پادشاهی انگلستان “بررسی صوتی تاج ، انزوا از خود” اجباری برای همه ورود کنندگان | صدای آمریکا

پادشاهی انگلستان “بررسی صوتی تاج ، انزوا از خود” اجباری برای همه ورود کنندگان | صدای آمریکا

[ad_1]

دولت انگلستان اقدامات آزاد كردن مسافران از انزوای خود را برای مسافرانی كه از برخی از كشورها كه ویروس کرونا ویروس جدید در آنها مطلوب است ، به حالت تعلیق درآورده است.

دولت انگلیس اعلام کرده است که “راهروهای مسافرتی” تعیین شده برای برخی کشورها را از ساعت 4 صبح امروز (هجدهم) تا حداقل 15 فوریه تعطیل می کند.

دولت انگلیس برای 50 کشور با روند نسبتاً مطلوب در گسترش تاج ، مانند کره ، ژاپن و استرالیا “مسیرهای مسافرتی” ایجاد کرده و اقدام به انزوای خود برای مسافران این کشورها کرده است.

با این حال ، طبق این معیار ، همه شرکت کنندگان در انگلیس باید طی 72 ساعت با تأیید منفی تاج ، 10 روز خود را منزوی کنند. این تخلفات جریمه ای حداکثر 500 پوند و تقریبا 670 دلار است.

با این حال ، اگر آزمایش در روز 5 پس از انزوا منفی باشد ، دوره انزوا از خود کوتاه می شود.

دولت انگلیس اخیراً در چهارم وارد سومین اقدام مهار شد ، زیرا ویروس جهش یافته با قدرت انتقال قدرت به سرعت در حال گسترش است.

وزیر امور خارجه انگلیس دومینیک راب دیروز (هفدهم) در مصاحبه با یک اپراتور محلی گفت: “من می خواهم هر چه زودتر از محاصره کامل خارج شوم.” “امیدوارم که بتوانیم این تصمیم را تا ماه مارس بگیریم.”

گفت

در انگلیس ، که اولین بار در جهان است که علیه ویروس کرونا واکسینه می شود ، شناخته شده است که تقریبا 3.55 میلیون نفر واکسینه شده اند.

روز گذشته 38،000 مورد جدید و 682 مورد مرگ در انگلیس رخ داد.

اخبار صدای آمریکا[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *