجرا کمک کنند. راه حل ها و سیاست های موثر برای کمک به خانوارهای فقیر در امتداد خط فقر چند بعدی با شعار “کل کشور برای فقرا متحد می شود – هیچ کس رها نخواهد شد”.

کام هونگ

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *