وزیر بازرگانی ایالات متحده خواستار “اقدام تهاجمی علیه چین” شده است صدای آمریکا

وزیر بازرگانی ایالات متحده خواستار “اقدام تهاجمی علیه چین” شده است صدای آمریکا

[ad_1]

وزیر تجارت ایالات متحده ، جینا رایموندو در تاریخ 26 ام گفت که در اقدامی تهاجمی علیه اقدامات ناعادلانه تجاری چین اقدام خواهد کرد.

نامزد ریموندو امروز در جلسه استماع سنا تصویب کرد که ما باید با متحدان ایالات متحده کار کنیم تا “یک پاسخ کلی” برای مبارزه با شیوه های تجارت غیرمنصفانه چین بگیریم.

“چه در لیست سیاه باشد ، چه در گمرک و چه در مقابل وظایف متقابل ، من قصد دارم از همه این ابزارها به بهترین شکل ممکن استفاده کنم تا شرایط بازی را برای کارگران آمریکایی برابر کنم.”

وی همچنین توضیح داد که تلاش خواهد شد تا از نقض مالکیت معنوی چین ، یارانه انتقال اجباری فناوری و موانع ورود به بازار جلوگیری شود.

سپس ریموندو متعهد شد که به اقتصاد ایالات متحده برای بهبود از بیماری همه گیر کمک کند ، خدمات پشتیبانی اینترنت را به مناطق با اتصال اینترنت ضعیف گسترش دهد و تولید انرژی پاک و مشاغل را گسترش دهد.

با این حال ، وی نحوه برخورد با مسائلی مانند تعرفه های فولاد و آلومینیوم را که در زمان غول ارتباط از راه دور چین Huawei یا رئیس جمهور دونالد ترامپ وضع شده بود ، مشخص نکرد.

به ویژه ، وقتی از وی س askedال شد که آیا هوآوی همچنان در لیست تحریم ها خواهد بود یا خیر ، وی گفت که “ما باید از جمله بررسی سیاست ها و سیاست های تجاری خود علیه چین با این اتحادیه مشورت کنیم.”

در همین حال ، نامزد رایموندو گفت: “هیچ کس ، چه چین و چه چین ، نمی تواند” در پشت “شبکه ما را ایجاد کند و به هیچ وجه امنیت ملی و اقتصادی ایالات متحده را تهدید کند.

اخبار صدای آمریکا[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *