پیشگیری و کنترل اپیدمی کوید -19: بسیج هم افزایی سیستم سیاسی و کل ملت

پیشگیری و کنترل اپیدمی کوید -19: بسیج هم افزایی سیستم سیاسی و کل ملت

[ad_1]

آقای نگوین تان نگوک – معاون دبیر کمیته استانی حزب ، رئیس کمیته مردمی استان ، رئیس کمیته راهبری استان برای پیشگیری و کنترل شیوع بیماری در این کنفرانس سخنرانی کرد.

ریاست این کنفرانس را آقای نگوین تانه نگوک – معاون دبیر کمیته استانی حزب ، رئیس کمیته مردمی استان ، رئیس کمیته استانی پیشگیری و کنترل بیماری در برج اصلی کمیته مردمی استان قرار داد.

تقویت اقدامات اضطراری برای پیشگیری و کنترل بیماری همه گیر در سراسر استان

در این کنفرانس ، دکتر نگوین ون کوئونگ ، معاون مدیر وزارت بهداشت ، از وضعیت اپیدمی کوید -19 در داخل و خارج از کشور گزارش داد. از 28 ماه مه ، کشور ما 6396 عفونت دارد ، 2،853 مورد درمان شده ، 3،992 مورد و 47 مورد مرگ در حال درمان هستند. در حال حاضر در Tay Ninh ، کل استان دارای 32 منطقه انزوا متمرکز ، از جمله 30 منطقه انزوای پزشکی متمرکز و 2 هتل جدا شده متمرکز با ظرفیت 3550 نفر است. از 28 مه ، این استان برای 16،362 نفر انزوا ترتیب داده است و در حال حاضر 138 نفر را منزوی می کند.

نماینده وزارت بهداشت به کمیته استانی برای پیشگیری و کنترل بیماری های همه گیر پیشنهاد داد تا اقدامات پیشگیری و کنترل بیماری های همه گیر را برای مکان های در معرض خطر گسترش بخشد: برای رستوران ها ، توقف موقت رستوران های خیابانی. رفتن به خانه. برای مرز ، لازم است کنترل مسیرها و دهانه های مرزی تقویت شود تا از موارد ورود غیرقانونی جلوگیری شود. پارک های صنعتی و مشاغل باید هنگام ورود و خروج از مناطق تولیدی و کاری ، اعلامیه های بهداشتی را تقویت کنند.

به گفته دکتر نگوین ون کوونگ ، بخش بهداشت پس از 30 مه ، وقتی تصویب شد که به ویتنامی هایی که در کامبوج کار می کنند اجازه می دهد به خانه برگردند ، به اینجا می آید ، تعداد افرادی که به کشور وارد می شوند سریع افزایش می یابد. علاوه بر این ، در تعطیلات تابستانی ، مردم از شهر هوشی مین. هوشی مین و استان های همسایه که به تای نینگ باز می گردند نیز افزایش می یابد. در مواجهه با این وضعیت ، وزارت بهداشت به كمیته پیشگیری و كنترل بیماریهای همه گیر استان پیشنهاد كرد اقدامات لازم برای كنترل افرادی را كه از دروازه های مرزی عبور می كنند و از استانها و شهرها برمی گردند ، برای اطمینان از بازرسی و پیگیری در موارد وجود عفونت جامعه. برای رانندگانی که کالا را از طریق بنادر حمل می کنند ، افرادی که کالا و غذا را به پارک های صنعتی می رسانند باید اظهارنامه پزشکی سخت تری داشته باشند ، هنگام ورود و خروج از پارک های صنعتی با دقت کنترل شوند. افرادی که از جاهای دیگر استان بازمی گردند نیز باید یک اعلامیه پزشکی روشن از نقاط پیشگیری و کنترل اپیدمی در وزارت حمل و نقل داشته باشند.

به گفته وزارت بهداشت ، احتمالاً در آینده نزدیک عفونت ها افزایش می یابد و این امر باعث فشار بر کمیته استانی پیشگیری و کنترل بیماری های همه گیر و کارمندان بهداشت می شود. وزارت بهداشت پیشنهاد کرد که کمیته راهبری سطح اپیدمی را به یک سطح افزایش دهد تا اقدامات اضطراری را برای جلوگیری و کنترل اپیدمی در سراسر استان ، برای کنترل دقیق شیوع بیماری تقویت کند. به ویژه ، وزارت بهداشت پیشنهاد کرد تا طرحی را برای استقرار یک بیمارستان صحرایی تهیه کند تا در صورت بروز بدترین وضعیت ، منطقه ای را برای انزوا و درمان به موقع افراد آلوده فراهم کند. در همان زمان ، وزارت بهداشت پیشنهاد کرد که ادارات ، سازمان ها و بخش ها اقدامات وکالت را افزایش دهند: بلندگوها ، بلندگوهای قابل حمل ، تبلیغات در رسانه ها ، شبکه های اجتماعی و سایر موارد. نتایج آزمایش ، ارزیابی اقدامات پیشگیری و کنترل بیماری های همه گیر در واحدها ، پارک های صنعتی و شرکت ها با توجه به مقیاس وزارت بهداشت. اقدامات پیشگیری و کنترل بیماریهای همه گیر را در بیمارستانهای دولتی و غیر دولتی به شدت بررسی کنید. ردیابی سریع ، آزمایش در مقیاس بزرگ ، غربالگری محلی ، کنترل مرز ، کنترل انزوا. اجرای آزمایشات آنتی ژن ، آزمایش سریع در مناطق مرزی ، مکانهایی که افراد زیادی در آن حضور دارند: دروازه های مرزی ، پارک های صنعتی. راهنمای نظارت بر فعالیتهای مذهبی ، از انجام فعالیتها با اجتماعات گسترده مردم بخواهید.

مرزبانان در حال همکاری با اعضای اتحادیه محلی جوانان برای تبلیغ و بسیج مردم برای مشارکت در محکوم کردن ورود غیرقانونی هستند. عکس: لو کوان

هر کادر و عضو حزب “سربازی برای جلوگیری و کنترل بیماری همه گیر” است.

آقای نگوین تان نگوک با جذب دیدگاه ها و ورودی های ادارات ، آژانس ها و سازمان های مردمی تأکید کرد که برای جلوگیری از شیوع بیماری همه گیر کوید -19 در جامعه ، مشارکت کل جامعه ضروری است. مشارکت کل ملت هر کادر و عضو حزب سربازی است که مسئولیت پیشگیری و مبارزه با اپیدمی کوید -19 را در جامعه گسترش می دهد. در شرایط بد ، مقامات و شهرک ها باید در سازماندهی سریع ردیابی ، منطقه بندی و ریشه کن کردن اپیدمی در اسرع وقت هماهنگ شوند. از اجازه دادن به شیوع این بیماری بر رشد اقتصادی ، زندگی مردم خودداری کنید ، از ایجاد وحشت برای افراد خودداری کنید.

کمیته مردمی استان سندی را صادر کرد که فعالیت های ورزشی و ورزشی در فضای باز را به حالت تعلیق درآورد. فعالیت های خدماتی ، تجاری و تجاری باید اقدامات زیر را انجام دهند: مسافت در رستوران ها ، برای جمع آوری بیش از 20 نفر در یک زمان ، برای اطمینان از حفظ فعالیت های اقتصادی و هم انطباق با سایر اقدامات. محدود کردن فعالیتهای جشنواره مذهبی ، تقویت اقدامات جلوگیری از همه گیری و كنترل سازماندهی فعالیتهای آیینی مذهبی. در همین زمان ، کمیته مردمی استان یک سند رسمی برای افزودن وظایف و مسئولیت های ادارات ، سازمان ها ، بخش ها و سازمان های توده ای برای تقویت اقدامات جلوگیری و کنترل بیماری های همه گیر در شهرک ها در آینده خواهد داشت. به خصوص:

در مورد پارک های صنعتی ، کمیته مردمی استان از هیئت مدیره منطقه اقتصادی استان خواسته است تا بازرسی ها را افزایش داده و اطمینان حاصل کند که پارک های صنعتی کاملاً با اقدامات پیشگیری و کنترل اپیدمی مطابقت دارند. بنگاه های اقتصادی باید مسئولیت اطمینان از سلامت کارگران را داشته باشند تا برنامه ای برای سازماندهی تولید مطابق با شرایط پیچیده اپیدمی داشته باشند: کاهش اضافه کاری ؛ فاصله اجتماعی در تولید ، در اتاق ناهار خوری ؛ خروج کارگران را به صورت دسته ای سازمان می دهد. شلوغ نیست در مواردی که عفونت در شهرک صنعتی وجود دارد ، پارک های صنعتی باید سناریو محاصره و انزوا داشته باشند. 100٪ کارگران Bluezone را نصب می کنند ، سلامتی خود را هنگام ورود و خروج از شهرک صنعتی اعلام می کنند …. پارک صنعتی. تحریم و توقف شدید مشاغلی که اقدامات پیشگیری و کنترل اپیدمی را به خوبی اجرا نمی کنند.

برای منطقه مرزی ، کمیته مردمی استان به مرزبانان پیشنهاد داد که کنترل مرزی را حفظ کنند ، از ورود غیرقانونی جلوگیری کنند ، در هنگام عبور از دروازه مرزی ، اظهارنامه پزشکی را سخت بگیرند و طبق مقررات جدا شوند. به شدت به موارد ورود غیرقانونی رسیدگی کنید تا نمونه ای از آن ایجاد شود. مردم را ترغیب می کند که از مرزها تجارت یا مبادله کالا نکنند.

کمیته مردمی استان از وزارت ترانسپورت خواست تا واحدهای تجاری حمل و نقل را کنترل و از آنها بخواهد که اقدامات پیشگیری و کنترل بیماری همه گیر را دقیقاً اجرا کنند. ایجاد ایست بازرسی برای بررسی وسایل نقلیه و افراد در نقاط ترافیکی بین تای نین و استانها و شهرهای همسایه برای پشتیبانی از کار ردیابی پرونده کارکنان ایستگاه برای اطمینان از ایمنی در کار باید به تجهیزات ضد اپیدمی مجهز باشند.

افسران و سربازان اداره گمرک استان تای نینگ به نقاط پیشگیری و کنترل اپیدمی مرزی قدم گذاشتند. عکس: لو کوان

کمیته مردمی از بخش بهداشت خواست تا منابع را متمرکز کرده و تجهیزات لازم پزشکی را تقویت کند. ایجاد سایت برای بیمارستان صحرایی و تهیه سناریوی سرکوب اپیدمی در صورت بروز همه گیری در استان. قاطعانه از آلوده شدن و آلوده شدن کارکنان مراقبت های بهداشتی در منطقه منزوی جلوگیری کند. اداره گمرک استان در حالیکه تعداد افراد ورودی به کشور در آینده نزدیک افزایش می یابد ، منطقه انزوا را بازرسی و ایمن سازی می کند.

برای صنعت فرهنگ – جهانگردی ، آژانس های عملکردی بازرسی برای پیشگیری و کنترل بیماری های همه گیر را در سایت های توریستی ، رستوران ها و هتل ها تقویت کرده اند. بخش صنعت و تجارت قصد دارد به طور منظم مراکز خرید و مناطق خرید را مورد بازرسی قرار دهد و کالاهای اساسی را برای تأمین انسان آماده کند و از به موقع بودن آن اطمینان حاصل کند. خبرگزاری ها و ایستگاه های رادیویی تبلیغات را برای جلوگیری و کنترل بیماری های همه گیر در جامعه افزایش داده اند. نمونه ای از افراد خوب و کارهای خوب در پیشگیری و کنترل شیوع بیماری ها را منعکس کند ، که به موقع نقض قانون پیشگیری و کنترل بیماری های همه گیر را منعکس می کند.

به گفته آقای نگوین تانه نگوک – معاون دبیر کمیته استانی حزب ، رئیس کمیته مردمی استان ، رئیس کمیته استانی برای پیشگیری و کنترل بیماری ، این زمان طلایی برای کنترل اپیدمی کوید 19 است ، همه بخشها و شعب آنها باید بر تشویق تقویت تبلیغات برای مردم در همه اشکال آن تمرکز کنند. هر کادر ، یک عضو حزب باید یک مبلغ ، مسئول تبلیغ در خانواده و جامعه باشد. در همان زمان ، آقای نگوین تانه نگوک همچنین از کمیته استانی جبهه میهن ، سازمان های سیاسی اجتماعی ، ادیان و شعبات عملکردی خواست تا به اتفاق آرا مردم و افراد مذهبی را برای افزایش آگاهی از پیشگیری و کنترل اپیدمی منتشر کنند. افزایش آگاهی همه در مورد پیشگیری و کنترل اپیدمی Covid-19 ، استفاده خوب از 5K ، استفاده از فاصله تعیین شده ، اظهارات پزشکی صادقانه …

یشم

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *