مصمم به ساخت و تعریض جاده های متصل به شهر. هوشی مین و سایر استانهای منطقه

مصمم به ساخت و تعریض جاده های متصل به شهر. هوشی مین و سایر استانهای منطقه

[ad_1]

رئیس کمیته مردمی استان ، نگوین تانه نگوک ، برنامه عملیاتی را ارائه داد

نامزد ها مین چائو ، معاون مدیر امور خارجه ویتنام ، شعبه ای از استان تای نینگ ، در 11 مه به این جلسه پیوستند. آقای نگوین تان تام – معاون فرماندهی اداره گمرک استان. آقای نگوین هون تان – دبیر کمیته حزب شهر. تی نین ؛ خانم Huynh Thi Ngoc Thu – معاون مدیر شرکت Viet Thu ، آموزشی ویبولیتین

در کمال استانی حزب و حزب کمیته استانی جبهه میهنی ویتنام برای دوره 2021- ، رئیس کمیته مردمی استان ، نگوین تانه نگوک ، رئیس کمیته مردمی استان در برنامه اقدام خود گفت 2026 “این استان مصمم است تا از این پس تا سال 2025 به شهر هوشی مین بپیوندد تا بزرگراه هوشی مین – موک بای را بسازد. اتصال بزرگراه Moc Bai – Xa Mat. تکمیل و تعریض جاده های اتصال منطقه بین Tay Ninh و Binh Duong ، Binh Phuoc و Long An. در داخل شهر ، این استان همچنان به تشویق سرمایه گذاری در تکمیل و نوسازی مناطق شهری ادامه می دهد و هدف آن این است که شهر تای نینگ در میان مدت شهری درجه دو باشد. تا سال 2022 ، این استان یک میدان مرکزی به عنوان محلی برای زندگی ، بازی و بازی در جامعه تشکیل می دهد تا فضای زندگی بهتری ایجاد شود “- رئیس کمیته مردمی استان اهداف خود را در دوره جدید تعیین کرد.

ساخت زیرساخت های تأمین و زهکشی آب ، فاضلاب های آلوده ، ترمیم نظم شهری با معماری هماهنگ و یکپارچه ؛ گام به گام ساخت فرهنگ متمدن نیز محتوایی است که رئیس کمیته مردمی استان علاقه مند به استفاده از آن در آینده است. در عین حال ، این استان به ارتقا and و تشکیل مناطق کشاورزی با فناوری پیشرفته ادامه خواهد داد. پذیرش کوه با دن دن به عنوان یک نقطه کانونی ، ارتقا the توان گردشگری ؛ ترویج اصلاحات اداری ، جذب منابع انسانی در Tay Ninh …

“مایلم در روند انجام مسئولیتها و وظایف محوله ، علاوه بر تلاش خودم ، در جلسات با رای دهندگان ، توجهات ، نظرات ، توصیه ها و همچنین پیشنهادهای مردم و رای دهندگان در استان را دریافت کنم. تلاش های مشترک و اجماع مردم قدرت ، انگیزه و منابع مهمی است که در ایجاد یک سیستم سیاسی قوی و پاک ، ارتقا development سریع اقتصادی و اقتصادی توسعه سریع و پایدار استان کمک می کند. “- گفت آقای نگوین تان نگوک.

نامزد ها مین چائو قول داد که به موقع توجه کرده و مشکلات و موانع را برطرف کند و شرایط مطلوبی را برای دسترسی مردم و مشاغل به وام های تولید و تجارت فراهم کند. ایجاد شرایط برای صندوق های اعتباری برای توسعه شبکه های خود و همچنین برای بهبود کیفیت عملیات خدمات مشتری خود.

Huynh Thi Ngoc Thu به عنوان یک تاجر ، کاندیدا گفت که هنگام انتخاب شدن به عنوان عضوی از شورای خلق ، وی به طور فعال بر بخشهای عملکردی و سازمانهای دولتی نظارت خواهد کرد تا با موضوعات مورد علاقه اصلی مردم مقابله کند. ادامه توسعه شرکتها برای افزایش درآمد برای بودجه دولت ؛ برای حمایت از بخشی از درآمد کسب و کار به منظور همکاری با استان به منظور عملکرد خوب در تأمین اجتماعی. همراه با حل و فصل برای سازماندهی کلاسهای رایگان برای آموزش حرفه ای در شرکت مانند جوشکاری ، تراشکاری و غیره برای ایجاد شغل برای کارگران

نامزد نگوین تان تام قول مشاوره و پیشنهاد به کمیته استانی حزب و کمیته مردمی استان برای هدایت ، هدایت و اجرای اهداف نظامی و دفاعی را داد. برای اجرای سیاست ها مطابق با تصمیمات نخست وزیر برای شرکت در مقاومت در طول دوره ها ؛ برای سازماندهی نقاط ضد اپیدمی در امتداد خطوط مرزی و برای پذیرایی از شهروندان منزوی با پلیس و مرزبانان هماهنگ شده است.

نامزد نگوین هونگ تانگ گفت: کاستی های زمین؛ بهبود کیفیت مراقبت های بهداشتی برای مردم ؛ اجرای سیاست های کاهش پایدار فقر … مواردی است که وی به آنها علاقه دارد و در دوره بعدی به عنوان عضوی از شورای مردم انجام خواهد داد.

رأی دهندگان آرزوها و آرزوهای خود را برای نامزد ارسال می کنند

در این جلسه ، رای دهندگان از تعیین رئیس کمیته مردمی استان و همچنین موارد مطرح شده توسط نامزدها در برنامه اقدام حمایت کردند. رأی دهندگان بخش 2 ابراز تمایل کردند که نمایندگان شورای خلق توجه بیشتری به تبلیغات برنامه ریزی در دوره بعدی داشته باشند. توجه و رعایت زیردستان را برای جلوگیری از کار غیر مسئولانه انجام دهید. با توجه به پیشگیری و کنترل اپیدمی کوید -19 ، رأی دهندگان گفتند که علاوه بر تشدید پیشگیری و کنترل اپیدمی مرزی ، استان خواستار توجه بیشتر استان به منطقه بین استانی شد.

رأی دهندگان علاقه مند به توسعه گردشگری در دریاچه داو تیئنگ هستند و از استعداد خود خواستند که به Tay Ninh بازگردد. بازرگانان بیشتری به شورای مردمی استان پیوستند و در ساخت این استان دست به دست هم دادند.

نگوین تان نگوک ، رئیس کمیته مردمی استان ، به نمایندگی از نامزدها ، سهم و انتظارات رای دهندگان از نامزدها را تأیید و پذیرفت. رئیس کمیته مردمی استان گفت که تحت مسئولیت خود مشکلاتی را که در آینده برای وظایف و راه حل ها به وجود خواهد آورد ، در نظر خواهد گرفت.

ND

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *