شرکت برق تای نینه از کاهش قیمت برق ، کاهش قبوض برق خبر می دهد

شرکت برق تای نینه از کاهش قیمت برق ، کاهش قبوض برق خبر می دهد

[ad_1]

اجرای سند 48 4748 / BCT-DTDL 6 اوت 2021 وزارت صنعت و تجارت برای حمایت از کاهش قیمت برق و کاهش قبوض برق مصرف کنندگان برق متاثر از فاز 4 اپیدمی کووید -19 ؛

شرکت برق تای نین قبض برق مصرف کنندگان برق تحت تاثیر همه گیری کووید -19 را به شرح زیر کاهش می دهد:

1. برای مشتریانی که از برق برای نیازهای خانگی استفاده می کنند:

الف) سطح پشتیبانی برای کاهش قبوض برق:

– 15 discount تخفیف از قبض برق (قبل از مالیات بر ارزش افزوده) در قبض برق برای مشتریانی که تا 200 کیلووات ساعت در ماه استفاده می کنند.

– 10 discount تخفیف قبض برق (قبل از مالیات بر ارزش افزوده) در قبض برق برای مشتریانی که بیش از 200 کیلووات ساعت در ماه استفاده می کنند.

ب) زمان حمایت از کاهش قبوض برق: دو (02) ماه ، در دوره قبوض برق در آگوست و سپتامبر 2021.

(ج) مبنای تعیین سطح حمایت از کاهش قبوض برق: مقدار برق مصرفی مصرف کنندگان برای نیازهای خانگی در طول صورتحساب برق در آگوست و سپتامبر 2021 است.

2. برای تأسیسات انزوا پزشکی متمرکز که به پیشگیری و کنترل کووید -19 کمک می کند:

الف) سطح حمایت از کاهش قبوض برق: کاهش صد درصدی قبض برق برای کسانی که در مراکز انزوا پزشکی متمرکز هستند و به پیشگیری و کنترل بیماری همه گیر کووید -19 در مدت زمانی که فردی تحت انزوای پزشکی است ، پرداخت می شود ، هیچ گونه هزینه ای دریافت نمی شود. یا برخی هزینه های افراد قرنطینه شده ذکر شده در نقطه ب ، نقطه 3 ، نقطه ب ، نقطه 4 ، نقطه ب ، نقطه 5 ، ماده 1 قطعنامه 16 № / NQ-CP 8 فوریه 2021 دولت. هزینه جداسازی پزشکی ، معاینه و درمان پزشکی و برخی رژیم های خاص برای پیشگیری و کنترل همه گیری کووید -19.

ب) زمان حمایت از کاهش قبوض برق: هفت (07) ماه از دوره قبض برق در ژوئن 2021 تا پایان دوره قبض برق تا پایان دسامبر 2021.

ج) مبنای تعیین سطح حمایت از کاهش قبوض برق: لیست امکانات انزوا متمرکز پزشکی که به پیشگیری و کنترل همه گیری کووید -19 کمک می کند ، توسط کمیته راهبری پیشگیری و کنترل کووید -19 در کشور ارائه شده است. استان تای نین.

3. پس از دوره کاهش قبوض برق: قیمت فروش برق مطابق مقررات تصمیم 648 Q / QD-BCT 20 مارس 2019 وزیر صنعت و تجارت ، تنظیم تعدیل میانگین اعمال می شود. قیمت خرده فروشی برق و تعیین قیمت فروش برق یا جایگزینی آن در سند دیگری.

4. نهادها برای کاهش قیمت برق و سایر قیمت های برق باید از دستورالعمل های نامه رسمی № 3163 / BCT-DTDL در 3 ژوئن 2021 وزارت صنعت و تجارت پیروی کنند.

با بهترین آرزوها.

شرکت برق تای نین

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *