متحد علیه اپیدمی – روزنامه آنلاین Tay Ninh

متحد علیه اپیدمی – روزنامه آنلاین Tay Ninh

[ad_1]

یک اتوبوس عشق به خانواده های نیازمند هدیه می دهد.

در طول توسعه پیچیده این اپیدمی ، دولت و مردم تای نین ، با عزم و اراده زیاد ، راهکارهای بسیار شدیدی را برای پیشگیری و کنترل اپیدمی ها اجرا و اجرا کرده اند. در خط مقدم ، نیروهای شرکت کننده از کار سخت نمی ترسند و در انجام وظیفه خود نهایت تلاش خود را می کنند. در عقب ، سازمانهای سیاسی اجتماعی و مردم متحد هستند و یک پشتوانه معنوی محکم برای نیروهایی هستند که وظایف خود را به خوبی انجام می دهند و به زودی اپیدمی را دفع می کنند.

ارتقاء نقش سازمانهای سیاسی اجتماعی

به منظور کمک به بهبود اثربخشی پیشگیری و کنترل اپیدمی ، شورای دائمی کمیته جبهه میهنی ویتنام استان برنامه ای را برای هماهنگی با سازمانهای سیاسی اجتماعی برای یکپارچه سازی محتوای اجرا و تعیین مسئولیت برای پیشگیری از همه گیری توسعه می دهد. و کنترل.

بر این اساس ، سازمانهای سیاسی-اجتماعی تبلیغات بین اعضای اتحادیه ، اعضا و افراد را تشویق می کنند ، به ویژه رعایت دقیق مقررات پیشگیری و کنترل بیماریها تحت دستورالعمل شماره 16 / CT-TTg نخست وزیر ؛ ایجاد و بازتولید مدلهای م forثر برای پیشگیری و کنترل بیماری. برای مراقبت و حمایت از افرادی که درگیر بیماری همه گیر کووید -19 شده اند.

به ویژه ، اتحادیه جوانان استان باید با بخش حمل و نقل هماهنگ شود تا بتواند در ایستهای بازرسی بین بخشی وظیفه داشته باشد تا داده های اظهارنامه پزشکی را وارد کند. داوطلبان که اعضای اتحادیه ، اعضا و جوانان هستند را برای پیوستن به نیروهای پشتیبانی برای معاینات پزشکی ، امکانات آزمایش و درمان ، مناطق انزوا متمرکز و مناطق مسدود شده بسیج کنید.

کنفدراسیون کارگری استان وضعیت کارگران در انزوا ، انزوا در پارک های صنعتی و مناطق و مناطق تحت محاصره را درک می کند. کارگرانی که شغل خود را در خوابگاه ها از دست داده اند ، ارائه خدمات به موقع برای آنها مشکل است. اتحادیه ها را در همه سطوح هدف قرار دهد تا اعضای اتحادیه را برای حمایت از منابع انسانی و مادی برای شرکت در گروه های کاری برای پیشگیری و کنترل دوره ها در سطوح بسیج کنند.

اتحادیه زنان استانی اعضا و اتحادیه زنان را در همه سطوح برای کمک به منابع انسانی و مادی ، مشارکت در گروه های جمع آوری کمک های مالی ، توزیع غذا و غذا ، سازماندهی آشپزی در حمایت از نیروها ارتقاء و بسیج می کند. مناطق مسدود شده و افرادی که با مشکلات روبرو هستند.

انجمن کشاورزان استانی به عنوان یک نقطه کانونی برای هماهنگی با بخشهای مرتبط برای مطالعه وضعیت تولید و کشاورزی اعضای خود ، یافتن نقاط کانونی برای مصرف محصولات کشاورزی ، بسیج و حمایت از توزیع برای خدمت به مناطق منزوی مسدود شده عمل می کند. ، اجتناب از وضعیت ازدحام محصولات کشاورزی ، ضایعات و خسارت به کشاورزان.

در سالهای اخیر ، انجمنهای کشاورزان در همه سطوح سازمانها و افراد را فعال کرده اند تا به موقع از نیروهای مسئول پیشگیری و کنترل بیماری ، خانوارهای در شرایط سخت و خانوارهای مناطق مسدود شده حمایت کنند ، مانند: اهدای ماسک ، ضد عفونی کننده دست ، صابون ، برنج ، سبزیجات ، پول نقد … ؛ هماهنگی بین بخشی برای راه اندازی اولین مرحله بسیج جمعی در سال 2021. در نتیجه ، 446 هدیه شامل غذا و مایحتاج اولیه بسیج شد. بیش از 5 تن سبزی و میوه ؛ 2.7 تن برنج ، 155 قوطی رشته فرنگی فوری ؛ اهداء 7120 ماسک پزشکی ، 500 دستکش لاستیکی ، 80 صفحه محافظ به مناطق عایق متمرکز.

اتحادیه ها ، اعضای یک اتحادیه جوانان از بخش IV از آشپزخانه حمایت می کنند.

کمیته دائمی انجمن کشاورزان استانی به انجمن های کشاورزان در مناطق ، شهرها و شهرها دستور داد تا از مصرف محصولات کشاورزی برای کشاورزانی که به دلیل شیوع بیماری کووید -19 در تولید مشکل دارند ، حمایت کنند. از ماه مه تا ژوئیه 2021 ، انجمن های کشاورزان در تمام سطوح از کشاورزان برای مصرف حدود 8.7 تن ذرت چسبناک ، 6.9 تن سبزیجات ، 7 تن پیاز بنفش Soc Trang بنفش و 7.3 تن دیگر محصولات کشاورزی حمایت می کنند. لونگان ، تارو ، کرم سیب …).

علاوه بر این ، کمیته دائمی کمیته مردمی استان با شعبه Lien Viet Post Bank Tay Ninh برای مصرف بیش از 1.5 تن سبزیجات و میوه های کشاورزان در شهرک های شهرک های جوان در شهرداری نین دین ، ​​منطقه چاو تان هماهنگ می کند. و در منطقه هوشیار، آگاه.

آقای ترن ون هان ، رئیس انجمن کشاورزان استانی ، گفت که انجمن به تازگی از مصرف حدود 6 تن محصولات کشاورزی برای کشاورزان ، از جمله سیب با خامه ، میوه اژدها ، ذرت ، لونگان و پاپریکا حمایت کرده است. این محصولات کشاورزی کشاورزان در منطقه Duong Min Chau ، Ben Kau ، Hoa Than city ، Ho Chi Minh است. Tay Ninh با تولید مشکل دارد. در آینده ، انجمن کشاورزان استان به تأمین منابع بیشتر برای حمایت از کشاورزان ادامه می دهد.

به گفته انجمن کشاورزان استان ، این بیماری پیچیده است و حمل و نقل محصولات کشاورزی را برای کشاورزان دشوار می کند که این امر کیفیت را تحت تأثیر قرار می دهد. در مواجهه با این وضعیت ، شورای دائمی انجمن کشاورزان استان با هماهنگی وزارت ترانسپورت به سرعت 52 سند هویت خودرو را برای 52 خودرو تکمیل کرد و به تدوین اسناد برای 33 وسیله نقلیه که محصولات کشاورزی را به انسان منتقل می کنند ، ادامه می دهد.

پشت سر هم برای خط مقدم در برابر همه گیری

به منظور تهیه غذاهای مغذی و اطمینان از سلامت نیروهای دخیل در پیشگیری و کنترل اپیدمی ها در بخش ، از اواسط ژوئیه 2021 ، کمیته جبهه میهنی ویتنام ، بخش چهارم (شهر تای نینگ) برنامه ای را اجرا کرده است به عاشق آشپزی.

Nguyen Thi Thao Huyen ، رئیس کمیته جبهه سرزمین ویتنام ، بخش چهارم ، گفت که آشپزخانه روزانه حدود 110 وعده غذا ارائه می دهد و به نیروهای خط مقدم در برابر همه گیری به عنوان افسران و سربازان وظیفه ، پلیس و نگهبانان خیابان خدمت می کند. شبه نظامی ، پزشکی

در حمایت از آشپزخانه ، کارکنان بخش و اعضای اتحادیه جوانان شرکت می کنند. هزینه های نگهداری آشپزخانه توسط جبهه با همکاری اتحادیه جوانان ، اتحادیه زنان ، اتحادیه کشاورزان برای بسیج حامیان ، که می تواند پول نقد یا سبزیجات باشد ، پرداخت می شود.

علاوه بر این ، جبهه همچنین با بخشهای بخش هماهنگی می کند تا یک سفر عاشقانه انجام دهد و نیازها و غذا را برای افرادی که در شرایط سخت در مناطق انزوا و محاصره پزشکی هستند تأمین کند. افرادی که در خانه ها زندگی می کنند و خانواده های محروم در بخش. این هدیه شامل سبزیجات ، برنج و غیره است که توسط حامیان مالی قوی پشتیبانی می شود. اتوبوس عشق 2 سفر با مجموع 140 هدیه به خانواده ها تحویل داده است.

دادن برنج به نیروهای دخیل در پیشگیری و کنترل اپیدمی ها در بخش چهارم شهر. تای نین.

از ماه مه تا ژوئیه 2021 ، کمیته جبهه میهنی استان استان واحدها ، سازمانها ، شرکتها و افراد حامی پیشگیری و کنترل بیماری همه گیر کووید -19 را با مبلغ کل پول و کالا به ارزش بیش از 14 میلیارد VND ثبت کرد. نزدیک به 9 میلیارد دانگ نقد ، بیش از 5 میلیارد دانگ کالا.

تا پایان ماه ژوئیه ، مجموع پول و کالای اهدا شده بیش از 6.5 میلیارد VND بود که برای مراقبت از نیروهای مستقیم و داوطلبان وظیفه برای جلوگیری و کنترل همه گیری کووید -19 استفاده می شد. توزیع 65 تن برنج به مناطق ، شهرها برای کمک به افراد مبتلا به بیماری همه گیر کووید -19 ؛ پشتیبانی منطقه ای Duong Min Chau و شهر Hoa Than ، هر مکان برای 500 مجموعه آزمایش سریع … علاوه بر این ، جبهه میهنی در همه سطوح برای اهداء میوه و سبزیجات ، مایحتاج اولیه و پشتیبانی به جوامع محلی بسیج و هماهنگ شده است. آشپزخانه های خیریه ، مناطق جدا شده با صدها تن سبزی و میوه.

به گفته کمیته جبهه میهنی ویتنام ، این واحد به منظور حمایت از پیشگیری و کنترل همه گیری ها به دعوت کمک مالی ادامه می دهد. انتشار و انتشار قطعنامه 68 / NQ-CP دولت در مورد تعدادی از سیاست ها برای حمایت از کارکنان و کارفرمایان که به دلیل همه گیری کووید 19 با مشکلات روبرو هستند ، به طوری که مشاغل و کارکنان می توانند به وضوح نظارت بر اجرای سازمان را درک کنند.

از سوی دیگر ، توزیع کالا به نیروهای پیشرو در زمینه پیشگیری و کنترل همه گیری (پزشکان ، پزشکان ، کارکنان و سربازان وظیفه در گذرگاه های مرزی ، نقاط واکسیناسیون و مناطق درمانی بیماران مبتلا به کووید -19). -19)؛ نیروهای وظیفه در مناطق انزوا متمرکز ، مناطق انزوای پزشکی (مناطق مسدود شده) ، ایستهای بازرسی بین بخشی برای پیشگیری و کنترل همه گیری کووید -19 ؛ داوطلب شدن و حمایت از افرادی که به دلیل همه گیری کووید 19 با مشکلات روبرو هستند (خانوارهای فقیر ، خانوارهای تقریباً فقیر ، خانوارهایی با شرایط بسیار دشوار) ، با اولویت افراد در مناطق مسدود شده.

ژانگ ها

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *