وزارت فرهنگ ، ورزش و جهانگردی خواستار اصلاح تبلیغات و استفاده از هنرمندان در شبکه های اجتماعی شده است

وزارت فرهنگ ، ورزش و جهانگردی خواستار اصلاح تبلیغات و استفاده از هنرمندان در شبکه های اجتماعی شده است


وزارت فرهنگ ، ورزش و جهانگردی به منظور تقویت حاکمیت در فعالیت های فرهنگی و هنری ، بیانیه رسمی را به کمیته های مردمی استانها و شهرهای تحت مدیریت مرکزی و کمیته ملی اتحادیه انجمن های ادبی و هنری ویتنام ارسال کرده است.

در اعلامیه رسمی امضا شده توسط معاون وزیر Ta Quang Dong آمده است که در سال های اخیر فعالیت های فرهنگی و هنری در سراسر کشور مطابق با مفاد قانون انجام شده است. بسیاری از محصولات هنری و فرهنگی با کیفیت ایجاد می شوند که به بهبود زندگی معنوی و فرهنگی مردم کمک می کنند.

نویسندگان و هنرمندان با عقل ، استعداد ، عشق به شغل و اعتبار خود دائماً برای خلق هنر تلاش کرده اند ، به طور فعال در فعالیت های اجتماعی شرکت می کنند و کمک های بسیاری به جامعه می کنند و تأثیرات خوبی را در جامعه به وجود می آورند.

هنرمند خلق ، هنگ وانگ اخیراً مجبور شد برای تبلیغ محصولات جعلی عذرخواهی کند

هنرمند خلق ، هنگ وانگ اخیراً مجبور شد از تبلیغ محصولات جعلی عذرخواهی کند.

با این حال ، اخیراً ، برخی از هنرمندان ، بازیگران و مجریان درگیر فعالیت های تبلیغاتی با محتوای نادرست یا گیج کننده در مورد استفاده از محصول شده اند. استفاده از شبکه های اجتماعی برای انتقال اطلاعات توهین نشده ، تأیید نشده ، شخصی و توهین آمیز ؛ تعدادی از سازمان ها و افراد توزیع و توزیع توزیع و پخش فیلم ها با محتوای ناسازگار با آداب و رسوم ، آداب و رسوم خوب کشور را که تأثیر منفی بر سلامتی و عزت دارد ، اعتماد مصرف کننده را بدتر می کند ، چهره هنرمندان را بدتر می کند و باعث ناامیدی مردم می شود.

به منظور ترویج به موقع جنبه های مثبت و همزمان اصلاح پدیده های منفی فوق الذکر ، وزارت فرهنگ ، ورزش و جهانگردی کمیته های مردمی استانها و شهرهای تحت مدیریت مرکزی را جهت هدایت وزارت فرهنگ ، ورزش و گردشگری پیشنهاد کرد ، وزارت فرهنگ و ورزش ، وزارت فرهنگ ، اطلاعات ، ورزش و جهانگردی در هماهنگی نزدیک با وزارت اطلاعات و ارتباطات و نهادهای مربوطه برای تقویت مدیریت مسکن.

به ویژه: تقویت تبلیغات ، تبلیغات و آموزش در خصوص رعایت قانون هنرهای نمایشی ، تبلیغات و امنیت سایبری سازمان ها و اشخاصی که در فعالیت های فرهنگی و هنری شرکت دارند. تقویت بازرسی ها و بررسی ها ، شناسایی به موقع ، پیشگیری و رسیدگی دقیق به سازمان ها و افرادی که مرتکب اقدامات نقض مقررات مصوبه № 144/2020 / ND-CP از 14 دسامبر 2020 در مورد مقررات دولت در مورد هنرهای نمایشی ، قانون تبلیغات و سایر موارد مربوطه می شوند مفاد قانونی

وزارت فرهنگ ، ورزش و جهانگردی همچنین از روسای دستگاه ها ، مدیریت هنرمندان و بازیگران (عمومی و غیر دولتی) خواست تا انتشار مقررات قانونی را افزایش دهند و تیم هنرمندان و بازیگران را در واحد ارتقا راهنمایی كنند. و شهرت برای جامعه و جامعه ؛ مقرراتي براي مديريت و اداره مسئوليتها در موارد تخلف وجود دارد.

وزارت فرهنگ ، ورزش و جهانگردی از کمیته ملی اتحادیه انجمن های ادبیات و هنر ویتنام درخواست کرد تا روسای سازمان های عضو را برای ارتقا the انتشار و انتشار قوانین فرهنگی و هنری در میان اعضا راهنمایی کند. از اعضای درگیر در فعالیتهای حرفه ای و اجتماعی می خواهد تا احساس مسئولیت را با انتشار کارهای خوب ، تصاویر زیبا ، آداب و رفتار فرهنگی در جامعه ، جامعه و جامعه حفظ کنند. با منشور ، قوانین داخلی ، مقررات انجمن و قوانین مربوطه کاملاً مطابقت داشته باشید. رهنمودهای سازمان های عضو را برای هماهنگی نزدیک با سازمان های مدیریت ایالتی در مدیریت اعضا تقویت کنید.

منبع VOV.VN

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *