پلیس برای اخراج بازیکنان به میدان رفت ، مسابقه برزیل – آرژانتین به یک فاجعه تبدیل شد

پلیس برای اخراج بازیکنان به میدان رفت ، مسابقه برزیل – آرژانتین به یک فاجعه تبدیل شد

[ad_1]

بازی بین برزیل و آرژانتین صبح امروز (6 سپتامبر) در مرحله مقدماتی جام جهانی 2022 پس از 7 دقیقه چرخش توپ لغو شد. در حالی که مسابقه در جریان بود ، اداره بهداشت برزیل (آنویسا) با هجوم به زمین چهار بازیکن آرژانتینی را از برزیل اخراج کرد. این چهار نام عبارتند از امیلیانو مارتینز ، امیلیانو بوئندیا ، جیووانی لو سلسو و کریستین رومرو.

دلیل اخراج گروه بازیکنان آرژانتینی این بود که آنها قوانین پیشگیری از همه گیری در برزیل را نقض کردند. طبق مقررات مقامات بهداشتی این کشور ، بازیکنانی که از انگلستان می آیند (در 14 روز گذشته) باید به مدت 14 روز به منظور رعایت مقررات پیشگیری از همه گیری COVID-19 جدا شوند.

مارتینز ، بوندیا (استون ویلا) و لو سلسو ، رومرو (تاتنهام هاتسپور) هر دو در انگلستان بازی می کنند ، بنابراین آنها واجد شرایط بازی در این مسابقه نیستند. با این حال ، آنویسا معتقد است که بازیکنان اظهارات پزشکی اشتباه برای بازی کرده اند ، بنابراین آنها مجبور می شوند برای اطمینان از ایمنی در برابر همه گیری به میدان اخراج بروند.

مقامات و پلیس برزیل برای اخراج چهار بازیکن آرژانتینی به میدان رفتند.

به گزارش گل ، گروه بازیکنان آرژانتینی هنگام تقلب در اعلامیه پزشکی اشتباه کردند ، اما رفتار مقامات بهداشتی و مسئولان فوتبال هر دو کشور بازی “سوپر کلاسیک” بین برزیل و آرژانتین را تغییر داد. در سراسر جهان.

“مسابقه بین برزیل و آرژانتین در سطح بسیار پایینی قرار گرفته است. این تحقیر فوتبال آمریکای جنوبی بود. این رقابت که مدتها منتظرش بودیم با یک سری اشتباهات و بی کفایتی آشکار شد. باور نکردنی.

داستان Corinthians Arena آنقدر پوچ است که اگر ساختگی به آن بدهید ، به دلیل پوچی آن ، توسط هر نویسنده ای رد می شود.

بیهوده نیست تلاش برای یافتن مقصری که منجر به تصویر ناخوشایند در بالا شد. دانیل ادواردز از Goal می گوید: “همه کشورهای شرکت کننده باید مسئول این واقعیت باشند که صعود به جام جهانی 2022 اشتباه بوده است.”

به گزارش گل ، مسئولیت این حادثه در ابتدا بر عهده بازیکنان آرژانتینی است – که عمدا قانون بازی را دور زدند.

بازیکنان نفهمیدند چه اتفاقی افتاده است.

“بازیکنان آرژانتینی ، از جمله مارتینز ، بوندیا ، رومرو و لو سلسو ، هنگام ورود به برزیل مرتکب یک اشتباه جدی شدند. آنها اهل انگلستان هستند (این کشور در لیست سیاه برزیل قرار دارد ، بنابراین شهروندان مجبور می شوند به مدت 14 روز در قرنطینه بمانند. این گروه از بازیکنان و هر کس در آرژانتین که از آنها می خواهد قانون را دور بزنند باید توسط مقامات برزیلی به درستی مجازات شوند. ”

با این حال ، رسانه های خارجی اعلام کردند که ورود مقامات برزیلی به زمین فوتبال برای مجبور کردن بازیکنان به ترک ، نمادی از بی کفایتی و آماتوریسم در مدیریت و سازماندهی مسابقه است.

“حل مسئله افراد درگیر یک حادثه غیرمنتظره را به دنبال داشت. دو ساعت قبل از شروع بازی ، آنویسا به چهار بازیکن آرژانتینی دستور داد تا خود را منزوی کرده و برزیل را ترک کنند. با این حال ، این بازیکن هنوز 3 بازیکن از 4 بازیکن ذکر شده در زمین است. بازیکنان فوق (به استثنای Buendia) در لیست شروع لیست شده اند.

اگرچه آنویسا مداخله کرد ، اما مقامات کنفدراسیون فوتبال برزیل ، آرژانتین و کنفدراسیون فوتبال آمریکای جنوبی همچنان به طور ضمنی موافقت کردند که به بازیکنانی که ایزوله را نقض کرده اند اجازه بازی بدهند. مسابقه طبق برنامه پیش رفت. سرودهای ملی هر دو کشور به صدا در آمد و چند دقیقه بعد مسابقه به یک فاجعه تبدیل شد.

مقامات بهداشتی برزیل از چهار بازیکن آرژانتینی خواسته اند که از قبل به زمین نروند.

واکنش های ذینفعان حاکی از ضعف حاکمیت است. به گفته کاپیتان آرژانتین لیونل مسی ، مقامات برزیلی به چهار بازیکن آرژانتینی در مورد نقض قوانین پیشگیری از همه گیری ها اطلاع ندادند.

“ما 3 روز اینجا بودیم ، کسی به ما چیزی نگفت” مسی تاکید کرد. بازیکن آرژانتینی با حمله نمایندگان برزیل به زمین در جریان مسابقه خشمگین شد.

در جهت مخالف ، آنتونو بارا تورس ، سرپرست Anvisa ، تأیید کرد که گروه بازیکنان آرژانتینی از انگلیس متهم به نقض مقررات قرنطینه برای پیشگیری از بیماری از شب 4 سپتامبر هستند. مقامات برزیلی از بازیکنان خواستند در هتل بمانند ، اما تمام تیم آرژانتین همچنان با قوانین رفتن به ورزشگاه مخالفت کردند.

آنتون می گوید: “ما با پلیس فدرال برزیل تماس گرفتیم. سپس آنها به هتل تیم آرژانتین رفتند و متوجه شدند که بازیکنان به ورزشگاه رفته اند. بقیه داستان همان چیزی است که شما دیدید.”

به گزارش گل ، مقامات بهداشتی ، مقامات فوتبال صدای مشترکی پیدا نکرده اند. در حالی که مقامات بهداشتی به شدت خواستار جدا شدن بازیکنان بودند ، مقامات فوتبال برای شروع مسابقه آرام شدند. در نهایت ، این واقعیت که پلیس مستقیماً در مسابقه مداخله کرد ، به تبدیل بازی بین برزیل و آرژانتین به یک مسخره کمک کرد.

نیمار و مسی نمی فهمند چه اتفاقی در حال رخ دادن است.

“بازی با ستارگان بزرگی مانند مسی ، نیمار و بسیاری دیگر از بازیکنان مشهور نباید خجالت بکشد. تصویر بازیکنانی که بی اختیار در حال تماشای نیروهای مسلح در زمین فوتبال ایستاده اند امری غیر قابل قبول است.

دولت ها ، تیم ها و ارگان های حاکمیتی باید همکاری تنگاتنگی با یکدیگر داشته باشند ، به ویژه در مورد موارد اضطراری بهداشتی ، تا اطمینان حاصل شود که مسابقات با خیال راحت انجام می شود. با این حال ، آنها با تحقیر و بی احترامی به طرف مقابل رفتار می کردند ، بنابراین بازی باید به همین شکل به پایان می رسید.

این مسابقه به عنوان یکی از نقاط فوتبال آمریکای جنوبی به یادگار خواهد ماند. از یک جشنواره فوتبال ، بازی بین برزیل و آرژانتین به یک فاجعه برگشت ناپذیر تبدیل شده است.

منبع VTC

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *