ماسک های دست دوم – مواردی که باید در طول Covid-19 از آنها مراقبت کنید

ماسک های دست دوم – مواردی که باید در طول Covid-19 از آنها مراقبت کنید

[ad_1]

کارگران جمع آوری زباله.

در مواجهه با وضعیت پیچیده اپیدمی کووید ، اکثر مردم پیام 5K وزارت بهداشت را دنبال می کنند. بنابراین ، در مقایسه با قبل ، بسیاری از ماسک های پزشکی استفاده شده در زباله های معمولی تولید می شوند که هر روز جمع آوری و درمان می شوند. بنابراین ، مشکل جمع آوری و تصفیه زباله های خانگی در طول دوره اپیدمی کنونی باید با توجه به فرایندی که نمی توان آن را نادیده گرفت و ذهنی نیست ، حل شود.

نمی توان آن را سبک گرفت

به گفته آقای دنگ تان هوی ، که در منطقه 4 ، منطقه Long Hoa ، شهر Hoa Thanh زندگی می کند ، ماسک های پزشکی که مردم استفاده می کنند باید در جای مناسب و در جای مناسب دفع شود. در حقیقت ، مواجه شدن با شرایطی که چندین نفر فاقد هوشیاری برای دور ریختن ماسک های استفاده شده در خیابان و مکان های عمومی باشند ، کار دشواری نیست. مقامات و مقامات در تمام سطوح باید به تنظیماتی برای اطمینان از جمع آوری ، حمل و نقل و تصفیه ایمن زباله های معمولی توجه کنند.

طبق گفته وزارت منابع طبیعی و محیط زیست ، هنگامی که در فوریه 2020 اپیدمی اتفاق افتاد ، این وزارتخانه بیانیه ای را برای تقویت اقدامات مدیریت پسماند ارسال کرد. بر این اساس ، این بخش به منظور اطمینان از جمع آوری ، ذخیره سازی ، حمل و نقل ، تصفیه مواد زائد پزشکی و درمان ماسک ها ، پس از استفاده مطابق با مقررات پیشگیری و کنترل بیماری های همه گیر ، به کمیته های مردمی مناطق و شهرستانها پیشنهاد می کند واحدهای تخصصی تقویت تبلیغات و بسیج مردم برای پیروی دقیق از توصیه ها و دستورالعمل های وزارت بهداشت در مورد استفاده از ماسک برای پیشگیری و کنترل بیماری های همه گیر ؛ و پس از استفاده باید در جای مناسب قرار داده شود و در محیط دفع نشود.

در عین حال ، بازرسی و نظارت را تقویت کنید تا سازمان ها و افراد بلافاصله با جمع آوری ماسک های پزشکی استفاده شده برای سودآوری ، زباله ها را در مکان های نامناسب کشف و از آنها جلوگیری کنند. در صورت مشاهده موارد نقض قانون حفاظت از محیط زیست ، فرآیند زباله های پزشکی را در موسسات پزشکی محلی بازرسی و کنترل می کند و کاملاً مطابق با قانون از آنها استفاده می کند. تقویت مدیریت و نظارت بر جمع آوری ، ذخیره سازی ، حمل و نقل و تصفیه زباله ها به طور کلی در حوزه مدیریت و بطور خاص پسماندهای جامد روزانه.

مشاهده می شود که جمع آوری ، حمل و نقل و تصفیه زباله های معمولی در طول دوره همه گیری کوید -19 باید توسط شهرک ها و واحدهایی که زباله ها را جمع آوری ، حمل و نقل و تصفیه می کنند مطابق مقررات رسیدگی شود. توصیه های مقامات از همه مهمتر ، مردم باید هنگام استفاده از ماسک های استفاده شده در مکان های مناسب ، آگاهی را افزایش دهند.

رانندگانی که زباله را در Hue Phuong منتقل می کنند باید دمای بدن خود را بررسی کرده و دستان آنها را ضد عفونی کنند.

مقررات مربوط به جمع آوری و حمل و نقل طبیعی زباله ها را در فصل اپیدمی رعایت کنید

آقای Duong Thai Binh – مدیر شرکت سهامی برای ساخت و ساز شهری Tay Ninh گفت که استفاده از جمع آوری زباله در شرایط اپیدمی Covid-19 مورد علاقه و تمرکز شرکت است. این شرکت در زمینه جمع آوری و حمل زباله های خانگی به محل تصفیه فعالیت دارد. جمع آوری ، حمل و نقل و تصفیه زباله توسط شرکت در شب انجام می شود ، زیرا در آن زمان افراد کمی در خیابان بودند تا تأثیر خود را بر مردم محدود کنند.

برای تقویت پیشگیری و کنترل اپیدمی ، این شرکت ماسک ، آب ضد عفونی کننده ، دستکش … به کارگران عرضه می کند و از کارگران می خواهد فرآیند توصیه شده توسط بخشهای عملکردی و حمل و نقل را کاملاً دنبال کنند. Pandemic 19 این شرکت همچنین یک درخواست کتبی به مقامات مربوطه ارسال کرده است تا در آینده نزدیک واکسیناسیون Covid-19 را برای کارگران در نظر بگیرند.

سخنگوی شرکت سهامی زیست محیطی Hue Phuong (کمون Thanh Duc ، منطقه Go Dau) گفت که دریافت زباله های خانگی معمولی در کارخانه تصفیه خانه باید کاملاً از دستورالعمل های صحیح مقامات پیروی کند. بر این اساس ، کامیون های زباله قبل از حمل زباله به تصفیه خانه ضد عفونی می شوند ، راننده باید دمای بدن خود را اندازه گیری کند ، دست های خود را بشویید و ضد عفونی کند … وقتی زباله تمام شد ، از دروازه خارج شوید ، زباله ها باید با مواد ضد عفونی کننده دوباره پاشیده شوند .

در مورد کارمندان ، این شرکت قبل از ورود به کارخانه با سخت کوشی اقدامات “5K” را اعمال می کند. بازدید کنندگان از تماس کاری باید اقدامات پیشگیری و کنترل بیماری های همه گیر را رعایت کنند.

اعتقاد بر این است که اگر مقامات کسانی را که ماسک ندارند ، مجازات کرده اند ، باید موارد افزایش دور ریختن ماسک را نیز به منظور افزایش آگاهی مردم در دوره اپیدمی ، مورد بررسی قرار دهند.

مردم

در 12 فوریه سال 2020 ، وزارت بهداشت نامه رسمی 624 را به وزارت منابع طبیعی و محیط زیست صادر کرد. پلیس؛ کمیته های مردمی استانها و شهرهای تحت مدیریت مرکزی با توجه به اقدامات دور انداختن یا دفع ماسک در مکان های نامناسب.

بر این اساس ، بر اساس مصوبه دولت 155/2016 / ND-CP از 18 نوامبر 2016 در مورد مجازات جرایم اداری در زمینه حفاظت از محیط زیست ، وزارت بهداشت پیشنهاد کرد که کمیته های مردمی استانها و شهرها فقط واحدهای تخصصی محلی را ارجاع دهند برای تقویت ارتباطات و آموزش به افراد: هنگام برداشتن ماسک ، فقط بخشی از بند گوش را نگه دارید تا ماسک برداشته شود. پس از برداشتن ماسک ، بلافاصله آن را در یک ظرف زباله با درپوش محکم مطابق مقررات قرار دهید و دستان خود را بشویید. ظروف زباله با درپوش محکم را به طور کامل در مکان های عمومی مرتب کنید.

در همان زمان ، بازرسی و مجازات اقدامات دور انداختن یا دور ریختن ماسک در مکان های نامناسب را مطابق با ماده c ، نقطه d ، بند 1 ، ماده 20 فرمان №155/2016 / ND-CP از 18 نوامبر تقویت کنید. 2016 دولت برای مجازات تخلفات اداری در زمینه حفاظت از محیط زیست.

در بندهای c ، d ، بند 1 ، ماده 20 فرمان دولت 155/2016 / ND-CP از 18 نوامبر 2016 به وضوح آمده است: “برای دفع ، دفع یا دفع جریمه ای بین 3 000 000 VND و 5 000 000 مجاز است. زباله های خانگی در یک مکان اشتباه در یک آپارتمان ، مغازه ، سرویس یا مکانهای عمومی ، به استثنای موارد نقض شده در بند d این بند. برای دفع یا ریختن زباله های شهری در پیاده روها ، خیابان ها یا سیستم های فاضلاب شهری یا فاضلاب در مناطق شهری ، جریمه ای بین 5 000 000 VND و 7 000 000 VND اعمال می شود.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *