شرکت وینگا ویتنام ، با مسئولیت محدود: پشتیبانی از مزایای کارکنان انزوای پزشکی

شرکت وینگا ویتنام ، با مسئولیت محدود: پشتیبانی از مزایای کارکنان انزوای پزشکی

[ad_1]

هیئت مدیره شرکت وینگا ، گیم مشکلات اشتغال ، زندگی نزدیک به 400 کارگر ، کارگرانی که باید در خانه منزوی شوند ، 1495 کارگر و کارگرانی که به دلیل اپیدمی Covid-19 در کارخانه ها منزوی شده اند ، مشترک هستند. هیئت مدیره شرکت از همه کارمندان تشکر می کند و تأیید می کند که آنها با عزم راسخ برای دفع همه گیر به دنبال راه هایی برای حمایت از همه به بهترین شکل هستند.

این شرکت اعلام کرد که در دوره قرنطینه از اول ژوئن 2021 تا 24 ژوئن 2021 ، حقوق به طور معمول پرداخت می شود.

به طور خاص ، برای روزهای انزوا در شرکت (یعنی از 25 ژوئن 2021) ، حقوق به شرح زیر محاسبه می شود: بند 3 ، ماده 99 قانون کار 2019 پیش بینی می کند که حقوق در طول دوره انزوا مطابق با حداقل دستمزد به حداقل رساندن منطقه ای منطقه. به طور خاص ، شرکت وینگا ، آموزشی ویبولیتین در منطقه II واقع شده است ، بنابراین حداقل دستمزد در منطقه 3 920 000 VND خواهد بود.

در صورتی که شرکت فعالیت خود را از سر بگیرد اما همچنان در قرنطینه باشد ، اگر کارمندی با این شرکت کار کند ، حقوق آنها به طور کامل پرداخت می شود. اگر آنها با این شرکت همکاری نکنند ، بازهم حداقل دستمزد منطقه ای را دریافت می کنند.

برای کارکنانی که تحت انزوای پزشکی قرار گرفته اند ، این شرکت 838 کارگر را آزمایش کرده است ، هنوز 657 نفر وجود دارد که آزمایش نشده اند. این شرکت در حال حاضر به دنبال یک واحد پزشکی برای آزمایش سایر کارگران است. در طول دوره انزوا از هر فرد 3 بار آزمایش می شود.

تین تام – ساحل نگوک

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *