ژاپنی ها از تیم معلولین ورزش ویتنام استقبال می کنند

ژاپنی ها از تیم معلولین ورزش ویتنام استقبال می کنند

[ad_1]


بنرهایی با عنوان “بیایید برای ویتنام بجنگیم” در بسیاری از نقاط شهر کوکوبونجی آویزان شده بود. عکس: دائو تان تونگ / VNA

آقای کونیو ایزاوا ، شهردار کوکوبونجی در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری ویتنام در توکیو ، گفت: “از طرف شهر کوکوبونجی ، می خواهم گرم ترین و عمیق ترین آرزوها را برای ورزشکاران ویتنامی ارسال کنم. امیدوارم بازیکنان سخت کار کنند و مدال بگیرند و افتخار کشور را به ارمغان بیاورند. کوکوبونجی و جوانان شهر همیشه از شما حمایت می کنند. “

مردم کوکوبونجی پیام های دلگرم کننده ای برای ورزشکاران ویتنامی می نویسند. عکس: دائو تان تونگ / VNA

آقای ایزاوا در مورد تصمیم به ثبت نام به عنوان “شهر میزبان” ویتنام گفت: “من به ویتنام رفتم. به نظر من این یک طرف واقعاً زیبا از افراد دوست است. علاوه بر این ، ویتنام و ژاپن دوستی های خوبی دارند. به همین دلیل است که ما می خواهیم از هیئت ورزشی ویتنام در بازی های المپیک و پارالمپیک 2020 حمایت کنیم.

کوکوبونجی در غرب توکیو واقع شده است ، یکی از “شهرهای میزبان” ویتنام در دو بازی المپیک و پارالمپیک در توکیو 2020 است. در اکتبر 2019 ، کوکوبونجی با اداره کل ورزش و تربیت بدنی تفاهم نامه ای امضا کرد. ویتنام نام پذیرش شهر ورزشکاران ویتنامی معلول در تمرینات شنا قبل از پارالمپیک. با این حال ، به دلیل شیوع COVID-19 ، این شهر نتوانست از ورزشکاران ویتنامی برای تمرین طبق برنامه اولیه استقبال کند.

مردم کوکوبونجی برای ورزشکاران ویتنامی پیام های دلگرم کننده می نویسند. عکس: دائو تان تونگ / VNA

در رابطه با روابط دو کشور ، آقای ایزاوا همچنین گفت که مردم ویتنام و ژاپن از بسیاری جهات شباهت های زیادی دارند. بنابراین وی امیدوار است که روابط بین دو کشور به طور کلی و بین کوکوبونجی و ویتنام به طور خاص همچنان مستحکم تر باشد.

آقای اودا یوتا ، ساکن کوکوبونجی ، به نوبه خود گفت: “من تعداد زیادی از همکاران ویتنامی و همچنین دوستان زیادی در ویتنام دارم. این بار ، کوکوبونجی به عنوان شهر میزبان هیئت ورزشی ویتنام ثبت نام کرد. من به عنوان شهروند شهر کوکوبونجی به اینجا می آیم تا بخواهم در حمایت از هیئت ورزشی ویتنام شرکت کننده در این بازی های پارالمپیک سهیم باشم.

در همین حال ، آقای ایسوب اودای ، کارمند RION ، بزرگترین تولید کننده سمعک ژاپن ، گفت: “ما به عنوان یک تجارت در Kokubunji ، می خواهیم بهترین محصولات را برای مشتریان خود ارائه دهیم. ورزشکاران ناتوان ویتنامی

در بازی های پارالمپیک پیش رو ، ما می خواهیم ورزشکاران ویتنامی محصولات ما را به طور مستقیم آزمایش کنند. در آینده نزدیک ، ما می خواهیم سمعک را به بازار ویتنام بیاوریم تا از کسانی که متأسفانه کم شنوایی دارند ، حمایت کنیم. “

بنرهایی با عنوان “بیایید برای ویتنام بجنگیم” در بسیاری از نقاط شهر کوکوبونجی آویزان شده بود. عکس: دائو تان تونگ / VNA

انتظار می رود بازیهای پارالمپیک 2020 توکیو از 24 آگوست تا 5 سپتامبر در توکیو و 3 استان شامل چیبا ، سایتاما و شیزوکا با حضور حدود 4400 ورزشکار از نزدیک به 160 کشور / منطقه برگزار شود. هیئت ورزشی ویتنامی شرکت کننده در این المپیک متشکل از 15 نفر از جمله 7 ورزشکار است.

ورزشکاران ویتنامی در سه ورزش شنا ، وزنه برداری و دوومیدانی شرکت خواهند کرد. انتظار می رود هیئت ویتنامی در مراسم افتتاحیه پارالمپیک در توکیو شامگاه 24 آگوست با حداکثر 2 ورزشکار و 1 مربی برای هر رشته ورزشی شرکت کند. یک روز بعد ، ورزشکاران ویتنامی مسابقه را در مسابقات آزاد S6 به طور رسمی آغاز می کنند.

منبع VNA

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *