منطقه Duong Min Chau: شما به همکاری کل جامعه نیاز دارید

منطقه Duong Min Chau: شما به همکاری کل جامعه نیاز دارید

[ad_1]

مردم به طور فعال از غذا ، غذا حمایت می کنند

از 15 ژوئیه ، منطقه Duong Min Chau فاصله اجتماعی را انجام داده است ، به دلیل پرونده های Covid-19 ، بسیاری از مناطق به طور موقت مسدود شده اند. شهرداری ها و شهرها به طور فعال مردم را برای حمایت از نیازهای مردم فقیر ، محروم و افراد در محاصره بسیج کردند.

در کمیته مردمی شهرداری Suoi Da – نقطه ای که امروز نیازهای روزانه مردم در منطقه محاصره وجود دارد ، بسیاری از سبزیجات ، میوه ها و چیزهای ضروری وجود دارد که توسط مردم پشتیبانی می شود. خواه یک بعد از ظهر گرم باشد یا اواخر بعد از ظهر باران بگیرد ، کارمندان اتحادیه و اعضای جوانان در شهرداری سووی دا به سرعت از حمایت افراد و سازمان ها برخوردار می شوند.

پس از دریافت پشتیبانی ، سازمانهای محلی ، ادارات ، شعب ، سازمانهای مردمی ، شبه نظامیان و نیروهای دفاع شخصی آنها را فوراً به مراکز پذیرش در محاصره و مناطق منزوی منتقل کردند تا بلافاصله آنها را به مشتریان تحویل دهند ، با اطمینان از تبلیغ و شفافیت ، کیفیت و ایمنی غذا.

افراد محلی غذایی دریافت می کنند که مردم از آنها پشتیبانی می کنند

به گفته آقای ها مین ثانگ ، معاون دبیر اتحادیه کمون ها ، در 4 روز گذشته کمون بصورت فعال مردم را برای حمایت از نیازهایشان بسیج می کند. هنگامی که آنها پشتیبانی می کنند ، مردم آن را در پست یا کمیته مردمی کمون می پوشند ، اتحادیه جوانان آن را می پذیرد و آن را به مقر کمیته مردمی کمون می آورد. سپس به مردم توزیع خواهد شد. این یک سبد سبزیجات باشد ، یک کیسه میوه چیده شده یا یک جعبه ماسک … آنها با احساسات صمیمانه ای پر شده اند و به همه انگیزه بیشتری می دهند تا با هم بر همه گیری غلبه کنند ، به طوری که افراد می توانند به طور فعال شرکت کنند.

خانم توو ، یکی از ساکنان کمون Suoi Da ، گفت: “من چند شاخه بامبو در باغ خانواده ام گرفتم و آنها را به کمیته مردمی کمون Suoi Da بردم تا از همه حمایت کنم. گرچه زیاد نیست ، اما این قلب من است ، امیدوارم همه با هم کار کنند و اعلامیه پزشکی صحیحی را اعلام کنند تا به زودی همه گیری از بین برود و مردم به زندگی روزمره خود بازگردند. “

نه تنها در شهرداری سووی دا ، بلکه در سایر شهرک های منطقه مانند کمون های پووک نین و پووک مین ، مردم نیز به طور فعال در حمایت از نیازهای پیشگیری و کنترل بیماری های همه گیر نقش دارند.

به عنوان مثال ، در کمون Phuoc Minh ، در 15 ژوئیه ، اتحادیه زنان کمون ، با همکاری گروه پشتیبانی Phuoc Minh ، بیش از 2 تن انواع سبزیجات و میوه ها را بسیج کرد. در همین زمان ، اهدا کنندگان را برای دریافت 600 کیلوگرم برنج ، رشته فرنگی فوری ، 50 کیلوگرم گوشت خوک ، ماهی … برای حمایت از خانوارهای مناطق محاصره شده ، خانوارهای مشکل در منطقه بسیج کنید. ارزش کل بیش از 30 میلیون VND. در روزهای بعدی ، انجمن همچنین با حمایت مردم و حامیان مالی ، دائماً نیازها ، سبزیجات و میوه جات را دریافت می كرد.

کمبود تجهیزات پزشکی

کارکنان بهداشتی و داوطلبان شهرداری Suoy آماده رفتن به منطقه برای منطقه بندی و انجام تحقیقات اپیدمیولوژیک هستند

علیرغم مسافت طی دستورالعمل 16 / CT-TTg نخست وزیر یا مناطق محاصره موقت ، کمبود غذا و غذا رخ نداد. اما منطقه Duong Minh Chau با کمبود جدی تجهیزات پزشکی ضد اپیدمی مانند تجهیزات محافظتی ، دستکش های پزشکی ، ماسک های پزشکی ، الکل ، ضد عفونی کننده دست و موارد دیگر روبرو است. آب ، شیر و غیره و همچنین کارکنانی که در نقاط کنترل اپیدمی و مناطق منزوی پزشکی خدمت می کنند.

از نظر منابع انسانی ، شهرک ها با انعطاف پذیری از کادر پزشکی مدارس ، معلمان ، اعضای اتحادیه جوانان و غیره برای تدارکات خدمات ، اعلامیه پزشکی و اندازه گیری دما استفاده می کنند. با این حال ، این نیرو فقط با بخشی از نیروی کار مورد نیاز مطابقت دارد.

خانم ها ها تی هیو نونگ ، رئیس کمیته مردمی کمون سوئی دا ، گفت که این شهر به تجهیزات پزشکی و همچنین منابع انسانی زیادی احتیاج دارد. در مورد مواد پزشکی ، این منطقه فاقد بسیاری از تجهیزات محافظتی ، ماسک ، ضد عفونی کننده است … از آنجا که موارد زیادی از F1 ، F2 در منطقه وجود دارد و همچنین موارد مثبت تایید شده ، کار در زمینه ردیابی و منطقه بندی به طور مداوم انجام می شود. به طور سنتی ، سلامتی خوردن و آشامیدن کارگران تضمین نمی شد ، بعضی مواقع آنها فقط رشته فرست فود می خوردند و غذا در ایست های بازرسی به تأخیر می افتاد. باعث خستگی کارگران بهداشتی و داوطلبان بنابراین ، این منطقه نیاز مبرم به حمایت افراد و سازمان ها برای تهیه تجهیزات پزشکی و همچنین غذا دارد.

نیروی پزشکی باکتریها را در شهرداری سووی دا سمپاشی می کند

پس از کشف موارد آلودگی Covid-19 در جامعه ، محلات در تهیه تجهیزات پزشکی برای مقابله با بیماری همه گیر نیز با مشکلات زیادی روبرو شدند. زیرا قیمت ماسک ، دستکش ، محلول ضد عفونی کننده … دائما در حال افزایش است. آقای دانگ توآ ثوا ، نایب رئیس کمیته مردم منطقه گفت که این ولسوالی همچنین از کمون ها و شهرها با تجهیزات پزشکی پشتیبانی می کند ، اما طبق تمرکززدایی ، کمون هنوز ابتکار عمل را در زمینه تهیه تجهیزات لازم برای مبارزه با بیماری همه گیر به عهده ندارد. در حال حاضر در اکثر شهرداری ها و شهرها به طور کلی کمبود منابع انسانی ، تجهیزات پزشکی و همچنین آب آشامیدنی ، شیر و غیره وجود دارد. که در آن کمبود لباس محافظ ، دستکش پزشکی و ماسک پزشکی ، الکل ، محلول ضد عفونی کننده وجود دارد … بنابراین ، شهرک فوراً به حمایت اسپانسرها احتیاج دارد و سریع و سریع به مردم و نیروهای پزشکی و ضد اپیدمی منتقل می شود نیروها به خوبی محافظت می شوند کمک همه در این زمان انگیزه ای برای آرامش مردم است تا بتوانند راه حل محاصره و نیروی وظیفه را برای مبارزه م effectivelyثر با اپیدمی به خوبی اجرا کنند.

وو نگوئیت

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *