واشنگتن “عملیات ویژه امنیتی” را پیش از مراسم تحلیف بایدن آغاز می کند صدای آمریکا

واشنگتن “عملیات ویژه امنیتی” را پیش از مراسم تحلیف بایدن آغاز می کند صدای آمریکا

[ad_1]

پیش از مراسم تحلیف رئیس جمهور منتخب ایالات متحده جو بایدن در روز 20 ام ، امنیت در واشنگتن دی سی با تمرکز بر پایتخت ، که در آن ناآرامی ها در میان طرفداران دونالد ترامپ ، رئیس جمهور آمریکا رخ داد ، بیشتر تقویت شد.

رسانه های آمریكایی گزارش دادند كه گارد ملی روز گذشته (سیزدهم) برای تقویت امنیت مراسم تحلیف رئیس جمهور ، یك عملیات ویژه امنیتی آغاز كرد.

بر این اساس ، 20،000 پرسنل گارد ملی تا بیستمین مراسم تحلیف در سراسر واشنگتن دی سی مستقر خواهند شد.

در ابتدا قرار بود که مقامات عملیات امنیتی ویژه را در روز نوزدهم ، یک روز قبل از مراسم تحلیف آغاز کنند ، اما این طرح به درخواست واشنگتن دی سی پس از شورش کاپیتول در روز ششم تسریع شد.

دیروز موریل بوثر ، شهردار واشنگتن دی سی ، در یک کنفرانس خبری گفت که وی آمریکایی ها را به شرکت در مراسم افتتاحیه از طریق فیلم تشویق می کند. اراده “.

پرزیدنت ترامپ همچنین در ویدئویی که آن روز در حساب توئیتری کاخ سفید منتشر شد ، گفت: “من به وضوح خشونت هفته گذشته را محکوم می کنم” و تأکید کرد که نباید هیچ نوع خشونت ، بی قانونی ، و خرابکاری انجام شود.

پیش از این ، رئیس جمهور ترامپ در روز یازدهم به درخواست مقامات واشنگتن دی سی ، وضعیت اضطراری اعلام کرد و به آژانس مدیریت اضطراری فدرال (FEMA) وزارت امنیت داخلی اجازه داد تا به طور رسمی در آماده سازی مراسم افتتاحیه همکاری کند. .

اخبار صدای آمریکا[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *