مشکلات در ردیابی ورود غیرقانونی خارجی ها

مشکلات در ردیابی ورود غیرقانونی خارجی ها

[ad_1]

اداره مهاجرت اداره پلیس استان نی نینگ شهروندان چینی را در خانه تحویل داد.

کاپیتان دو تای تای مینگ ، کاپیتان دو تای تای مینگ ، تیم مدیریت مهاجرت خارجیان ، اداره مهاجرت پلیس استان در بیشتر بازداشتهای خارجیانی که به طور غیرقانونی وارد می شوند دست دارد. کاپیتان دو تای مینگ گفت که اکثر خارجی های بازداشت شده چینی هستند. آنها همیشه از ترس اعزام به خانه نگرش مشارکتی نسبت به پلیس نشان داده اند. آنها حتی اطلاعات “مجازی” را در مورد هویت و شهر محل زندگی خود اعلام کردند که این امر تحقیق را دشوار می کند.

چنجی (از استان سیچوان ، چین) و شش چینی دیگر به طور غیرقانونی وارد این کشور شده و توسط پلیس شینینگ دستگیر شدند. چنگجی به مرکز قرنطینه برای تمرکز بر پیشگیری و کنترل بیماری اعتراض می کند ، استدلال های نادرست زیادی ارائه می دهد ، از دیگران می خواهد تا ظروف را بشکنند … با تشویق و نگرانی کارکنان مدیر مهاجرت ، چنگجی نگرش خود را تغییر می دهد و به پلیس در برخورد با او کمک می کند. چینی های دیگر

علاوه بر ChenJie ، موارد دیگری نیز به دلیل سهل انگاری وعده های مشاغل پایدار ، دستمزد بالا در سرزمین های خارجی وجود دارد که به دلیل ورود غیرقانونی فریب خورده و دستگیر شده اند. مورد زن و شوهر ژانگ شینگ هوآ و چن وی شیینگ (ساکن منطقه وانگ تیو ، استان فو کیان ، چین). چن وی شینگ پس از 1 هفته دستگیر شد ، متوجه شد که بیش از 2 ماه باردار است. این زن سابقه سقط جنین دارد. بنابراین ، افسران و سربازان پلیس تای نینگ از پزشکان و پرستاران خواستند که به طور مرتب چک کنند تا بر سلامت مادر و جنین تأثیر نگذارد.

علاوه بر این ، کاپیتان دو تای تای مین به طور منظم از ژانگ شینگ هوآ و همسرش دیدن و تشویق می کند و پول خود را برای پیش پرداخت هزینه بیمارستان برای آنها می فرستد. پس از درمان ، سلامت همسر و جنین تثبیت می شود. با این حال ، بازگشت زوجین به جاده بر سلامت آنها تأثیر می گذارد. اداره مهاجرت امنیت عمومی ولسوالی به هیئت مدیره امنیت عمومی ولسوالی توصیه کرد که آنها را در 2 مه 2021 از طریق هوا خارج کنند تا بتوانند به سلامت به خانه خود بازگردند.

پس از بازگشت به خانه ، تحت مراقبت اختصاصی یک افسر مهاجرت پلیس ویتنام ، ژانگ شیگ هوآ و همسرش پولی را که کاپیتان مینگ به آنها کمک کرده بود ، پس دادند. آنها از پلیس استان تای تای ، به طور کلی و خانم مینگ به طور خاص تشکر می کنند.

به گفته کاپیتان دو تای تای مین ، در هنگام انزوای این نهادها ، اداره مهاجرت اظهارات هر فرد را گرفته و از طریق مقامات آنها را بررسی می کند. در صورت صحت هویت و منشاء ، به اداره امنیت عمومی منطقه ای و کمیته مردمی استانی توصیه کنید که برنامه جابجایی را برنامه ریزی کرده و آنها را به کشور بازگردانند.

در واقع ، برای انجام مرحله مهاجرت و بازگشت خارجیان به کشور ، مستلزم این است که افسران و سربازان زمان زیادی را صرف انجام مراحل مربوطه کنند. پس از پایان دوره انزوای ، شهروندان چینی مورد آزمایش کووید -19 نتایج منفی نشان دادند و پلیس و سربازان هنوز باید برای حفظ امنیت خود در حال انجام وظیفه باشند. تنها زمانی که مراحل مهاجرت به پایان برسد و به خانه بازگردند ، وظیفه نیروی مدیریت مهاجرت انجام می شود.

سرهنگ دوم ترن هوو پوک ، معاون بخش مهاجرت ، گفت که با وظایف و مسئولیت هایی که برای پیشگیری و کنترل بیماری همه گیر کووید -19 به آن محول شده است ، این واحد به طور فعال به کمیته راهبری پیشگیری و کنترل بیماری ها مشاوره می دهد. پلیس به موقع اطلاعات و مسیرهای شهروندان هنگام ورود و خروج از استان را به روز کند.

به موازات این ، بررسی و تأیید موارد ورود خارجیان و اتباع ویتنامی به کشور (که در حال حاضر در تای نینگ اقامت دارند) به مقامات اجازه می دهد تا اقدامات لازم را برای نظارت ، منطقه بندی یا جداسازی … برای جلوگیری از ورود افراد یا “پنهان کردن” انجام دهند. “تأثیر بر پیشگیری و کنترل همه گیری ها.

در سال 2020 و شش ماه اول 2021 ، پلیس استان بیش از 180 خارجی را که به طور غیرقانونی وارد ویتنام شده بودند دستگیر کرد. بیشتر مخاطبان چینی هستند. از طریق شبکه های اجتماعی یا خطوط ورود غیرقانونی ، از طریق مسیرها و دهانه هایی در استانهای شمالی وارد شده و سپس به شهر هوشی مین حرکت می کنند.

آنها سپس به تای نین نقل مکان کردند و سعی کردند به طور غیرقانونی وارد کامبوج شوند. به دلیل ورود غیرقانونی ، شهروندان از اعلامیه فرار کرده اند. آنها پول ، مدارک هویتی ندارند ، اگر گذرنامه داشته باشند ، ویزا ندارند. بنابراین ، تأیید و پیگیری CBCS برای جلوگیری از همه گیری و بازگشت به کشور با مشکلات زیادی روبرو شده است.

سرهنگ تران هوو پوک یادآور شد: “ما اخیراً 54 چینی را به دروازه مرزی بین المللی لائو کای (استان لائو کای) تحویل دادیم. این شهروندان چینی به طور غیرقانونی وارد شده و در محله بن کاو دستگیر شدند. این سفر از 26 مه آغاز می شود. در انجام مراحل ، طرف چینی از پذیرفتن امتناع کرد. آنها تا پایان ماه مه موافقت نکردند ، بنابراین ما به سرعت راه افتادیم. روند حرکت در مسافت های طولانی به دلیل تعداد زیاد مردم بسیار دشوار است و برخی از شهروندان مخالف هستند و نمی خواهند به خانه بازگردند. در مواجهه با تحولات پیچیده ، افسران و سربازان کار ایدئولوژیک انجام دادند ، شهروندان را تشویق کردند و از فرار آنها جلوگیری کردند.

پس از 2 روز سفر به استان لائو کای رسیدیم. در منطقه مرزی ، ما با گارد مرزی لائو کای هماهنگ کردیم تا مراحل بازگشت را انجام دهیم ، اما همچنان با مشکلات غیر منتظره روبرو بودیم. طرف چینی اعلام کرد که تنها 10 نفر را می پذیرد. پس از تحویل تعداد افراد مورد نیاز ، ما به همراه تعداد اشیایی که بازگردانده نشده اند ، باید به اقامت خود ادامه دهیم و تا 2 ژوئن منتظر بازگشت آنها باشیم. “

تکمیل بازگشت شهروندان چینی از بازداشت تا انتقال از تای نینگ به لائوسای فاصله زیادی دارد ، بنابراین پلیس و سربازان باید به خوبی آماده شوند. سفر با ماشین و قطار 2 روز به طول می انجامد ، اما هر توقف همیشه رعایت می شود ، با زور محافظت می شود ، از ایمنی بهداشت مراقبت می کند و شهروندان را تشویق می کند تا در افکار خود احساس اطمینان کنند و فرار نکنند. کمک به بازگشت سالم آنها به خانه کمک به جلوگیری از شیوع همه گیری کووید -19 و در عین حال اطمینان از امنیت اطلاعات خوب است تا مردم بتوانند زندگی مسالمت آمیزی داشته باشند.

TN

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *