شیوع کلیسای مبلغ رنسانس بسیار خطرناک است و کنترل آن دشوار است

شیوع کلیسای مبلغ رنسانس بسیار خطرناک است و کنترل آن دشوار است

[ad_1]

شیوع منابع ناشناخته بیشتری وجود خواهد داشت

در این نشست ، آقای نگوین تان بن ، مدیر وزارت بهداشت شهر هوشی مین ، گفت كه تاكنون شهر هوشی مین 211 مورد COVID-19 مربوط به شیوع كلیسای مأموریت رنسانس را ثبت كرده است. 200 مورد توسط وزارت بهداشت شناخته شده است.

زیرنویس عکس ها

شهر هوشی مین 211 مورد COVID-19 مربوط به کلیسا را ​​ثبت کرده است.

این شهر در حال بررسی و بررسی 3،028 مخاطب نزدیک و 15200 مخاطب دیگر و گسترش آزمایشات به 181،004 نفر است. در حال حاضر ، شهرک های 20/22 موردی داشته اند ، فقط منطقه 11 و منطقه Can Gio هیچ پرونده ای ندارند.

مدیر وزارت بهداشت همچنین گفت که از آنجا که خصوصیات ویروس به سرعت و به شدت در حال انتشار است ، خطر شیوع ادامه یک اپیدمی در شهر بسیار زیاد است. حتی می تواند به استانها و شهرهای همسایه گسترش یابد.

وزیر بهداشت ، نگوین تان لانگ ، با ارزیابی شیوع کلیسای مأموریت رنسانس گفت که این خطرناک ترین و دشوارترین کنترل شیوع شیوع قبلی در شهر هوشی مین است.

زیرنویس عکس ها

شهر هوشی مین یک نمونه آزمایش بزرگ را برای همه مردم محله Go Vap گرفته است.

به گفته وزیر بهداشت ، اولین مورد این بیماری در 13 مه علائم را نشان داد ، اما تنها 13-14 روز بعد توسط بخش بهداشت کشف شد. برای این سویه از ویروس ، چرخه عفونت بسیار سریع است ، حدود 2-3 روز ، شاید حتی کوتاه تر.

“بنابراین ، ما 4-5 دوره عفونت با ویروس SARS-CoV-2 را از دست دادیم. بنابراین ، زنجیره عفونت کلیسا به طور گسترده ای گسترش یافته است “. آقای نگوین تان لانگ گفت.

به گفته آقای نگوین تان لانگ ، ردیابی اگرچه به خوبی انجام شده است اما مطمئناً بسیار دشوار است. همانطور که وزارت بهداشت اعلام کرده است ، در زمان آینده ، شهر بیش از 200 مورد متوقف خواهد شد و ممکن است شیوع منبع ناشناخته عفونت وجود داشته باشد.

“این جهش در ویروس SARS-CoV-2 از طریق بزاق ، از طریق هوا منتقل نمی شود. وزیر بهداشت گفت: “نه تنها تعداد افراد آلوده بیشتر از شیوع قبلی بود ، بلکه این جهش باعث تشدید بیماری شده و باعث مرگ و میر بیشتری می شود.”

هوشی مین در حال حاضر برنامه 5000 پرونده دارد ، اما وزیر نگوین تان لانگ پیشنهاد کرد که این شهر آن را مطرح کند. در همان زمان ، تهیه سناریوی بالاتر ضروری است ، زیرا سویه های ویروس انگلیس و هند بسیار سریع و با موارد بسیار شدید آلوده می شوند.

زیرنویس عکس ها

کل بخش بهداشت را بسیج کنید تا در آزمایش برای آزمایش شرکت کند ، و به طور متوسط ​​به 100000 نفر در روز می رسد.

ریسک بالا در پارک های صنعتی ، مناطق پردازش صادرات

به گفته آقای نگوین تان لانگ ، در پارک های صنعتی و مناطق پردازش صادرات ، کارگران نمی توانند به صورت آنلاین کار کنند ، بلکه باید شخصاً کار کنند و این خطرات زیادی را به دنبال دارد.

“در حال حاضر ، این اپیدمی در ساختمانها و ادارات ظاهر شده است. خطر ورود عوامل بیماری زا به پارک های صنعتی و مناطق پردازش صادرات بسیار زیاد است. ضروری است که از ابتلا به عفونت در این مکانها به شدت پیشگیری و جلوگیری شود »، وزیر بهداشت گفت.

در این جلسه ، وزیر نگوین تان لانگ پیشنهاد داد ، اگرچه مسافت مطابق با دستورالعمل 15 برای کل شهر و دستورالعمل 16 برای کل منطقه Go Vap اعمال شد ، اما شهر هوشی مین هنوز هم باید دقیق تر اعمال کند ، زیرا COVID-19 19 دیگر زنجیر نشده و در هوا است.

زیرنویس عکس ها

خطر عفونت در پارک های صنعتی و مناطق پردازش صادرات بسیار زیاد است.

“ما تولید را تضمین می کنیم ، اما باید اقدامات کنترل را تسریع کنیم. بسته به سطح هر شهرک برای اعمال اقدامات بالاتر ، نظارت باید دقیق باشد. هرچه پیگیری عمیق تر باشد ، هرچه زودتر انجام شود ، بار آن نیز کمتر می شود “، گفت: آقای نگوین تان لانگ.

علاوه بر این ، وزیر بهداشت برای تقویت مدیریت کارگران ، پیاده سازی فاصله اجتماعی به این شهرستان پیشنهاد کرد. در صورت لزوم ، تمرکز خود را روی عایق کاری در بعضی مناطق بگذارید تا کارگران در آن جای بگیرند. اگر مشخص شد مکانی ناامن است ، تولید را متوقف کنید.

آقای نگوین تانه فونگ ، رئیس کمیته مردمی مردم شهر هوشی مین ، گفت که پس از شناسایی خطرات بالا در پارک های صنعتی و مناطق پردازش صادرات با تمرکز زیاد مردم و خطر ابتلا به عفونت ، کمیته مردمی شهر هوشی مین منصوب شد اقدامات زیر: محلات مشاغل را سازماندهی می کنند تا تعهداتی را برای رعایت دقیق مجموعه ای از معیارهای پیشگیری و کنترل بیماری همه گیر ، قابل اجرا برای تجارت امضا کنند. این شهر مشاغل سالم را برطرف خواهد کرد. علاوه بر این ، تعدادی از مشاغل را برای تهیه برنامه های عایق بندی و تولید انتخاب کنید.

به گفته اداره بهداشت شهر ، تعدادی از مردم در این کلیسا زندگی می کنند که در شرکت های شهرک صنعتی نیز کار می کنند. تاکنون ، این شهرستان 3 مورد را در 3 پارک صنعتی ، یعنی پارک صنعتی Tan Binh ، پارک صنعتی Cu Chi شمال غربی ، Vinh Loc – پارک صنعتی Hoc Mon ، ثبت کرده است.

در همان زمان ، در شامگاه 30 مه ، پرونده مثبتی در Long An ، یک کارمند مشغول به کار در شرکت Coats Phong Phu (بخش Tang Nhon Phu B ، بخش 9 ، Thu Duc City) تشکیل شد که دارای 1082 کارمند بود.

برای تقویت کنترل بیماری در پارک های صنعتی ، مشاغل و تأسیسات تولیدی ، نگوین تان بین ، مدیر وزارت بهداشت ، گفت که واحدهای فوق الذکر باید اعلامیه های پزشکی نزدیک ترتیب دهند ، سلامت کارگران را کنترل کنند ، دلایل ترک کارمندان را درک کنند . تشخیص به موقع موارد و شیوع

در عملیات تولید ، هر بنگاه اقتصادی به طور فعال سازگار می شود تا هم از پیشگیری از اپیدمی و هم از تولید تجاری اطمینان حاصل کند. شرکت ها برنامه های خاص پیشگیری از اپیدمی خود را برای شرایط احتمالی اپیدمی تهیه می کنند و برای مقابله با آنها با مقامات محلی بهداشت هماهنگی می کنند. وقتی حادثه ای در شهرک صنعتی رخ داد ، تأسیسات را به طور موقت با کیف مسدود کنید تا بتواند سریع و دقیق ردیابی شود.

زیرنویس عکس ها

منبع روزنامه

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *