هوشیاری مهم است

هوشیاری مهم است

[ad_1]

در روزهای اخیر ، هوا در تای نین گاهی سرد می شود ، غروب خورشید در باغ تای نین آرامش بخش است. با شنیدن روزنامه Sample Music ، سرزمین بندرگاه هایپونگ کاملاً به شرق تغییر کرده است ، بنابراین من مجبورم لباس های نخی سنگین را در خیابان بپوشم. مردم آفتاب ، تو کا عاشق راه رفتن در زیر باران هستند ، بسیار عجیب و غریب!

– چند نفر در جهان قبلاً SARS-CoV-2 قبلاً Tu دارند ، آیا آن را به روز کرده اید؟ – صدای “تو” Ca Ca ، افکار بسیار عاشقانه Tu Ca را قطع کرد. واقعاً ناامیدکننده!

– برای دیدن ، سایت خبری مربوط به عفونت های حاد تنفسی Covid-19 داده هایی را تا آخرین روز سال 2020 گزارش می کند که 83،063،033 نفر آلوده شده اند که از این تعداد 22،383،914 نفر در حال حاضر آلوده هستند. 58،867،011 نفر و متأسفانه 1،812،108 نفر بر اثر این همه گیر وحشتناک مردند.

– این تفکر نیز خنده دار است ، تقریباً کل جهان به دلیل “Co-vy” وحشت می کند ، مردم Tay Ninh هنوز در خیابان احساس راحتی می کنند ، آنها راحت بازی می کنند. عصر ، او در 30 آوریل به خیابانها آمد ، در شهر تای نینگ ، هر کافه “به اندازه ارتش نگوین شلوغ بود”. مثل من و تو ، هنوز در سراسر جهان نشسته ایم ، صلح؟

– پنج بار بیایید ، اداره بهداشت استان من فقط توصیه کرده است که فقط در صورت لزوم از خانه خارج شوید. هنگام رفتن به مکان های عمومی ماسک بزنید ؛ محدودیت در مکانهایی که مردم جمع می شوند. تماس محدود ، عدم تماس نزدیک با افراد دیگر. دستان خود را اغلب با آب صابون تمیز یا ضدعفونی کننده سریع دست بشویید.

این اپیدمی نتیجه چندین مورد مهاجرت با پدرش در سال 1440 در وین لانگ بود ، که وقتی هرگز ورود غیرقانونی از مرز تای نینگ را اعلام نکردند ، کل سیستم پیشگیری از اپیدمی را در استان دیوانه کرد. آنها که عاشق مرزبانان ، پلیس و ارتش بودند ، صدها ایستگاه بازرسی ضد اپیدمی را در آن طرف مرز به طول بیش از 240 کیلومتر ایجاد کردند ، ناگهان مردی اعتراف کرد ، گفت که از طریق سهمیه از مرز عبور کرده است ، به نوعی او نیز مورد بررسی قرار گرفت. نقطه.

“اکنون” بی عدالتی “کنید.” همچنین باید مراقب بود ، بنابراین رئیس جمهور استان اعلام کرد که به همه افرادی که ورود غیرقانونی را پیدا و محکوم می کنند پاداش داغ می دهد. پلیس استان از مردم می خواهد که موارد عبور از مرزهای غیرقانونی را بلافاصله به مقامات محلی ، پلیس نزدیکترین کمون ، اداره یا شهر یا خط تلفن پیشگیری از اپیدمی کوید -19 در استان غربی گزارش دهند. نین 02763.822474 – 0964.401313 برای پردازش.

معاون نخست وزیر Vu Duc Dam همچنین دستور داد كه همه كمیته های حزب و مقامات در تمام سطوح مردم را بسیج كنند و از مطبوعات خواست كه به این گروه بپیوندند تا همه افراد با بستگان خارج از كشور بتوانند به طور فعال عزیزان خود را مطلع كنند. من کاملاً غیرقانونی وارد نمی شوم. نه به دلیل انزوای خودم ، که به جامعه و کل کشور آسیب می رساند.

“اما من به تو گفتم ، مهم است که از جامعه آگاهی داشته باشی.” همانطور که در مورد بیمار 1440 ، اگر مادر به طور داوطلبانه آن را گزارش نکند ، گاهی اوقات کل بیماری به آن “اتوبوس سرنوشت ساز” می رود که باعث می شود بسیاری از استان ها و شهرها “بازی” کنند اما بازی نکنند.

اگر همه به عنوان دختری از وونگ تاو درک کنند ، که با گروه فوق در ارتباط بود ، اما راه “رسمی” را طی می کند ، وارد دروازه مرزی Moc Bai می شود و با گرفتن نمونه ، فعالانه برای بررسی بهداشت اعلام می کند. آزمایش و در بیمارستان استان به طور جداگانه قرار گرفت.

– هوشیاری هر فرد کمک زیادی به پیروزی هایی می کند که در هر مرحله ضد اپیدمی کسب کرده ایم. بسیاری از کشورها ویتنام را الگویی برای پیشگیری از بیماری همه گیر جهانی می دانند.

به عنوان مثال ، اخیراً رویترز تصویری از یک کودک سیزده روزه را که ماسک قطره در بیمارستان واکسیناسیون در هانوی دارد ، به عنوان یکی از چشمگیرترین لحظات در سال 2020 رأی داده است. این نشان می دهد که با رسانه های بین المللی چقدر به مبارزه با اپیدمی Covid-19 در بلغارستان توجه شده است . به گفته رویترز ، این یک لحظه قابل توجه است ، “هر صد سال یک بار” ، زمانی که تمام جهان در حال شیوع در برابر همه گیری است.

DMT

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *