مهلت مقرر: هیچ کس مسئولیت ندارد

مهلت مقرر: هیچ کس مسئولیت ندارد

[ad_1]

این شرکت ها در حمایت از پیشگیری و کنترل Covid-19 به منطقه Duong Minh Chau هدایایی می دهند.

تاکنون ، منطقه Duong Min Chau منطقه ای است که بیشترین میزان آلودگی به Covid-19 را دارد ، در بسیاری از مکان ها برای محدود کردن شیوع بیماری انسداد موقت ایجاد می شود. منطقه Duong Min Chau که با مشکلات و چالش های بسیاری روبرو است ، اما با مشارکت فعال کل سیستم سیاسی و اتفاق نظر مردم ، تلاش می کند تا همه گیری را دفع کند و زندگی جدیدی را در جامعه ایجاد کند ، امن و با ثبات برای مردم.

پاسخ به تماس

در 17 ژوئیه ، کمیته ویتنامی برای جبهه میهن پرستی شهرستان Duong Min Chau که با مشکلاتی از جمله کمبود منابع انسانی ، تجهیزات پزشکی و بودجه لازم در زمینه پیشگیری و کنترل بیماری در منطقه روبرو شده بود ، نامه ای سرگشاده را برای جامعه منتشر کرد حمایت کردن.

با پاسخ به تماس فوق ، فقط در مدت 4 روز ، بسیاری از سازمان ها و علاقه مندان با کمک مالی و دارویی ، فعالانه از پیشگیری و کنترل بیماری همه گیر در منطقه حمایت می کنند. بسیاری از آژانس ها و واحدها احساس مسئولیت را حفظ می کنند ، با منطقه محلی نیروهای خود را “برای مقابله با بیماری همه گیر مثل اینکه با دشمن می جنگند” متحد می کنند و همه مقامات دولتی ، کارمندان دولت و کارمندان را برای شرکت در کمک های مالی بسیج می کنند.

طبق کمیته جبهه میهنی ویتنامی در شهرستان Duong Min Chau ، بعد از ظهر 21 ژوئیه ، این واحد توسط بیش از 100 نفر از افراد ، سازمان ها و شرکت ها با تجهیزات پزشکی فراوان و بیش از 650 میلیون VND پول نقد پشتیبانی شده است.

خانم ها ها تی هیو نهونگ ، رئیس کمیته مردمی کمون سوئی دا ، گفت که به محض گزارش اطلاعات مربوط به اولین موارد Covid-19 در منطقه ، این منطقه مواد پزشکی را برای جلوگیری و کنترل بیماری های همه گیر آماده کرده است ، اما کل کمون فقط حدود 10 لباس محافظ جمع می کند. با توجه منطقه و خیرین در داخل و خارج منطقه ، اکنون تجهیزات اساسی برای پیشگیری و کنترل محلی همه گیری تضمین شده است.

مردم آرام

هنگامی که موارد مثبت ویروس SARS-CoV-2 در جامعه ظاهر شد ، مناطقی که موارد گزارش شده بود برای جلوگیری از شیوع بیماری پلمپ شد.

در Phuoc Tan 3 ، کمون Phan ، از زمان کشف موارد Covid-19 در منطقه ، 37 خانوار ساکن در منطقه به طور موقت مسدود شده اند. مقامات محلی با روحیه مبارزه با اپیدمی ، هیچ کس را پشت سر نمی گذارند ، به شدت حامیان مالی را برای حمایت از مردم در روزهای محاصره بسیج می کنند.

بسیاری از حامیان مالیات ، میوه ها ، رشته های پخت سریع را به کمیته مردمی کمون می آورند تا به کارگروه و مردم در منطقه محاصره اهدا کنند. این عشق افراد را احساساتی می کند. شاید یک بطری آب ، چند پوند سبزیجات و میوه ها هزینه زیادی نداشته باشد ، اما در مواقع خطر مواجه شدن با مشکلات دشوار است ، نشان دادن نگرانی جامعه ، به اشتراک گذاشتن همه افراد در این شرایط. بیماری.

هر زمان که آنها سبزیجات ، تخم مرغ ، ماهی و غیره را بسیج کنند. برای افراد در منطقه محاصره شده ، خواهران و برادران تیم خدماتی کمون Fan آنها را به مقر بر می گردانند ، به قطعات تقسیم می کنند و سپس حمل می کنند. ارسال محاصره ، به همه افراد منطقه برای دریافت اطلاع دهید. آرامش همچنین راهی برای مبارزه با بیماری همه گیر است.

در گفتگو با ما ، آقای نگوین هون تین – نایب رئیس کمیته مردمی کمون فن ، گفت که در حال حاضر منطقه محاصره موقت در محله Phuoc Tan 3 به 37 خانوار افزایش یافته است که بیشتر آنها مردم هستند با شرایط معلولیت. حوله ، فریلنسر ، بلیط فروشی بلیط. در روزهای اخیر ، این منطقه به شدت از حامیان مالی خواسته است تا از سبزیجات ، گوشت ، ماهی ، تخم مرغ … برای حمایت از مردم حمایت کنند.

در شهرداری Suoi Da ، Duong Min Chau City ، کار ردیابی و آزمایش انسان به سرعت انجام می شود. تمام اطلاعات مربوط به افراد در محاصره موقت به سرعت برای نظارت محلی و پردازش به موقع گرفته می شود. علاوه بر این ، مقامات محلی همیشه از مردم با این شعار حمایت می کنند: “هیچ خانگی را به دلیل همه گیری گرسنه نگذارید”.

افرادی که در محاصره موقت شهرداری فن قرار دارند ، از طریق پشتیبانی محلی غذا و غذا دریافت می کنند.

مردم موافق هستند

بسیاری از افراد در محاصره تحت تأثیر این اپیدمی زندگی سختی دارند و اکنون حتی دشوارتر شده است. یک سری س questionsال توسط مردم پرسیده شد: چگونه می توان از سلامت در منطقه محاصره شده اطمینان حاصل کرد؟ چگونه خانواده مقابله نمی کنیم؟ وقتی نمی توانید به محل کار بروید برای داشتن غذا ، غذا چه باید کرد؟ …

با مشارکت شدید مقامات محلی در همه سطوح ، همکاری آژانس ها ، واحدها و خیرین در حمایت از نیازها ، به مردم کمک می کند تا قلب خود را گرم کنند و کاملاً از مقررات پیشگیری و کنترل پیروی کنند.

در نقطه محاصره در محله Phuoc Tan 3 ، کمون Fhan ، Hien ، یکی از ساکنان محلی از طریق تلفن گفت: “من چندین روز در منطقه محاصره بودم بدون اینکه بتوانم بیرون بیایم. من با حمایت برنج و غذا توسط دولت محلی احساس اطمینان می کنم.

برادران وظیفه اینجا بسیار سنگین هستند ، به خصوص شب ها پشه های زیادی وجود دارد ، گاهی اوقات باران می بارد. این کار دشواری است ، اما به نام صلح مردم ، شما هنوز هم کار خوبی انجام می دهید ، بنابراین ما نیز باید دقیقاً مقررات دولت را دنبال کنیم. “

خانم B ، که در شهرداری سووی دا زندگی می کند ، اعتماد کرد: “در منطقه مسدود شده ، کسی نگران اقتصاد ، بهداشت و غذا برای کل خانواده نیست. من نیاز به خرید چیزی مشروع دارم ، فقط گزارش دهید ، نیروهای پشتیبانی وجود خواهند داشت. شهرداری در تلاش است تا از مردم مراقبت کند ، ما همچنین تلاش خواهیم کرد تا دقیقاً مقررات را رعایت کنیم ، در این منطقه کمک کنیم تا اپیدمی دفع شود و به زودی به زندگی عادی برگردیم. “

ملاحظه می شود که در مبارزه با اپیدمی کوید -19 ، فعالیت های خیرخواهانه ، روحیه “عشق متقابل” ، تقسیم عشق و انضباط شخصی مردم از عوامل تعیین کننده پیروزی در همه گیر است.

وو نگوئیت

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *