سیاست خارجی دولت بایدن “اتحاد و بازگرداندن رهبری در ایالات متحده … واکنش شدید چین” | صدای آمریکا

سیاست خارجی دولت بایدن “اتحاد و بازگرداندن رهبری در ایالات متحده … واکنش شدید چین” | صدای آمریکا

[ad_1]

اصول اساسی سیاست خارجی دولت جو بایدن بوجود می آید. موضوع کره شمالی بررسی کاملی از سیاست ها را به وجود آورد و دولت پیشین بر بازسازی اتحاد های ضعیف متمرکز شد و این نشان می دهد که سیاست سختگیرانه رئیس جمهور پیشین ترامپ در قبال چین ادامه دارد. گزارشگر هام جی ها گزارش می دهد.

دولت بایدن گفته است که یک بررسی عمده سیاست در مورد کره شمالی انجام خواهد داد.

وزیر امور خارجه تونی بلینگن و لوید آستین وزیر پیشنهادی وزیر دفاع در جلسات تصویب مجلس سنا در نوزدهم از اصطلاح “بررسی” سیاست کره شمالی استفاده کردند ، که نشان می دهد جهت گیری سیاست کلی کره شمالی زود آمد

وزیر امور خارجه آمریکا تونی بلینگن در جلسه نوزدهم تصویب سنا صحبت می کند.

Blinkoln نامزد شده در جلسه استماع کمیته روابط خارجی سنا گفت که “رویکرد و سیاست کلی در قبال کره شمالی نیاز به بازنگری دارد و ما می خواهیم این کار را انجام دهیم.”

[녹취: 블링컨 지명자] “من فکر می کنم که ما باید کل رویکرد و سیاست را در قبال کره شمالی بررسی و در نظر داشته باشیم ، زیرا این یک مشکل دشوار است که دولت را پس از دولت رنج می دهد ، و این یک مشکل است که بهبود نیافته ، در واقع بدتر شده است. اما من با تأیید این واقعیت شروع می کنم که این یک مشکل دشوار است.

وی با بیان اینکه کره شمالی یک مشکل دشوار است که دولت آمریکا را آزار می دهد و در واقع یک مشکل بدتر است ، اظهار داشت: این کار را با تایید اینکه کره شمالی یک مشکل اساسی دشوار است آغاز می کند.

وی همچنین تأکید کرد که گزینه ها به عنوان اولویت های بررسی رویکرد کلی در نظر گرفته می شوند ، آیا فشار فزاینده برای بازگشت کره شمالی به میز گفتگو م effectiveثر است و آیا اقدامات دیپلماتیک دیگری نیز امکان پذیر است.

نامزد آستین در پاسخ کتبی به جلسات تأیید کمیسیون نظامی گفت: “ما بسیار هیجان زده هستیم که می بینیم رئیس جمهور بایدن دستورات بررسی استراتژیک بین وزارتخانه های دولت ، از جمله سیاست کره شمالی را به زودی صادر می کند.” من تضمین می کنم که چنین خواهم کرد. . “

لوید آستین ، فرمانده کل سابق ، که توسط جو بایدن ، رئیس جمهور ایالات متحده به عنوان وزیر دفاع معرفی شده بود ، در جلسه استماع مصوبه کمیته نظامی سنا در روز نوزدهم شهادت داد.

سیاست خارجی فعلی دولت بایدن ، از جمله سیاست کره شمالی ، می تواند به عنوان “روابط اتحاد” ، احیای “رهبری ایالات متحده” و نگرش شدید نسبت به چین خلاصه شود.

نامزد Blinkoln جهت سیاست خارجی را با این موضوع به عنوان محتوای اصلی ارائه داد.

به ویژه ، وی تأكید كرد كه ایالات متحده می تواند یك اتحاد كلیدی را احیا كند ، كه این باعث افزایش نفوذ آن می شود.

[녹취: 블링컨 지명자] “ما می توانیم اتحاد اصلی خود را احیا کنیم – برای اینکه مجبور شویم چندین برابر نفوذ خود را در سراسر جهان تحمیل کنیم. ما با هم در موقعیت بسیار بهتری برای مقابله با تهدیدهای روسیه ، ایران و کره شمالی و حمایت از دموکراسی و حقوق بشر هستیم. “

با هم ، ایالات متحده در پاسخ به تهدیدهای روسیه ، ایران و کره شمالی موقعیت بسیار بهتری برای دفاع از دموکراسی و حقوق بشر خواهد داشت.

Blinkoln نامزد اعلام کرد که اولویت خود را به رایزنی با اتحادهایی مانند کره جنوبی و ژاپن در مورد مسئله کره شمالی می دهد ، اظهار داشت که نقش اتحاد در مورد کره شمالی تقویت می شود.

آستین نامزد وزیر دفاع نیز از ابتکار عمل سیاسی برای تقویت اتحاد خبر داد.

نامزد آستین گفت که پنتاگون برای مقابله همزمان با تهدیدات ایران ، کره شمالی و تروریسم بر همکاری در اتحاد متمرکز خواهد شد.

به ویژه ، با شناسایی اتحاد اتحاد و کره به عنوان یک محور اصلی صلح و امنیت در منطقه (لینچ) ، وی آن را پویاترین اتحاد در جهان و بازدارنده قوی برای جلوگیری از تحریکات در شبه جزیره کره توصیف کرد.

رئیس جمهور جو بایدن نیز در سخنرانی تحلیف خود در تاریخ 20 ام بارها بر اهمیت اتحاد تأکید کرده و گفته است: “ما اتحاد را بازسازی خواهیم کرد و دوباره با جهان درگیر خواهیم شد.”

کارشناسان می گویند دولت بایدن در حال بازسازی اتحاد متزلزل ناشی از تقاضای غیرمعقول دولت ترامپ برای سهم بیشتری از هزینه های دفاعی به عنوان یک اولویت دیپلماتیک است.

دولت بایدن همچنین تأکید می کند که چالش پیش روی چین یک چالش فوری است.

نامزد آستین در جلسات استماع تایید گفت که آسیا باید متمرکز شود و به ویژه پنتاگون چین را “چالشی برای آزار و شکنجه” می داند.

[녹취: 오스틴 지명자] “در سطح جهانی ، من درک می کنم که آسیا باید کانون تلاش های ما باشد. و من به ویژه چین را به عنوان یک چالش برای بخش ها می دانم. “

نامزد Blincoln همچنین چندین بار در جلسات استماع تأیید ، سوالات چینی را نقل کرد و گفت که وی با سیاست قاطع دولت ترامپ در قبال چین موافق است.

به ویژه ، وی گفت وقتی دولت ترامپ حزب کمونیست چین را به دلیل کشتار اویغورها ، اقلیت اسلامی در چین تحریم کرد ، “همان تصمیم را اتخاذ خواهد کرد”.

در همان زمان ، وی به س yesالی از نمایندگان مجلس که “آیا شما اعتقاد دارید حزب کمونیست چین جهان را در مورد ویروس کرونا جدید گمراه کرده است” پاسخ “بله” داد.

نامزد Blincoln از چین بخاطر عدم ارائه شفافیت ، به اشتراک گذاری اطلاعات و انکار دسترسی در حساس ترین لحظات انتقاد کرد.

بلینکلن گفت: “وقتی ما از دیدگاه مردم آمریکا به چین نگاه می کنیم ، شکی نیست که چین بیش از هر کشور دیگری چالش برانگیز است.”

[녹취: 블링컨 지명자] “وقتی چین را مورد بررسی قرار می دهیم ، شکی نیست که این کشور از نظر منافع ما ، منافع مردم آمریکا مهمترین چالش هر دولت ملی را در برابر ایالات متحده نشان می دهد …”

نامزد Blinkoln گفت که طرف خصمانه روابط با چین در حال افزایش است ، البته به خاطر منافع مشترک (ایالات متحده و چین) هنوز در رقابت و همکاری هستند ، اما ایالات متحده از موقعیت قوی و نه ضعیف به چین نزدیک می شود. گفتم باید شروع کنم.

این جیها هام است ، اخبار صدای آمریکا.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *