عکاس زن در مسابقه زیبایی ویتنام 2 جایزه گرفت

عکاس زن در مسابقه زیبایی ویتنام 2 جایزه گرفت

[ad_1]

عکاس Ngo Thi Thuy.

مسابقه عکس زیبایی ویتنامی یک مسابقه عکاسی تلویزیونی است که توسط مرکز تلویزیونی ملی نان دان برای کشف و تجلیل از آثار عکاسی با کیفیت بالا برگزار شده است. سرزمین پدری

این مسابقه همچنین عکس هایی را به تصویر می کشد که لحظات زیبایی از کشور و مردم ویتنام را در دوره تجدید و ادغام بین المللی ثبت می کند. بازتاب واقعی رویدادهای داغ جاری ، مرتبط با زندگی مردم ، و همچنین زمین بازی برای ایجاد ارتباط بین عکاسی و تلویزیون.

با موضوع “آینه در زندگی روزمره” ، در شماره ژوئیه 2021 ، این مسابقه بیش از 800 اثر از 400 نویسنده در سراسر کشور برای رقابت دریافت کرد. 10 اثر وارد دور رای گیری زنده شدند. هیئت داوران از بین این 10 اثر ، آثار برنده مسابقه را مورد تجزیه و تحلیل ، اظهارنظر قرار داده و در بر داشت ، از جمله 1 اثر برنده جایزه اول ، 1 برنده جایزه دوم و 1 برنده جایزه سوم. به 7 اثر دیگر جوایز تسلیت اهدا شد.

عکاس Ngo Thi Thuy و عکاس Tay Ninh در این مسابقه دو جایزه کسب کردند از جمله: جایزه سوم عکسهای گزارشگری “مرزبان – سپر فولادی در خط مقدم مقابله با اپیدمی” و تک عکس جایزه تسلیت با اثر “کلاس کلاس چم”.

این مجموعه عکس توسط عکاس Ngo Thi Thuy جایزه سوم را از آن خود کرد.

مجموعه عکس های “مرزبان – سپرهای فولادی در خط مقدم مقابله با یک اپیدمی” بسیاری از تصاویر واقع گرایانه از نمونه های زنده و اقدامات زیبا افسران مرزبانی و سربازانی را که در فصل اپیدمی به مردم کمک می کنند ، معاینات پزشکی و معالجه افراد فقیر در مرز را ضبط می کند گشت هایی برای محافظت از امنیت و حاکمیت مرزها و جلوگیری و کنترل شیوع کوید 19.

گل ویتنامی

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *