سپاه پاسداران ایران “آزمایش موشک بالستیک موفق” صدای آمریکا

سپاه پاسداران ایران “آزمایش موشک بالستیک موفق” صدای آمریکا

[ad_1]

اپراتورهای دولتی ایران می گویند سپاه پاسداران ایران در شانزدهم آزمایش پرتاب موشک های بالستیک را با موفقیت انجام داده است.

این پخش می گوید سپاه پاسداران ایران چندین موشک بالستیک شلیک کرده است که با موفقیت به هدف “کشتی دشمن مجازی” در شمال اقیانوس هند در فاصله 1800 کیلومتری هدف قرار گرفته است.

در همین حال ، یک موشک بالستیک از یک پایگاه زیرزمینی در صحرای مرکزی ایران شلیک شد و به یک هدف دریایی برخورد کرد.

طبق گزارشات ، یک روز پیش ، سپاه پاسداران با استفاده از کلاسهای مختلف موشکهای بالستیک زمین به زمین کوتاه برد و حمله به هواپیماهای بدون سرنشین ، آموزش بمباران پایگاههای دشمن مجازی را انجام داد.

AP گزارش می دهد که ایران اخیراً اعتراضات مسلحانه را برای تحت فشار قرار دادن ایالات متحده برای بازگشت به توافق هسته ای ایران (JCPOA) قبل از شروع دولت جو بایدن افزایش داده است.

ایران در روز پنجم یک تمرین نظامی انجام داد و در روز سیزدهم با پرتاب موشک های کروز در تنگه عمان تمرین دریایی انجام شد.

در همین حال ، دولت دونالد ترامپ 15 کرسی را تحریم کرده است ، از جمله شرکت های فولادی ایران در پنجم ، ادعا می کند منبع تأمین اعتبار برای فعالیت های جنایی مانند رهبری فاسد ، گسترش سلاح های کشتار جمعی و نقض حقوق بشر است. در سیزدهم ، تحریم های اضافی علیه دو نهاد مرتبط با رهبر عالی ایران اعمال شد.

رئیس جمهور منتخب جو بایدن ، که در 20 امین مراسم افتتاح خواهد شد ، به دنبال بازگرداندن توافق هسته ای (JCPOA) است که رئیس جمهور ترامپ آن را نابود کرد ، با این شرط که مطابق با توافق هسته ای ایران باشد.

اخبار صدای آمریکا[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *