پیمانکاران نگران هستند که آنها قادر به پیشرفت نیستند ، تجارت مخابرات برای جابجایی سیم “آرامش” می یابد

پیمانکاران نگران هستند که آنها قادر به پیشرفت نیستند ، تجارت مخابرات برای جابجایی سیم “آرامش” می یابد

[ad_1]

سیم مخابراتی جابجا نشده است ، که کار برای وسایل نقلیه ساختمانی را دشوار می کند (عکس گرفته شده در تقاطع Dat Set).

در ماه مه 2021 ، تای نین مقاله ای منتشر کرد که در آن مشکل تأخیر شرکت های مخابراتی در بازیابی کابل های مخابراتی بلااستفاده و مدیریت مراکز ارتباط از راه دور نامناسب را پوشش می داد.

“شل شدن” تجارت ارتباطات از راه دور نه تنها بر پیشرفت ساخت بلوک ها تأثیر می گذارد ، بلکه عابران پیاده را نیز به خطر می اندازد. در مواجهه با وضعیت فوق ، اداره اطلاعات و ارتباطات اسناد زیادی را صادر کرده است که از واحدهای مخابراتی خواسته است کابلها را به سرعت برای خدمات پروژه نوسازی و توسعه جاده 782-784 جابجا کنند.

شرکت برق Tay Ninh جلسه ای را با واحدهای مخابراتی برگزار کرد که زیرساخت های برق را در 20 آوریل 2021 اجاره کردند. در این جلسه ، نماینده وزارت اطلاعات و ارتباطات به مشاغل پیشنهاد کرد که کابلهای مخابراتی را قبل از اینکه برق ویتنام شبکه برق را جابجا کند ، جابجا کنند. و از Tay Ninh Electricity خواست تا پس از اتمام انتقال ، بسته ای از کابل ها را برنامه ریزی کند. جاده کار 782-784.

شرکت برق Tay Ninh تقاضای بلوک کابلهای مخابراتی در جاده 782-784 برای بازیابی اضطراری کابلهای بلااستفاده و کار با کابلهای مخابراتی را که به طور نامناسب آویزان شده بودند بر روی تیرهای برق قرار داد.

به طور خاص ، شرکت برق Tay Ninh از واحدهای مخابراتی درخواست کرد که کابل های مخابراتی را از محل اتصال Bau Cop به محل اتصال Phuoc Ninh منتقل کنند حداکثر تا 20 مه 2021. بخشی از محل اتصال Phuoc Ninh تا محل اتصال Set Set حداکثر تا 28 آوریل 2021 است. دستگاه های برق کابل ها را از طریق تیرهای الکتریکی تازه نصب شده منتقل می کنند و برق استان قطب ها را در اتصال Dat Set – Truong Mit بازیابی می کند 5 مه. در سال 2021 ، شرکت برق Tay Ninh قرارداد کابل را فسخ می کند یا با اپراتورهای ارتباط از راه دور همکاری می کند تا محتوای جلسه را نادیده بگیرد.

پس از مهلت تعیین شده توسط شرکت برق ، هنوز شرکت هایی هستند که کابل های مخابراتی را جابجا نکرده اند. به گفته یک نماینده پیمانکار که این جاده را احداث کرده است ، بیش از یک ماه می گذرد ، جابجایی خطوط مخابراتی تجارت مخابرات “کند” است و برخی از واحدها “رایگان” انجام می دهند.

تاکنون ، بخش کابل های ارتباط از راه دور از اتصال Dat Set به Truong Mit به سختی جابجا شده است ، در حالی که واحد ساخت و ساز دارای یک سایت ساختمانی است. به دلیل درهم تنیدگی کابلهای مخابراتی ، تکمیل پروژه برای دستگاه بسیار دشوار است ، بنابراین می ترسد که تاثیری در پیشرفت نداشته باشد.

بعداً ، هنگام جابجایی قطب های مخابراتی ، واحد ساختمان مجبور است زمان و هزینه بیشتری را برای پر کردن قطب های مخابراتی صرف کند. ناگفته نماند که ساخت چنین جاده هایی در فصل بارندگی خطرات بالقوه ای را برای ایمنی ترافیک به همراه دارد. بنابراین توسعه دهنده می خواهد مقامات با اقدامات شدیدتر ، خواستار آن شوند که تجارت مخابرات در روزهای آینده کابل ها را به طور کامل از بین ببرد.

در حال حاضر ، Tay Ninh Electricity انتقال از طریق قطب جدید به شبکه را تکمیل کرده و ستون قدیمی را در جاده 782-784 از محل اتصال Bau Cop به اتصال Dat Set بازسازی کرده است. شرکت برق Tay Ninh اعلام کرده است که کار با کابل های مخابراتی و مشترکان در تیرهای برق در استان را از 15 مه 2021 تا زمان صدور اعلامیه جدید متوقف می کند. برای اینکه واحدهای ارتباط از راه دور بتوانند روی راه حل کلی تمرکز کنند ، کابل ارتباطات از طریق قطب برق جدید را در جاده 782-784 در جاده Duong Min Chau منتقل کنید.

هنگام ساخت جاده 782-784 در منطقه Duong Min Chau ، شرکت های مخابراتی باید کار خود را در Duong Min Chau Electric ثبت کنند و همزمان با مقررات ایمنی الکتریکی مندرج در قانون برق مطابقت داشته باشند. مقررات فنی ایمنی برق ، مقررات 33: 2019 / BTTTT در مورد نصب شبکه های کابل های جانبی مخابراتی وزارت اطلاعات و ارتباطات و مقررات کابل کشی برق کابل های ویتنام ویتنام.

هیئت مدیره پروژه سرمایه گذاری ترافیک استان گفت که در مواجهه با شرایطی که شرکتهای مخابراتی برای جابجایی کابلهای مخابراتی تأثیرگذار بر پیشرفت ساخت و ساز “راحت” شده اند ، هیئت مدیره گزارش خود را به اداره اطلاعات و ارتباطات ، کمیته استان برای کار کردن با اقدامات.

مردم

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *