شغلی که در پیشگیری و کنترل بیماری های همه گیر به خوبی عمل می کند ، محافظت از خود است

شغلی که در پیشگیری و کنترل بیماری های همه گیر به خوبی عمل می کند ، محافظت از خود است

[ad_1]

کارگران کارخانه ای در شهرک صنعتی ترنگ بنگ در ساعات کار از ماسک استفاده می کنند.

اقدامات قاطعانه برای جلوگیری و کنترل بیماری همه گیر را اجرا کنید

به گفته هیئت منطقه اقتصادی استان ، این هیئت اخیراً اسناد زیادی را جهت هدایت و یادآوری مشاغل از اقدامات لازم برای اطمینان از ایمنی Covid-19 و سازمان بازرسی و نظارت صادر کرده است. این کار را در یک شرکت انجام دهید.

از طریق بازرسی ، شرکت ها به طور فعال اقداماتی را برای جلوگیری و کنترل بیماری همه گیر مانند اندازه گیری درجه حرارت بدن برای افراد ورودی و خروج از شرکت ها و کارخانه ها انجام می دهند. پوشیدن ماسک کار؛ تجهیزات ضدعفونی کننده دست برای محل کار و کارگاه ها ؛ فاصله تعیین شده را مشاهده کنید محل کارها و کارگاه ها را به طور دوره ای ضد عفونی کنید. استفاده از فاصله کارگران. برخی از شرکت ها کمیته راهبری برای پیشگیری و کنترل بیماری همه گیر Covid-19 ایجاد کرده اند. برنامه ها و سناریوهایی را برای پیشگیری و کنترل بیماری های همه گیر تهیه می کند ، برای اتاق هایی برای انزوای موقتی آماده می شود و ارزیابی خود را مطابق با مقررات انجام می دهد

به گفته نماینده هیئت مدیره شهرک صنعتی Thanh Thanh Cong (ترانگ بنگ) ، به منظور جلوگیری و کنترل موثر شیوع بیماری در پارک صنعتی ، هیئت مدیره اقدامات پیشگیری و کنترل Covid-19 پارکینگ صنعتی را اعلام کرد صنعت برای همه سرمایه گذاران. آماری را در لیست کارگران محلی و غیر استانی می نویسد و آنها را به ارگان های حاکم می فرستد. با کمیته راهبری پیشگیری و کنترل Covid-19 منطقه اقتصادی استان برای بررسی و ارزیابی منظم 15 شاخص برای پیشگیری و کنترل بیماری های همه گیر در شرکت ها هماهنگی می کند ؛ اعلامیه پزشکی را برای رانندگان واحدهای حمل و نقل تنظیم می کند و دمای بدن را در ورودی و خروجی پارک های صنعتی اندازه گیری می کند.

علاوه بر این ، شهرک صنعتی Thanh Thanh Cong همچنین کمیته راهبری پیشگیری و کنترل بیماری همه گیر Covid-19 را تاسیس کرد ، یک طرح پیشگیری از اپیدمی (ارزیابی کامل شاخص ها) ، مجهز به تجهیزات پزشکی لازم و شرکت های مدیریت صنعت هدایت کرد. پارک های پیشگیری ، کنترل و پاسخ به اپیدمی کوید -19.

در پارک صنعتی ترانگ بنگ (Trang Bang City) ، پارک اجرایی شهرک صنعتی به طور منظم در مورد ارتقا and و اجرای اقدامات پیشگیری و کنترل بیماری های همه گیر در بنگاه های اقتصادی مطابق با دستورالعمل های مقامات سازمانی ، اطلاعات را با مشاغل تبادل می کند.

اخیراً ، هیئت اجرایی شهرک صنعتی ترانگ بنگ با صدور سندی به مقامات و شعب بانک هایی که خودپرداز در شهرک های صنعتی مستقر هستند ، از شعب بانک ها خواست تا ضدعفونی کننده دست تهیه کنند. ؛ یک خط تقسیم در حداقل فاصله 2 متر بکشید. به طور مرتب دستگاه های خودپرداز ، دستگیره درها را ضد عفونی ، ضد عفونی ، تمیز کنید …

تشدید پیشگیری و کنترل اپیدمی از تجارت محافظت می کند

به گفته آقای نگوین Thanh Nhon ، مدیر اداره منابع انسانی در Richy Southern Food (پارک صنعتی Trang Bang) ، تقویت اجرای دقیق اقدامات جلوگیری و کنترل اپیدمی Covid-19 برای محافظت از خود با اطمینان از تولید و کارآیی تجارت ، تثبیت شغل برای کارمندان.

بر این اساس ، در چارچوب تحولات پیچیده در اپیدمی کوید -19 ، جنوب ریچی یک کمیته ایمنی برای پیشگیری و کنترل Covid-19 در شرکت ایجاد کرد ، که مستقیماً کار در زمینه پیشگیری ، کنترل و نظارت را هدایت می کند. برای پاسخگویی به شرایط اپیدمی ناشی از شرکت تحت رهبری استان ؛ روسای هر بخش ، گروه یا گروه را تعیین کنید. تدوین برنامه ای برای جلوگیری از شیوع Covid-19 در شرکت.

علاوه بر این ، این شرکت همچنین تبلیغات و اطلاعات به موقع و دقیق در مورد توسعه بیماری همه گیر و تأثیرات آن بر فعالیت های شرکت را برای افزایش آگاهی و مسئولیت کارکنان در سراسر شرکت ارتقا می دهد. عدم پذیرش کارگران ، بازدید کنندگان از مناطق اپیدمی ؛ لیستی از کارمندان تهیه کنید. توصیه 5K وزارت بهداشت را به شدت دنبال کنید.

مشاغل ، کلیه کارمندان و میهمانانی را که وارد شرکت می شوند مجبور می کنند از ماسک استفاده کنند ، درجه حرارت بدن را کنترل کنند ، دست های خود را برای ضد عفونی اضطراری بشورند و اظهارات پزشکی ارائه دهند. رعایت فاصله در طول کار ؛ کارمندان را برای خوردن غذا در شیفت ، ایجاد پارتیشن روی میزهای غذاخوری سازمان می دهد. ترتیب کار آنلاین کارمندان از خانه ، کاهش تعداد کارکنانی که از شاتل استفاده می کنند ، بیش از 50٪ صندلی های اتوبوس را تأمین نکنید و قبل از سوار شدن به اتوبوس دمای بدن کارمندان را بررسی کنید. نظافت و ضد عفونی اتومبیل قبل و بعد از هر سفر.

مشاغل به طور منظم ادارات و کارخانه ها را با کلرامین B تمیز می کنند. ضد عفونی کننده را برای هر گروه ، گروه ترتیب می دهد. قبل از ورود به ایستگاه های خدمات مخازن اسپری الکل خودکار نصب کنید. توزیع لیوان های آشامیدنی به هر کارمند. طبق مقررات ، اتاقهایی را برای انزوای موقتی سازمان می دهد. به کارمندان دستور می دهد تا برنامه Bluezone را برای شناسایی ارتباط نزدیک با افراد بیمار نصب کنند. علاوه بر این ، این شرکت همچنین در حمایت از پول و کالاها برای جلوگیری و کنترل شیوع بیماری Covid-19 در استان نقش داشت.

قهوهای مایل به زره آویزان

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *