پلیس منطقه Ben Cow: 2 سارق داغ موتورسیکلت را دستگیر کنید

پلیس منطقه Ben Cow: 2 سارق داغ موتورسیکلت را دستگیر کنید

[ad_1]

اشیا P Phan Nhut Lam با نمایشگاه.

پیش از این وو فی هونگ در حدود ساعت 5 صبح روز 17 ماه مه موتورسیکلت با شماره ثبت 70L1 856.22 را سوار می شد و هنگامی که به آقای بائو تپ ، کمیته تین توآن ، بن کا ) ، هون با دیدن یک موتور سیکلت با شماره ثبت 70C1 309.98 که در حیاط بدون مراقبت رها شده بود ، به سمت مکانی که موتور سیکلت در آن پارک شده بود راه افتاد.

قبل از اینکه فرار کند ، آقای تان متوجه شد که وقتی به محله 3 ، شهر بن کاو ، محله بن کاو رسید ، بلافاصله یک موتورسیکلت را برای تعقیب حدود 2 کیلومتر برداشت ، هون افتاد و پایش را شکست ، دیدن لام که جلوی او دوید برای فرار کردن ، پشت سر گذاشتن موتور سیکلت دزدیده شده ، هونگ را حمل کرد.

پس از دریافت این خبر ، پلیس منطقه بن کاو با پلیس تای نینگ ، هوآ ثان ، گو داو ، ترنگ بانگ و هوشی مین همکاری کرد. هوشی مین نیروهایی را برای جستجوی دو موضوع فوق به کار گرفت. حوالی ساعت 12 همان روز ، مشخص شد که وو فی هونگ در بیمارستان منطقه ای کو چی در شهر هوشی مین تحت درمان است.

با کار سریع ، هونگ اعتراف كرد كه او و لام ماشین را از بالا دزدیده اند. سپس پلیس ، فن نوت لام را در خانه اش در منطقه Duc Hue در استان لانگ آن دستگیر کرد.

TN

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *