سرمایه گذاران و پیمانکاران اقداماتی را برای غلبه بر مشکلات پیدا می کنند

سرمایه گذاران و پیمانکاران اقداماتی را برای غلبه بر مشکلات پیدا می کنند

[ad_1]

پروژه خیابان تران پو (شهر هوآ تان) یکی از پروژه هایی است که هنوز در دست ساخت است ، هرچند که تحت تأثیر همه گیری کووید -19 قرار گرفته است.

در مواجهه با توسعه پیچیده و غیرقابل پیش بینی همه گیری کووید -19 در روستاها ، به منظور اطمینان از پیشرفت و کیفیت ساخت و ساز و اجرای اقدامات پیشگیری و کنترل همه گیری کووید -19. در پایان ژوئیه 2021 ، بخش حمل و نقل از هیئت های مدیریت پروژه (سرمایه گذاران) ، واحدهای مشاوره نظارتی و پیمانکاران ساخت و ساز درخواست کرد تا از فناوری اطلاعات برای راهنمایی ، مدیریت و فرماندهی کلیه عملیات پروژه از طریق فرم آنلاین با تلفن استفاده کنند … zalo ، viber ، ایمیل یا سایر نرم افزارهای اتصال مناسب.

پیمانکاران پروژه های حمل و نقل در استان ، برنامه هایی را برای سازماندهی ساختمان و اقدامات پیشگیری و کنترل اپیدمی ها در هنگام ساخت تدوین کرده و آنها را برای بررسی و تأیید به سرمایه گذاران ارسال می کنند تا به عنوان مبنایی برای اجرا عمل کنند. این طرح باید اقداماتی را برای جلوگیری و کنترل اپیدمی ها در طول مراحل ساخت ارائه دهد: عملیات ، فرمان ؛ فرماندهان حمل و نقل ، مهندسان ، تکنسین ها ، کارگران ، کارگران ؛ سازماندهی ساخت سایت ؛ ترتیب غذا ، استراحت ….

طبق برنامه تأیید شده برای سازمان ترافیک ، سرمایه گذار به طور مرتب اقدامات پیشگیری و کنترل اپیدمی ها را در طول مراحل ساخت و ساز بررسی می کند.

سختی کم نیست

به گفته کمیته راهبری پروژه سرمایه گذاری کشاورزی استان ، در زمینه توسعه پیچیده بیماری همه گیر کووید -19 در استان و استانها و شهرهای همجوار ، همراه با اعمال فاصله گذاری اجتماعی ، اجرای بسته های پیشنهادی برای ساخت و ساز و مونتاژ نصب و جابجایی ماشین آلات و تجهیزات ؛ حمل و نقل و تحویل مصالح ساختمانی ؛ بسیج و بسیج کارگران … اجرای “3 در محل” در محل ساخت و ساز برای فرماندهان سایت ، تکنسین ها ، کارگران و کارگران … برآورده ساختن الزامات کارهای پیشگیرانه و کنترلی دشوار است. بیماری.

کارهای آبیاری خطی بوده و در بسیاری از شهرداری ها و مناطق گسترش می یابد … آنها متمرکز نیستند. بنابراین ، پرسنل ساختمانی اغلب باید به جلو و عقب حرکت کنند و خطر شیوع بیماری را افزایش دهند.

به همین دلیل است که بسیاری از پیمانکاران درخواست های کتبی برای توقف ساخت و ساز ارسال کرده اند ، مانند: Vu Hoan Co.، Ltd.، Ngan Anh Service – Technology Co.، Ltd.، PNP Construction Co.، Ltd.، Phi Hung Co.، Ltd.

به طور مشابه ، هیئت پروژه های سرمایه گذاری ساختمانی استان دارای پروژه های بزرگ زیادی است که توسط واحدهای مشاوره در شهر هوشی مین مورد بررسی و طراحی قرار گرفته است. این شهر یک منطقه همه گیر است ، سفر واحدهای مشاوره برای تحقیق ، طراحی ، کار با سرمایه گذاران با مشکلات زیادی روبرو است که به طور قابل توجهی بر پیشرفت تأثیر می گذارد.

علاوه بر این ، کارهایی که از ابتدای سال توسط کمیته راهبری پروژه انجام می شود ، در حین شیوع مجدد بیماری کووید -19 دوباره کاهش یافته است و اکثر شهرک ها در داخل و خارج از استان در حال توسعه هستند. فاصله گذاری اجتماعی ، سرمایه گذار در سازماندهی اجرا بسیار “سردرد” دارد ، هم برای اطمینان از کیفیت ، پیشرفت ساخت و ساز ، بازپرداخت و هم برای جلوگیری و کنترل بیماری همه گیر. هیچ کارگری وجود نداشت ، هزینه های مدیریت ساخت پیمانکاران افزایش یافت.

ناگفته نماند ، به دلیل تأثیر همه گیری ، منابع مصالح و تجهیزات ساختمانی در خارج از استان کمیاب است و قیمت مصالح متغیر است.

همچنین ، طبق اعلام هیئت سرمایه گذاری و ساختمان سازی استان ، تعدادی پروژه به طور موقت متوقف شده است مانند: بیمارستان عمومی استان (فاز 2) ، نوسازی بیمارستان سل و بیماری های ریوی (مورد نیاز برای درمان). بیماران مبتلا به کووید -19) ؛ دبیرستان تانگ چائو به عنوان یک منطقه جدا شده از این منطقه مورد درخواست قرار گرفته است.

سرمایه گذاران و توسعه دهندگان سعی می کنند بر مشکلات غلبه کنند

پیمانکار (ناگفته نماند) به اشتراک گذاشت که اجرای “3 در محل” برای توسعه دهندگان به سادگی شرکت های موجود در شهرک صنعتی نیست. پيمانكار بسيار مشكل دارد كه براي كارگران مسكن ايجاد كند تا از ضوابط ايمني بيماري اطمينان حاصل كند ، و نيازي به كارهاي ساختماني خاص ، مانند سنگگذاري ، اغلب استخدام “كارهاي روزانه” در آن منطقه ، نيست. رعایت مقررات پیشگیری و کنترل بیماری را مدیریت می کند.

در سایت های ساختمانی ، بسیاری از وسایل نقلیه هر روز مواد را حمل می کنند. ساختمان ثابت نیست ، اما طبق برنامه … اینها همچنین دلایلی هستند که پیمانکاران را مجبور به تعلیق موقت ساختمان می کنند.

پیمانکار دیگر می گوید در صورت تعلیق موقت ساخت و ساز ، پیمانکار باید حقوق کارکنان ، به ویژه کسانی که مدت طولانی با آنها بوده اند را تضمین کند. پیمانکار و کارمند در مورد پرداخت دستمزد در طول تعطیلات به دلیل شرایط عینی و فورس ماژور توافق می کنند.

به گفته هیئت مدیره ترافیک استان ، در دفعه بعدی برای سازماندهی پروژه های عمرانی ، هیئت مدیره به طور منظم بررسی می کند و از پیمانکار می خواهد تا کارهای در حال انجام را حفظ کند. گسترش؛ مسئول اطمینان از ایمنی مطلق و اجرای کامل اقدامات ضد اپیدمی طبق دستور.

توسعه برنامه ها و اقدامات ساختمانی مناسب برای هر محل کار ، تعیین بسیاری از تیم ها و گروه های ساختمانی برای رعایت اقدامات تماس و ارتباط ؛ تعداد زیادی جمع نشوید ؛ حداقل 2 متر را در حین کار رعایت کنید ، ماسک بزنید ، ضد عفونی کنید ، ضد عفونی کنید ، دستان خود را مطابق مقررات بشویید.

هنگامی که اپیدمی کووید -19 کنار گذاشته شود ، واحد و پیمانکاران راهی برای تسریع پیشرفت پروژه ها پیدا می کنند ، اما همچنان از مجموعه کیفیت اطمینان حاصل می کنند.

از بین مشکلات و مشکلات ذکر شده در بالا ، همراه با وضعیت پیچیده و طولانی مدت اپیدمی ، هیئت مدیره پروژه به مقامات ذیصلاح پیشنهاد داد. حق در نظر گرفتن و تمدید زمان ساخت بسته های پیشنهادی از ابتدای ژوئن 2021 تا تعطیلی همه گیری فاصله گذاری کنترل شده ، کنترل شده و اجتماعی.

تان هانگ

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *