سال 2020 روی پل ها

سال 2020 روی پل ها

[ad_1]

پل مرزی Vam Trang Trau ، منطقه Chau Than. عکس: نگوین هوین دونگ

افتتاحیه سال جدید 2021 مراسم افتتاحیه پل Hoa تایلندی است که دو ساحل کانال Tay Ninh در خیابان Trung Nu Vuong ، شهر را به هم متصل می کند. تی نین پل قدیمی تایلندی Hoa قبل از سال 1975 ساخته شده است. بیش از 45 سال استفاده ، دیگر پاسخگوی نیازهای سفر نیست ، سطح پل باریک است ، ظرفیت بار محدود است و علائم خرابی را نشان می دهد.

بنابراین ، از تاریخ 4 اکتبر 2020 ، پل تایلندی Hoa با هزینه بیش از 43.6 میلیارد VND ، طول 60 متر و عرض 16 متر ، شامل 2 خط موتوری ، 2 خط ابتدایی ، حاشیه عابر پیاده و نرده ها ، تازه ساخته شده است. تیرهای پل از بتن مسلح پیش تنیده ساخته شده اند. پس از بیش از 3 ماه ساخت و ساز ، تاکنون ، پل جدید تایلندی Hoa تکمیل شده و امروز 1 ژانویه 2121 برای بازدید باز شده است.

در اوایل سال 2020 ، شرکت سهامی Hai Dang بسته 7 ، شامل کل جاده و اشیا on موجود در جاده منتهی به پل An Hoa (Trang Bang City) را راه اندازی کرد. این کار که در 17 ژوئیه 2019 آغاز شده است ، زمان ساخت 720 روز است.

این پروژه از 2 قسمت تشکیل شده است: پل Hoa و یک مسیر منتهی به پل با طول کلی 6،219.89 متر. طول پل 453.6 میلی متر ، عرض سطح پل 12 متر ، با احتساب قسمت 11 متری وسیله نقلیه و 1 متر نرده های جانبی است. طول جاده تا پل 29/5766 متر است و عرض روکش آسفالت 7 متر و از هر دو طرف 5 متر با سنگ ریزه قرمز است.

ریختن پلاستیک برای پل تایلندی Hoa ، آماده سازی برای حرکت. عکس: ننهان

این پل کمون های بالدار غربی را به شهر ترانگ بنگ و منطقه دوک هو در استان لانگ آن متصل می کند. این پل رویایی بسیاری از نسل ها است ، زیرا برای دهه ها مردم در کمون های غربی ترانگ بنگ هنگام حرکت به مرکز شهر به سفر با کشتی اعتماد کرده اند.

در حال حاضر ، واحد ساختمانی به سرعت در حال اجرای پایه های آزمایشی در حاشیه کمون An Hoa و ستون های اصلی رودخانه است. پس از راه اندازی ، پل Hoa شرایطی را برای ارتقا development توسعه کشاورزی ، جذب تجارت ، خدمات و صنعت مطابق با نقاط قوت محلی و ویژگی های منطقه ای ایجاد می کند و به بهبود زندگی مادی و معنوی افراد در مرز کمک می کند. کمون های ترانگ بنگ.

در منطقه چائو تان ، پس از بیش از یک سال ساخت و ساز ، در تاریخ 26 ژوئیه سال 2020 ، هیئت مدیره پروژه سرمایه گذاری ساخت و ساز بخش حمل و نقل افتتاحیه بزرگ پل بن کی اوی را که در رودخانه وام کو دونگ قرار دارد برگزار کرد. جاده به دو طرف پل به طول حدود 1.2 کیلومتر نیز در سپتامبر 2020 به پایان رسید.

این پروژه ارتباطات کمون های Hoa Thanh و Phuoc Vinh ، منطقه Chau Thanh را آغاز می کند و در تاریخ 16.5.2020 شروع به نصب و راه اندازی می کند. مانند گذشته در کمون های جناح غربی ترانگ بنگ ، برای عبور از رودخانه Vam Ko Dong مردم مجبور بودند با کشتی یا قایق سوار شوند.

هنگامی که پل به بهره برداری رسید ، ساکنان Phuoc Vinh و Hoa Thanh دیگر تصور “عبور از رودخانه به عنوان کشتی” ، حمل و نقل آسان و حمل کالاهای مناسب برای توسعه اقتصادی – اجتماعی را نداشتند. فونگ

پل تان نام. عکس: نگوین هوین دونگ

در اواسط هفته اکتبر سال 2020 ، تای نینگ و بن دوئونگ برای شروع پروژه ساخت جاده ها و پل های ارتباطی دو استان با یکدیگر هماهنگ شدند. Tay Ninh و Binh Duong دو استان همسایه هستند ، اما در جغرافیای طبیعی توسط دریاچه Dau Tieng و Saigon River از یکدیگر جدا شده اند.

رهبران دو استان راه حل های پیشگویی بسیاری را برای تشویق سرمایه گذاری همزمان در زیرساخت های متصل – به ویژه زیرساخت های حمل و نقل جاده ای – پیشنهاد داده اند. دو استان توافق کردند که در ساخت جاده ها و پل های ارتباطی دو شهرک سرمایه گذاری کنند.

در این استان Tay Ninh در پروژه “به روز رسانی و گسترش Dat Set – Ben Cui” (در منطقه Duong Minh Chau) ، تعریض و اتصال با جاده DT744 ، بخشی که از منطقه Dau Tieng عبور می کند (استان Binh Duong) سرمایه گذاری می کند. با کل طول 16.9 کیلومتر مسیر ، کل سرمایه گذاری 517.9 میلیارد VND.

استان Binh Duong در حال سرمایه گذاری در پروژه ساخت جاده ها و پل های ارتباطی بین Binong و Tai Ning استان ها با سرمایه گذاری کل 369.9 میلیارد VND است. این پل 330.8 متر طول دارد ، طول کلی جاده Binh Duong و Tay Ninh 469.5 متر با 6 خط است. پیش بینی می شود هر دو پروژه تا پایان سال 2021 تکمیل شوند. پروژه تکمیل شده مسیر شریانی متصل بین Binh Duong و Tay Ninh است و به ارتقا trade تجارت بین دو استان کمک می کند.

مراسم افتتاحیه پل بن کی گای.

علاوه بر این ، انتظار می رود که این پروژه ها پیوندهای ترافیکی یکپارچه ایجاد کنند ، و یک ارتباط بین منطقه ای بین Tay Ninh ، Binh Duong و سایر استان ها و شهرهای منطقه ایجاد کنند. گسترش ارتباطات با مراکز اصلی زیرساخت حمل و نقل ملی ، مانند فرودگاه لانگ تان ، بزرگراه شمال-جنوب و سیستم بندر بین المللی شرقی. شهر هوشی مین ، ایجاد یک موتور پیشرفت که اقتصاد و جامعه را به روشی همزمان و پایدار توسعه می دهد.

همچنین یک پل در منطقه مرزی شهرداری Tan Binh ، منطقه Tan Bien ساخته شده است که منتظر تاریخ رسمی افتتاح است. این پل Tan Nam است که دو استان Tai Ninh و Prey Veng (پادشاهی کامبوج) را به هم متصل می کند.

به مناسبت تصویب نخست وزیر برای افتتاح دروازه مرزی تنگ نام به عنوان بین المللی ، رهبران دو استان تای نینگ و پری ونگ توافق کردند که این پل را “پل دوستی تایلندی نینگ (تان نام) – غنیمت” بنامند. ونگ (مون چی).

جاده و پل تنگ نام در حال کار بر روی یک پروژه سرمایه گذاری برای ساخت جاده ای به دروازه مرزی برای توسعه گذرگاه های مرزی استان تای نینگ و همزمان کمک به تقویت دوستی و همبستگی بین استان تای نینگ – به ویژه Prey Veng است. . ، ویتنام و کامبوج به طور کلی.

اقیانوس

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *