ویتنام امسال 31 میلیون دوز واکسن COfID-19 Pfizer را خریداری خواهد کرد

ویتنام امسال 31 میلیون دوز واکسن COfID-19 Pfizer را خریداری خواهد کرد

[ad_1]

وزیر بهداشت نگوین تان لانگ گفت که به دنبال دستورالعمل های نخست وزیر در یک جلسه منظم دولت در 17 مه ، وزارت بهداشت با خدمات دولت موافقت کرد ، وزارت برنامه ریزی و سرمایه گذاری ، وزارت دادگستری با اعضای دولت مشورت کرد تا موافقت کند برای خرید واکسن COVID-19 از Pfizer (ایالات متحده آمریکا) و در شرف امضای قرارداد خرید 31 میلیون دوز واکسن با Pfizer در 18 مه است.

روند مذاکره در مورد این توافق نامه با Pfizer به مرور مدتی توسط وزارت بهداشت تشویق شده است. نماینده فایزر در ویتنام از تلاش ها و آرزوهای وزارت بهداشت برای تهیه واکسن برای انسان ها قدردانی کرد.

ویتنام امسال 31 میلیون دوز واکسن COfID-19 Pfizer را خریداری خواهد کرد - عکس 3.

تصاویر

محتوای مذاکرات به مفاد توافق نامه دو طرف مربوط می شود ، مربوط به مسئولیت ، مسائل پرداخت ، بازپرداخت هزینه ها و خطرات در اجرای توافق نامه بر اساس اصل اطمینان از انطباق با قوانین دو طرف. ویتنام و حقوق بین الملل.

به این ترتیب ، ویتنام 31 میلیون دوز واکسن Pfizer را در سه ماهه سوم و چهارم سال جاری دریافت می کند ، و اطمینان از مطابقت با نقشه راه واکسن را که دو طرف در گذشته در مورد آن بحث و توافق کرده اند ، تضمین می کند.

همچنین در گذشته ، وزارت بهداشت دائماً در حال تبادل و مذاکره با بسیاری از تولیدکنندگان واکسن COVID-19 مانند Astra Zeneca ، Moderna ، Gamelaya (روسیه) … است تا به طور مکرر فرم واکسن ضد COVID را داشته باشد. -19 به مردم خدمت می کند و دسترسی به انتقال فناوری در ویتنام را ارتقا می بخشد.

منبع giadinh.net.vn

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *