نخست وزیر فام مین شین: فراخواندن همه ملت برای “مبارزه با همه گیری مثل اینکه با دشمن بجنگیم”

نخست وزیر فام مین شین: فراخواندن همه ملت برای “مبارزه با همه گیری مثل اینکه با دشمن بجنگیم”

[ad_1]

نخست وزیر فام مین چین در این کنفرانس صحبت کرد

این کنفرانس بصورت آنلاین برای کمیته های مردمی از همه استانها و شهرستانها و مناطق تحت مدیریت مرکزی ، شهرهایی با پارک های صنعتی ، مناطق پردازش صادرات و مناطق اقتصادی برگزار شد. آقای نگوین تانه تام ، دبیر کمیته حزب ولایتی ، در پل پل تای نینگ حضور داشت. آقای نگوین تانه نگوک – رئیس کمیته مردمی استان ، رئیس کمیته راهبری استان برای پیشگیری و کنترل بیماری های همه گیر و اعضای کمیته راهبری ؛ روسای ادارات ، بخشها و شعب مربوطه ؛ رئیس هیئت مدیره شهرک های صنعتی ، مناطق پردازش صادرات و مناطق اقتصادی.

نمایندگان شرکت کننده در جلسه در ستون مرکزی ستاد دولت و ستاد کمیته های مردمی استانها و شهرستانها اقدامات پیشگیری از شیوع کوید -19 را که توسط مقامات بهداشتی توصیه می شود ، دقیقاً دنبال می کنند.

به گفته آقای نگوین تان لانگ – وزیر بهداشت ، تا تاریخ 29 مه ، کشور ما 6657 مورد عفونت Covid-19 دارد که از این تعداد 3،761 مورد در حال درمان ، 2،896 مورد درمان شده و 47 نفر فوت شده است. اکثر افراد آلوده به ویروس از سوی هند و انگلستان ، که در آنها سویه هند رایج است. علاوه بر این ، اخیراً ویروس جدیدی از دو سویه ویروس از هند و انگلستان در ویتنام کشف شد. بر این اساس ، جهش های ژنتیکی سویه انگلیس در سویه هند وجود دارد. ویژگی های این سویه به سرعت گسترش می یابد ، به طور گسترده ای در هوا پخش می شود ، غلظت ویروس در مایع گلو بسیار سریع افزایش می یابد و به شدت در محیط گسترش می یابد. تعداد موارد بسیار سریع افزایش یافت و در مدت زمان کوتاهی گسترش یافت. وزیر همچنین گفت که در آینده نزدیک تمام نتایج کد ژنتیکی این سویه در سراسر جهان منتشر می شود.

به هدف رسیدن واکسن ها سریع ترین

کنفرانس در پل هانوی

وزیر نگوین تان لانگ از ردیابی سریع سریع ، منطقه بندی و آزمایشات وسیع هوشی مین و تلاش های بی وقفه کمیته های راهبری پیشگیری و کنترل بیماری در دو استان باک گیانگ ، باک نینو ستود. تأسیس دو بیمارستان صحرایی در این دو استان به سرعت و کارآیی ارزیابی شد.

وزارت بهداشت از زوئلیگ فارما ، نهاد نمایندگی مدرنا ، خواسته است واکسن های Covid-19 را در اسرع وقت با مناسب ترین قیمت ممکن به ویتنام تحویل دهد تا بتواند سریع و موثر به بیماری همه گیر واکنش نشان دهد. وزیر نگوین تان لانگ تأیید کرد که دسترسی به واکسن Covid-19 نه تنها ویتنام بلکه بسیاری از کشورهای جهان از اولویت ها است. دیدگاه ویتنام این است که چگونه سریعترین دسترسی به واکسن ها و ارائه وسیع ترین دامنه واکسیناسیون وجود دارد. وزیر بهداشت اطلاع داد كه تسهیلات COVAX متعهد شده است از ویتنام با 38.9 میلیون دوز واكسن حمایت كند و ویتنام همچنین پیشنهاد كرده است كه تسهیلات COVAX از 10 میلیون دوز دیگر واكسن تحت یك سازوكار تقسیم هزینه پشتیبانی كند.

حفاظت دقیق از مناطق صنعتی

وزیر بهداشت به شهرک ها یادآوری کرد که اقدامات پیشگیری از بیماری های همه گیر را در شهرک های صنعتی و مناطق اقتصادی تقویت کنند. به طور خاص ، هدف حفاظت دقیق از پارک های صنعتی و مشاغل محلی در راس امور است. مناطق باید برای طراحی تفکیک در مورد مسائل تولید به مناطق صنعتی احتیاج داشته باشند. برای مدیریت کارگران در محل کار ، در محل اقامت و در روند جابجایی ؛ … غربالگری باید به سرعت و به دفعات و با استفاده از آنتی ژن غربالگری سریع انجام شود ، تا سو the ظن عفونت از دست نرود. به طور خاص ، شهرک ها باید مسئولیت صاحبان مشاغل را در برابر آلودگی در مناطق تولیدی تقویت کرده و بازرسی را برای پیشگیری و کنترل بیماری های همه گیر در شهرک های صنعتی تقویت کنند ، اطمینان حاصل کنند که پارک های صنعتی و بنگاه های اقتصادی کاملاً اقدامات پیشگیری و کنترل بیماری های همه گیر را رعایت می کنند. پیشنهاد شده توسط وزارت بهداشت.

افزایش آگاهی مردم در پیشگیری از شیوع بیماری ها

با انجام پیشگیری و کنترل شیوع بیماری در جامعه ، وزارت بهداشت پیشنهاد کرد که شهرک ها همچنان از دستورالعمل های نخست وزیر برای افزایش آگاهی مردم در پیشگیری از اپیدمی پیروی کنند: نحوه اجرای 5K از وزارت بهداشت … محلات باید با بروز عفونت و شیوع در جامعه ، اوایل فعالانه مسدود و دور شوید. همزمان ، کل سیستم سیاسی و کل ملت را برای متحد کردن در مبارزه با اپیدمی مانند جنگ با دشمن ، سرکوب سریع اپیدمی ، اطمینان از امنیت مردم و حفظ توسعه اقتصادی ، متحد کنید.

در این کنفرانس ، نمایندگان شهرهای باک گیانگ ، باک نین و هانوی و هوشی مین گزارشی از وضعیت اپیدمی و پیشرفت درمان بیماران مبتلا به کوید -19 در سطح محلی ارائه دادند. این مناطق همچنین در زمینه منطقه بندی ، ردیابی ، آزمایش در مقیاس گسترده ، راه اندازی بیمارستانهای صحرایی و اجرای برنامه های جدی برای مقابله با اپیدمی با توجه به شرایط واقعی ، به استانها و شهرهای کشور کمک کردند تا نمای کلی وضعیت اپیدمی در کشور را تجربه کنند. و اقدامات عملی برای پیشگیری و کنترل اپیدمی بسته به وضعیت اپیدمی محلی در آینده نزدیک.

شهر هوشی مین به دولت پیشنهاد کرد که از شهرک ها بخواهد مراقب افرادی که از مناطق اپیدمی در حال بازگشت هستند برای کمک به نظارت ، بازبینی ، منطقه بندی شیوع و خاموش کردن سریع همه گیر باشد. نماینده شهر. هوشی مین همچنین به دولت و وزارت بهداشت پیشنهاد کرد که از تهیه واکسن حمایت کنند تا حل و فصل بتواند پیشرفت در سرکوب اپیدمی ، پیشگیری و کنترل شیوع بیماری های انسانی را در آینده تسریع کند.

آقای نگوین ثان تام ، دبیر کمیته استانی حزب ، در سر پل استان تای نینگ حضور داشت. آقای نگوین Thanh Ngoc – رئیس کمیته مردمی استان ، رئیس کمیته راهبری استان برای پیشگیری و کنترل بیماری های همه گیر

منطقه بندی ، ردیابی ، مهر زنی

در جریان این کنفرانس ، معاون نخست وزیر Vu Duc Dam ، رئیس کمیته ملی پیشگیری و کنترل بیماری ، گفت که ویروس سویه جدید می تواند به سرعت گسترش یابد ، و این بیماری همه گیر را هراس آورتر کند. معاون نخست وزیر با تأکید بر نقش منطقه بندی ، ردیابی و غلبه بر همه گیری گفت: ویتنام در پیشگیری و کنترل بیماری های همه گیر دارای ویژگی های مختلفی از جهان است که این کار منطقه بندی ، پیگیری و از بین بردن همه گیری است. و سریع. اهمیت این کار به کشور ما کمک می کند تا بسیاری از شیوع ها را کنترل کرده و شیوع بیماری را محدود کند. وی پیشنهاد کرد که اهالی محل به این کار توجه کنند. برای بررسی و کنترل موارد مشکوک ، باید کار پهنه بندی را گسترش داد تا اطمینان حاصل شود که پاتوژن بیشتر گسترش نمی یابد. پس از حذف موارد با نتایج منفی ، محل های سکونت باید منطقه را باریک کنند ، تمرکز خود را بر روی تماس های نزدیک بگذارند ، آنها را در محل جدا کرده و طبق مقررات آنها را در انزوا متمرکز ارسال کنند.

جهت محافظت از مردم ، پیشگیری یک استراتژی بلند مدت است

در طی کنفرانس ، نخست وزیر فام مین چین تأکید کرد که وضعیت اپیدمی پیچیده تر می شود ، شهرک ها باید راه حل های شدیدتر ، قوی تر و سریع تر برای سرکوب اپیدمی ها ، به ویژه در شهرهای بزرگ و استان ها و شهرک های دارای مناطق صنعتی داشته باشند. ظهور سویه جدیدی از ویروس با ماهیت خطرناک تر و مسری تر نیز باعث سرکوب شهرک ها برای سرکوب اپیدمی ها خواهد شد. بنابراین ، نخست وزیر از مردم محلی خواست که غفلت نکنند یا هوشیاری خود را در مورد منابع آلودگی از دست ندهند و تا آنجا که ممکن است افراد و وسایل نقلیه را که از مناطق دیگر برمی گردند کنترل کنند.

نخست وزیر با ارائه راهکارهایی برای پیشگیری و کنترل بیماریهای همه گیر در آینده ، پیشنهاد کرد که مناطق تحت نظارت دولت به اقدامات و اقدامات ضد اپیدمی ادامه دهند. استقرار استراتژی واکسیناسیون ، بسیج منابع ، ایجاد منابع سرمایه ای برای دسترسی به منابع واکسن ؛ وزارتخانه ها باید به رفع مشکلات و موانع آژانس ها ، سازمان ها و بخش های محلی کمک کنند تا بتوان از پیشگیری و کنترل بیماری های همه گیر بدون مشکل استفاده کرد.

نخست وزیر مردم محلی را به حفظ روحیه “مبارزه با اپیدمی مبارزه با دشمن” فراخواند تا کار برای جلوگیری و کنترل همه گیرها مثر باشد. در عین حال ، نیروهای جبهه را در برابر همه گیری ستایش کرده و از مناطقی که نیروهای خود را بسیج کرده و با مردم هماهنگ کرده اند تا کار خوبی در مبارزه با همه گیری انجام دهند ، قدردانی می کنیم.

نخست وزیر از شهرک ها و نیروها خواست که مردم را در مرکز حفاظت قرار دهند و پیشگیری را به عنوان یک استراتژی بلند مدت بپذیرند. در صورت عدم ترجمه ، بی خیال شوید و هوشیاری خود را از دست ندهید. نترسید ، هنگام وقوع بیماری همه گیر اعصاب خود را از دست دهید. هر سازمان ، واحد و محل استقرار ، به ویژه رئیس ، باید بر اساس دستورالعمل های حزب و دولت برای اعمال موثر در کارهای پیشگیرانه ، احساس مسئولیت و میهن پرستی را به شدت تقویت کند. . در عین حال ، شهرک ها باید به سرعت شیوع گسترده را از بین ببرند تا به فعالیت های اقتصادی و اجتماعی در حال توسعه بازگردند. پارک های صنعتی به سرعت وضعیت را تثبیت کرده و تولید و تجارت را دوباره سازماندهی کردند. مناطق مرزی در حال کنترل کنترل ورود و اعزام افراد به طور غیرقانونی هستند.

ارتقا نتایج و دستاوردهای بدست آمده در اپیدمی های قبلی. محلات باید نوآوری ، انعطاف پذیری و ایجاد سیاست های متناسب با وضعیت پیشگیری و کنترل اپیدمی داشته باشند. همانطور که انجام می دهید و از تجربه می آموزید ، روشهای خوب باید تکرار شوند. در مواقع دشواری ، از همبستگی باید برای دفع مشکلات استفاده شود ، نه برای پراکنده کردن نیروها. با افکار و اعمالی که از موقعیت اپیدمی سود می برند و به نفع مردم است ، سخت گیرانه برخورد کنید. ایده هایی که با ایدئولوژی حزب مخالفت و تحریف می کنند.

نخست وزیر نخست وزیر با دعوت از همه مردم برای مبارزه با اپیدمی مانند مبارزه با دشمن متحد شد ، از همه مردم ، مردم ، آژانس ها و سازمان ها خواست تا به طور فعال به خرد ، ایده ها ، روش ها و پول برای ساخت صندوق کمک کنند . پیشگیری و مبارزه با اپیدمی کوید -19 به افراد در دسترسی به واکسن ها و انتقال فناوری واکسن کمک می کند. محلات به طور فعال همه نیروها و مردم را برای شرکت در نبرد “مبارزه با اپیدمی به عنوان نبرد با دشمن” بسیج کرد. تبلیغات را تشویق کنید و مردم را در درک رهنمودها و سیاست های حزب و دولت در پیشگیری و کنترل بیماری های همه گیر قرار دهید. در همان زمان ، پیشنهاد شده است که این منطقه به طور فعال با مردم مشترک باشد و به مردم کمک کند تا از این اپیدمی عبور کنند.

یشم

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *