وزارت فرهنگ ، ورزش و جهانگردی خواستار اصلاح تبلیغات و استفاده از هنرمندان در شبکه های اجتماعی شده است

وزارت فرهنگ ، ورزش و جهانگردی خواستار اصلاح تبلیغات و استفاده از هنرمندان در شبکه های اجتماعی شده است

[ad_1]

وزارت فرهنگ ، ورزش و جهانگردی به منظور تقویت حاکمیت در فعالیت های فرهنگی و هنری ، بیانیه رسمی را به کمیته های مردمی استانها و شهرهای تحت مدیریت مرکزی و کمیته ملی اتحادیه انجمن های ادبی و هنری ویتنام ارسال کرده است.

در اعلامیه رسمی امضا شده توسط معاون وزیر Ta Quang Dong آمده است که در سال های اخیر فعالیت های فرهنگی و هنری در سراسر کشور مطابق با مفاد قانون انجام شده است. بسیاری از محصولات هنری و فرهنگی با کیفیت ایجاد می شوند که به بهبود زندگی معنوی و فرهنگی مردم کمک می کنند.

نویسندگان و هنرمندان با عقل ، استعداد ، عشق به شغل و اعتبار خود دائماً برای خلق هنر تلاش کرده اند ، به طور فعال در فعالیت های اجتماعی شرکت می کنند و کمک های بسیاری به جامعه می کنند و تأثیرات خوبی را در جامعه به وجود می آورند.

هنرمند خلق ، هنگ وانگ اخیراً مجبور شد برای تبلیغ محصولات جعلی عذرخواهی کند

هنرمند خلق ، هنگ وانگ اخیراً مجبور شد از تبلیغ محصولات جعلی عذرخواهی کند.

با این حال ، اخیراً ، برخی از هنرمندان ، بازیگران و مجریان درگیر فعالیت های تبلیغاتی با محتوای نادرست یا گیج کننده در مورد استفاده از محصول شده اند. استفاده از شبکه های اجتماعی برای انتقال اطلاعات توهین نشده ، تأیید نشده ، شخصی و توهین آمیز ؛ تعدادی از سازمان ها و افراد توزیع و توزیع توزیع و پخش فیلم ها با محتوای ناسازگار با آداب و رسوم ، آداب و رسوم خوب کشور را که تأثیر منفی بر سلامتی و عزت دارد ، اعتماد مصرف کننده را بدتر می کند ، چهره هنرمندان را بدتر می کند و باعث ناامیدی مردم می شود.

به منظور ترویج به موقع جنبه های مثبت و همزمان اصلاح پدیده های منفی فوق الذکر ، وزارت فرهنگ ، ورزش و جهانگردی کمیته های مردمی استانها و شهرهای تحت مدیریت مرکزی را جهت هدایت وزارت فرهنگ ، ورزش و گردشگری پیشنهاد کرد ، وزارت فرهنگ و ورزش ، وزارت فرهنگ ، اطلاعات ، ورزش و جهانگردی در هماهنگی نزدیک با وزارت اطلاعات و ارتباطات و نهادهای مربوطه برای تقویت مدیریت مسکن.

به ویژه: تقویت تبلیغات ، تبلیغات و آموزش در خصوص رعایت قانون هنرهای نمایشی ، تبلیغات و امنیت سایبری سازمان ها و اشخاصی که در فعالیت های فرهنگی و هنری شرکت دارند. تقویت بازرسی ها و بررسی ها ، شناسایی به موقع ، پیشگیری و رسیدگی دقیق به سازمان ها و افرادی که مرتکب اقدامات نقض مقررات مصوبه № 144/2020 / ND-CP از 14 دسامبر 2020 در مورد مقررات دولت در مورد هنرهای نمایشی ، قانون تبلیغات و سایر موارد مربوطه می شوند مفاد قانونی

وزارت فرهنگ ، ورزش و جهانگردی همچنین از روسای دستگاه ها ، مدیریت هنرمندان و بازیگران (عمومی و غیر دولتی) خواست تا انتشار مقررات قانونی را افزایش دهند و تیم هنرمندان و بازیگران را در واحد ارتقا راهنمایی كنند. و شهرت برای جامعه و جامعه ؛ مقرراتي براي مديريت و اداره مسئوليتها در موارد تخلف وجود دارد.

وزارت فرهنگ ، ورزش و جهانگردی از کمیته ملی اتحادیه انجمن های ادبیات و هنر ویتنام درخواست کرد تا روسای سازمان های عضو را برای ارتقا the انتشار و انتشار قوانین فرهنگی و هنری در میان اعضا راهنمایی کند. از اعضای درگیر در فعالیتهای حرفه ای و اجتماعی می خواهد تا احساس مسئولیت را با انتشار کارهای خوب ، تصاویر زیبا ، آداب و رفتار فرهنگی در جامعه ، جامعه و جامعه حفظ کنند. با منشور ، قوانین داخلی ، مقررات انجمن و قوانین مربوطه کاملاً مطابقت داشته باشید. رهنمودهای سازمان های عضو را برای هماهنگی نزدیک با سازمان های مدیریت ایالتی در مدیریت اعضا تقویت کنید.

منبع VOV.VN

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *