روسیه خواهان برقراری روابط با اتحادیه اروپا است صدای آمریکا

روسیه خواهان برقراری روابط با اتحادیه اروپا است صدای آمریکا

[ad_1]

دولت روسیه گفته است که امیدوار است اتحادیه اروپا روابط دوجانبه را با الکسی ناوالنی رهبر مخالف برقرار نکند.

سخنگوی کاخ ریاست جمهوری روسیه ، دیمیتری پسکوف ، امروز (دوم) به خبرنگاران گفت که “امیدوارم آینده روابط روسیه و اتحادیه اروپا به پرونده زندانیان ارتباطی نداشته باشد.”

سخنرانی پسکوف سخنران پیش از دیدار یوزف بورل ، نماینده ارشد اتحادیه اروپا در سیاست خارجی و امنیتی ، در تاریخ 4 و 6 از مسکو دیدار کرد.

پسکوف گفت: “روابط روسیه و اتحادیه اروپا بی دلیل از بین رفته است.” “ما می خواهیم روابط بین روسیه و اتحادیه اروپا عادی شود و به سود هر دو کشور پیش رود.” ما آماده انجام هر کاری برای آن هستیم. “گفت.

در اوایل ماه گذشته ، رهبر ارشد اتحادیه اروپا ، بورل خواستار آزادی معترضان ناوالنی و روسی شد و گفت که او “در مورد همه مسائل” ، از جمله موضوع ناوالنی ، در سفر به مسکو بحث خواهد کرد.

با این اوصاف ، دادگاه مسکو محاکمه ای علیه ناوالنی را به اتهام نقض قانون آزادی مشروط برگزار کرد.

ناوالنی اصرار دارد که پرونده ای درمورد او در دادگاه امروز ساخته شده است و رئیس جمهور ولادیمیر پوتین اصرار داشت که این بار پس از زنده ماندن در یک حمله مسمومیت سعی در بستن آن دارد.

سازمان تعزیرات فدراسیون روسیه خواستار محکومیت ناوالنی به سه سال و شش ماه حبس به دلیل عدم اعلام محل اقامت خود به مقامات در دوره آزمایشی شده است.

در طول روز حدود 10 دیپلمات غربی در دادگاه شرکت کردند و وزارت امور خارجه روسیه از آن انتقاد کرد و آن را “تلاشی برای سرکوب قضات و ظلم به روسیه” دانست.

اخبار صدای آمریکا[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *