مدیر عامل ویتنام 1 پوندی در سه دوره متوالی موفق شده است صدای آمریکا

مدیر عامل ویتنام 1 پوندی در سه دوره متوالی موفق شده است صدای آمریکا

[ad_1]

نگوین فو تانگ ، رهبر حزب کمونیست در ویتنام ، سه سال متوالی خدمت کرد.

رسانه های محلی گزارش دادند که حزب کمونیست ویتنام یک روز قبل از خاتمه سیزدهمین کنوانسیون ملی در سی و یکم کمیته مرکزی برگزار کرد و دوباره تانگ تانگ را به عنوان دبیر بعدی برای یک دوره پنج ساله انتخاب کرد.

محدودیت سنی منشی 65 سال است ، اما وزیر تانگ که امسال 76 سال دارد ، پس از سال 2016 این بار یک استثنا در قالب یک نامزد ویژه دریافت کرد.

تانگ که به عنوان یک تئوریسین نماینده سوسیالیست به عنوان یک مکتب کنفوسیوسی شوروی سابق شناخته می شود ، پس از عضویت در شورای سیاسی و رئیس شورای ملی در سال 2011 در رتبه بندی قدرت قرار گرفت.

وی در مجمع ملی در سال 2016 ، نخست وزیر وقت نگوین تنگ ژونگ را که رهبری نیروهای در حال ظهور را بر عهده داشت برکنار کرد و موقعیت خود را به عنوان مقام عالی تثبیت کرد.

رویترز گزارش داد که تانگ به عنوان طولانی ترین منشی با قدرت ترین قدرت توسط رئیس جمهور سابق هوشی مین ذکر شده است.

دومین دوره ریاست جمهوری توسط نخست وزیر ، نگوین ژوان فوک ، 66 ساله و فام مین شین ، 62 ساله ، رئیس کمیته تشکیلات حزب به عنوان جانشین منصوب شد.

حزب کمونیست چین بیشتر هشت جلسه غیرعلنی سیزدهمین کنوانسیون ملی را با حضور حدود 1600 نماینده که رهبری جدیدی را برای رهبری حزب ، ایالت و مجلس شورای ملی به مدت 5 سال انتخاب کردند ، به پایان رساند.

اخبار صدای آمریکا[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *