فلوریدا ، ایالات متحده آمریکا IOC مکان های جایگزین را برای بازی های المپیک توکیو صدای آمریکا ارائه می دهد

فلوریدا ، ایالات متحده آمریکا IOC مکان های جایگزین را برای بازی های المپیک توکیو صدای آمریکا ارائه می دهد

[ad_1]

چشم انداز میزبانی المپیک توکیو در ژوئن در ژوئیه نامشخص است و دولت فلوریدا در ایالات متحده از کمیته بین المللی المپیک (IOC) خواسته است که آن را به عنوان یک مکان جایگزین در نظر بگیرد.

گزارش های رسانه های آمریکایی گفت که جیمی پاترونیس ، مدیر ارشد مالی فلوریدا ، روز گذشته (بیست و پنجمین) نامه ای به رئیس IOC توماس باخ توصیه كرد كه در نظر دارد محل بازی های المپیك 2021 را از توكیو به ایالات متحده ، به ویژه در فلوریدا تغییر دهد.

طی نامه ای ، مدیر مالی CFO Patronis گفت: گزارش های رسانه ای وجود دارد مبنی بر اینکه رهبران ژاپن به طور غیررسمی به این نتیجه رسیده اند که برگزاری المپیک به دلیل همه گیری دشوار است. “هنوز زمان ارسال تیم انتخاب سایت به فلوریدا وجود دارد.”

وی به عنوان مکانی برای بازیهای المپیک ، پیشنهاد کرد که واکسن ضد تاج در حال گسترش است و فعالیتهای اقتصادی محلی مانند از سرگیری دنیای دیزنی از سر گرفته شده است ، و حتی در هنگام شیوع همه گیر ، مسابقات ورزشی هموار برگزار می شد.

پیش از این روزنامه انگلیسی تایمز با استناد به یک مقام ارشد دولت ژاپن ، توافق در مورد دشوار بودن برگزاری المپیک در داخل دولت و تمرکز دولت ژاپن بر روی برنامه میزبانی بازی های المپیک 2032 توکیو گزارش داده بود.

در پاسخ ، یوشیهیده سوگا ، نخست وزیر ژاپن تأکید کرد که بازی های المپیک توکیو طبق برنامه برگزار می شود و اقدامات خاص برای جلوگیری از عفونت ها با مشورت کمیته بین المللی المپیک (IOC) برای یک رویداد امن در حال بررسی است.

طبق گفته دانشگاه جان هاپکینز در ایالات متحده در فلوریدا روز گذشته (بیست و پنجمین) ، 8720 مورد جدید ویروس کرونا آزاد شد و 153 نفر درگذشتند.

امروز (26 ام) در ژاپن 3800 مورد تایید شده جدید وجود دارد.

اخبار صدای آمریکا[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *