وزارت کشاورزی و توسعه روستایی به طور ناگهانی 2 مرکز کشتار خوک را در Chau Than ، Hoa Tang بازرسی کرد

وزارت کشاورزی و توسعه روستایی به طور ناگهانی 2 مرکز کشتار خوک را در Chau Than ، Hoa Tang بازرسی کرد

[ad_1]

آقای نگوین دین ژوان – مدیر گروه کشاورزی و توسعه روستایی (راست) و تیم بازرسی در کشتارگاه خوک چائو تان.

تیم بازرسی متشکل از آقای نگوین دین ژوان – مدیر بخش و آقای نگوین ون می – معاون مدیر گروه کشاورزی و توسعه روستایی بود.

هیئت ضمن بازرسی از کشتارگاه خانم Tran Thi Cuc (گروه 4 ، محله Thanh Thuan ، شهرداری Thanh Dien ، منطقه Chau Thanh) ، اسناد قانونی مربوط به عملکرد این مرکز ، مطابقت با مقررات بهداشت و ایمنی مواد غذایی ، بهداشت دامپزشکی ، روند کشتار ، مقرراتی برای افرادی که مستقیماً در ذبح حیوانات درگیر هستند …

تیم بازرسی برای آزمایش کیفیت نمونه می گیرد.

در طول بازرسی ، این دفتر خاطرات ذبح را نگهداری نمی کند ، روش ذبح خوک انسانی نبود ، خوک ها پس از ذبح مستقیماً روی کف کاشی ها قرار می گرفتند ، افرادی که به طور مستقیم ذبح می شدند تحت حفاظت نیروی کار مجهز نبودند ، محصولات گوشت خوک با حشره های پوشیده حمل نمی شوند. تیم بازرسی پیشنهاد کرد که این مرکز کاملاً با الزامات اطمینان از ایمنی مواد غذایی هنگام کشتار و مقررات مربوط به عملکرد کشتارگاه مطابقت داشته باشد.

در کشتارگاه خوک خانم Nguyen Ti Hoa (منطقه Long Trung ، شهرداری Long Thanh ، شهر Hoa Than). با بازرسی از این تاسیسات ، هیئت خاطرنشان کرد که فرد ذبح مستقیم به تجهیزات کارگری مجهز نبوده ، خوک پس از ذبح مستقیماً در کف کاشی قرار داده شد ، گوشت خوک توسط حشره دار حمل شده و کامیون اجازه این کار را ندارد. پوشش دادن.

کشتارگاه خانم Nguyen Ti Hoa در شهر Hoa Than.

هیأت برای آزمایش کیفیت نمونه ای از گوشت خوک را در این تأسیسات گرفتند و در همان زمان درخواست کردند که این مرکز کاملاً با مقررات مربوط به عملکرد کشتارگاهها مطابقت داشته باشد.

در دوره آینده ، تیم بازرسی اداره زراعت و توسعه روستایی استان به تقویت بازرسی اجرای قانون از کشتارگاه ها در 9 ولسوالی ، شهرها و شهرهای استان ادامه می دهد.

نات کوانگ

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *