مراقب تقلب در کار “دستگیری” باشید

مراقب تقلب در کار “دستگیری” باشید

[ad_1]

برخی از سایت های شبکه های اجتماعی کارمند جذب می کنند اما اطلاعات و آدرس خاصی ندارند.

اپیدمی پیچیده است ، بسیاری از مشاغل کاهش یافته است ، کارگران می خواهند برای بهبود زندگی خود کار پیدا کنند. یافتن تبلیغات ، تبلیغات برای کارگران فصلی ، کار نیمه وقت آنلاین برای دانشجویان ، کارگران یا افراد غیرفعال در شبکه های اجتماعی کار دشواری نیست.

آنها معمولاً همكاران خود را برای فروش آنلاین استخدام می كنند (غذا ، لوازم آرایشی ، پوشاك) ، كد تخفیف ، هنگام تماس برای بستن سفارشات فروش ، پاسخ به پیام و غیره را وارد می كنند. دستمزد ساعتی از 20،000 تا 25،000 VND / ساعت یا فروش واقعی با پیشنهادهای جذاب مانند: “بدون سرمایه ، بدون نیاز به نگهداری کالا ، درآمد بیش از 7 رقم” ، “بدون تجربه لازم ، درآمد 6 تا 15 میلیون VND” ، “برای وارد کردن کد Momo (کیف پول الکترونیکی – PV) همکاران خود را با درآمد 12-20 میلیون VND در ماه استخدام کنید” …

به طور خاص ، اطلاعات استخدام آدرس مشخصی ندارد ، اما فقط یک شماره تلفن باقی می گذارد ، و از طریق شماره تلفن یا حساب شبکه اجتماعی به یک پیام خصوصی احتیاج دارد. شرایط استخدام بدون تجربه ، بدون آزمون کاملاً آسان است ، که روانشناسی بسیاری از افراد مشتاق یافتن شغل را تحت تأثیر قرار داده است.

به تازگی ، در رسانه های اجتماعی ، بسیاری از مردم اطلاعاتی را در مورد پروژه 3K1D D. Company به اشتراک گذاشتند ، که نمایندگان و همکاران فروش خود را با شعارهای زیادی مانند عدم سرمایه ، هنوز صاحب مشاغل است ، جوایز می دهد. یک فرصت طلایی برای شروع یک کسب و کار ، یاد بگیرید چگونه به عنوان افراد ثروتمند درآمد کسب کنید ، اگر کالایی را می فروشید ، با توجه به فروش حداکثر 12-15 میلیون VND / ماه ، پاداش کمیسیون خواهید گرفت … 3K1D به عنوان یک پروژه 3K تبلیغ می شود به سرمایه ، بدون نگهداری ، بدون خطر و 1D آموزش فروش رایگان با کارشناسان نیاز ندارد.

در گفتگو با “نماینده عمومی” برای پروژه 3K1D ، یاد گرفتیم که برای تبدیل شدن به یک نماینده عمومی ، شرکت کنندگان باید مقدار مشخصی از فروش را بدست آورند ، درآمد متناسب با فروش خواهد بود (سود با شرکت و اختلاف قیمت با نمایندگان تابعه) . در حقیقت ، اگر سرمایه ، هیچ دارایی وجود نداشته باشد ، شرکت کنندگان نمی توانند نماینده عمومی این شرکت شوند و البته درآمد نمی تواند به ده ها میلیون دونگ در ماه برسد.

خانم NTV ، کارمند پارک صنعتی چا لا در Duong Minh Chau ، یکی از همکاران این شرکت است. در ابتدا ، خانم V فقط در شبکه های اجتماعی برای فروش محصولات ارسال می کرد ، در 1-2 روز اول بسیاری از مردم قصد خرید داشتند ، بنابراین او نزدیک به 10 میلیون داروی آرایشی و بهداشتی دونگ از این شرکت وارد کرد. وقتی کالاها به صورت عمده وارد می شوند ، مشتری “شیرجه می زند” ناپدید می شود ، حتی اگر بخواهد کالا را به نمایندگی بازگرداند ، نمی تواند.

خانم V گفت که اگر کالاها را نگه ندارید ، فقط با هم همکاری می کنید ، هر بار که 1 یا 2 بطری داروی بازسازی پوست خریداری می کنید ، باید آن را با قیمت 360،000 VND / بطری ارزان تر از قیمت اعلام شده 40 000 VND / بخرید. بطری اگر از 40-50 بطری سفارش دهید ، 220،000 VND / بطری هزینه دریافت می شود.

خانم پنجم با دیدن سود فوری و علاقه مندی بیشتر مشتریان به محصول ، تصمیم گرفت مقدار زیادی کالا وارد کند. کالاهایی برای فروش وجود دارد ، اما نمی تواند با مشتریانی که قبلاً رزرو کرده اند تماس بگیرد. هیچ کجا سود حاصل نمی شود مگر اینکه ده ها میلیون دونگ را در حال پرواز ببیند.

VTHT ، كه در كمون تایلند بین ، منطقه چائو تان ، دانشجو در شهر هوشی مین زندگی می كند ، گفت كه به دلیل شرایط پیچیده همه گیر ، این مدرسه به دانش آموزان اجازه استراحت می دهد. به دلیل مکث طولانی ، T برای جستجوی اطلاعات کار به شبکه پیوست و تصمیم گرفت برای وارد کردن کد Momo دستیار شود ، زیرا او مجبور نیست از خانه خارج شود ، کار با تلفن آسان است.

T گفت: “با دیدن اطلاعات مربوط به جذب نیرو برای وارد کردن کد Momo ، هر کد با موفقیت فقط در 5 دقیقه وارد شد ، اما 220،000 VND / کد به شما پرداخت شد ، اگر کوشا باشید ، می توانید 16 میلیون VND در ماه درآمد کسب کنید. در ابتدا ، من کد را وارد کردم ، فقط 40،000 VND ، اما این کدهای کوپن تخفیف بود ، نه پول.

برای دریافت 220،000 VND / کد ، باید به گروه بپیوندید و هزینه 500،000 VND را پرداخت کنید. سپس طبق دستور سرگروه ، عملیات ورود کد را انجام دادم ، اما دیگر مبلغی دریافت نکردم. دو هفته بعد ، رهبر گروه روزنامه ای که من انجام دادم بی تأثیر بود ، بنابراین از گروه اخراج شدم و اجازه نداشتم مبلغ 500،000 VND را که به عنوان خبر پرداخت کردم ، مثل اینکه از بین رفته باشد ، پس بگیرم.

برای راهنمایی در مورد چگونگی دستیاری در ورود کد Momo با یک حساب فیس بوک به نام Hoa Luc Binh تماس گرفتیم. این شخص درباره درآمد رویایی به من گفت که فقط با کار در اوقات فراغت ، هر کد وارد شده توسط Momo 40000 VND تخفیف ، کد نامحدود برای 1 روز دریافت می کند.

اگر به گروه مشارکت کنندگان بپیوندید ، Momo مبلغ 200000 VND برای کد وارد شده پرداخت می کند. با دعوت از اقوام ، دوستان یا ارسال پست در سایت های شبکه های اجتماعی برای استخدام افراد برای باز کردن کیف پول های Momo ، اتصال بانک ها ، به دنبال کد ورود به سیستم شوید. اگر ارتباطی وجود داشته باشد ، یک دعوت نامه ماهرانه می تواند ده ها میلیون دونگ در ماه کسب کند. این شخص سپس بارها و بارها از من خواست که کد ارجاع را وارد کنم ، و همه را به عضویت در همکاری دعوت می کند تا از فروش و سود استفاده کنید.

با داشبورد کیف پول الکترونیکی Momo تماس بگیرید ، ما می دانیم که پیش از این ، به دلیل نیاز به گسترش شبکه کاربر ، Momo برای استخدام همکاران برای وارد کردن کد ارجاع ، هر کد ارجاع موفقیت آمیز ، مرجع و مشترکین از بسته های هدیه ترجیحی استفاده می کردند ، کدهای تخفیف تخفیف هستند.

فقط همکاران بسته هدیه اضافی خواهند داشت. با این حال ، کارمندان مجبور به پرداخت هیچ گونه هزینه ای نیستند و اکنون Momo نیز اجرای این برنامه را متوقف کرده است و فقط بسته های هدیه ای برای معرفی دوستان به استفاده از کیف پول Momo است.

این موارد تنها چند مورد از “گرفتن” مشاغل آنلاین متقلبانه اخیراً است. مطابق توصیه های مقامات ، هنگام جستجوی کار – به ویژه کار آنلاین – کارگران باید مراقب باشند هیچ هزینه ای را به واحدهایی که عملکرد استخدام ندارند پرداخت نکنند. محصول را خریداری نکنید اطلاعات شخصی ارائه نکنید ، مراقب پیشنهادات شغلی “گلدار” باشید. در حالت ایده آل ، شما باید در کانال های رسمی انتخاب به دنبال کار باشید.

وو نگوئیت

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *