مصمم برای غلبه بر “طوفان همه گیر” Covid-19

مصمم برای غلبه بر “طوفان همه گیر” Covid-19

[ad_1]

– بنابراین از ساعت 0:00 این دوشنبه ، 31 مه ، شهر بزرگ استان ما باید طبق دستورالعمل های 15 ، 16 در کل منطقه یک فاصله اجتماعی داشته باشد ، آقا!

– راهی برای فاصله گرفتن وجود ندارد ، اینجا را ببینید ، برنامه پیشگیری و کنترل Covid-19 Bluezone به تازگی پیامی مانند این را برای تلفن های همراه ارسال کرده است: “شهر هوشی مین: بیش از 62000 نفر به دو خوشه متصل هستند. ترجمه کلیسای مبلغ رنسانس و تانگ فو.

صبح 30 مه ، شهر. شهر هوشی مین 2199 F1 و 60209 F2 مرتبط با دو خوشه ذکر شده در بالا را شناسایی کرد. از این تعداد 1151 F1 دارای نتایج منفی Covid-19 است ، 1048 منتظر نتیجه هستند ، 34،567 از کل F2 دارای نتایج Covid-19 منفی است ، 25،642 منتظر نتیجه هستند.

– ترسناک ، این ویروس جهش یافته جدید به سرعت در حال گسترش است! من فقط شنیدم که مقامات شهر تصمیم گرفته اند پرونده شیوع بیماری در این کلیسا را ​​پیگیری کنند …

– لازم است خیلی جدی عمل کنید ، قانون واقعا سختگیرانه است. به طور مجازی ، به عنوان دبیر کمیته حزب شهر. هوشی مین در یک نشست اضطراری در مورد پیشگیری و کنترل اپیدمی ، “ما هدف یک مورد خاص جدی نقض قانون را پذیرفتیم. شرایط بسیار دشوار و پیچیده ای است و ما را مجبور به اقدامات شدید و مثر می کند. “

– آتشدان در شهر. شهر هوشی مین چنان شدید فوران کرد که فقط یک مورد مثبت به تای نینگ بازگشت و به بسیاری از مکان ها نقل مکان کرد و پسر 2 ساله او را آلوده کرد و باعث شد ده ها نفر در انزوای متمرکز منزوی شوند. اما من شنیدم که تمام 130 نفر در استان من در پرونده های Covid-19 در شهر هوشی مین نقش داشتند. هوشی مین برای بازدید از Long Tan Nam به خانه بازگشت ، همه نتایج منفی دارند ، درست است؟

– طبق اطلاعات کمیته راهبری پیشگیری و کنترل بیماری در استان ما ، این مورد است ، اما ما نمی توانیم آن را نادیده بگیریم ، به آن گوش دهید! استان من همیشه محل استقرار در معرض خطر بوده است ، زیرا از شمال و غرب با کامبوج همسایه است و کشور همسایه نیز شیوع Covid-19 را به شدت تجربه می کند.

اکنون حتی در شهرهای بزرگ جنوب نیز یک اپیدمی جدی وجود دارد ، بنابراین استان ما مانند وضعیت “همه گیر دو سر” است ، ما باید همه اقدامات ممکن را برای تقویت پیشگیری انجام دهیم ، در غیر این صورت خطر به یک فاجعه تبدیل می شود ، نه اغلب شنیده می شود!

“چرا من اینقدر نگران به شما گوش می دهم!”

– نگران باشید ، اما وحشت نکنید ، شما باید آرام شوید و مقررات پیشگیری و کنترل بیماری ها را در بخش بهداشت و دولت به شدت دنبال کنید. شما باید بدانید که وضعیت اپیدمی کنونی در کشور ما ، اگرچه به نظر می رسد تعداد مبتلایان به Covid-19 در روزهای اخیر بسیار افزایش یافته است ، به این دلیل است که “اگر من خودم را با اپیدمی های قبلی مقایسه کنم” در جهان ، به ویژه در جنوب شرقی آسیا ، تعداد کل موارد در کشور ما طی چهار اپیدمی در دو سال گذشته با هم برابر با تعداد موارد در روز در ویتنام نیست. بعضی کشورها درست در آسه آن هستند آقا!

– من هم آن را می دانم ، اما من کاملاً آن را درک نمی کنم ، این همان اپیدمی است ، کشور ما چگونه می تواند آن را کنترل کند ، به خوبی با اپیدمی مبارزه کند ، اجازه ندهید که اپیدمی مانند بسیاری از کشورها شروع شود؟

“این نتیجه به اندازه ساده و طبیعی نیست ، آقا”. با تشکر از این واقعیت که حزب و کشور ما از استراتژی ها و استراتژی های درست ، علمی و مناسبی برای پیشگیری و کنترل بیماری های همه گیر متناسب با شرایط واقعی برخوردار هستند … و مهمتر از همه ، کشور ما از یک اجماع و اجماع کل ملت برخوردار است. کل کشور متحد است ، مصمم است “مانند دشمن با اپیدمی مبارزه کند”. کل ملت که توسط حزب و دولت راه اندازی شد ، واکنش نشان دادند و اقدامات پیشگیری و کنترل بیماری همه گیر را دقیقاً مشاهده کردند ، به طوری که وضعیت تحت چنین کنترلی حفظ شد.

– بله ، من فقط وقتی این حرف شما را شنیدم متوجه شدم و مطمئن هستم که همه می توانند آن را به وضوح در تمام کانال های اطلاعاتی از رسمی تا شبکه های اجتماعی در کشور ما ببینند ، در هر زمان همه تمرکز خود را روی نظارت دارند. .

من فکر می کنم این توجه برای هشیار بودن و اجرای فعالانه اقدامات پیشگیری و کنترل بیماری های همه گیر مانند شعار 5K ، به علاوه واکسن ها و فناوری پیشگیری از بیماری همه گیر ، برای همه بسیار مثر است. ما متقاعد شده ایم که کشور ما بر این “طوفان کوید -19” غلبه خواهد کرد.

توده دان

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *