روزنامه ها در تای نینگ در 12 ژوئیه 2021

روزنامه ها در تای نینگ در 12 ژوئیه 2021

[ad_1]

>> نخست وزیر فام مین چین در تای نینگ کار می کند:

برای دفع مصمم تر (به صفحه 2 مراجعه کنید).

نخست وزیر از تای نینگ خواست تا در دفع این بیماری بیش از آنکه به جامعه ، کارخانه ها و مشاغل منتقل شود ، عزم راسخ داشته باشد. بنابراین ، Tay Ning باید به سختی دروازه های مرزی را در مناطق جدا شده ، محاصره ، مناطق انزوا ، افرادی که از مناطق اپیدمی برمی گردند کنترل کند. به ویژه در کارخانه ها ، شرکت ها ، سایت های تولیدی و غیره انجام 3 فعالیت در محل (تولید در محل ، اسکان در محل و پیشگیری از شیوع بیماری در محل) ضروری است. اگر مکان امن نیست ، تولید نکنید ، بر ضد همه گیری تمرکز کنید. Tay Ninh همچنین باید بلافاصله از کارگران آسیب دیده ، بیکاران ، مستضعفان و خود اشتغالی ها مطابق با قطعنامه 68 / NQ-CP (در مورد سیاست های حمایت از کارگران) ، مشاغلی که به دلیل Covid-19 با مشکل روبرو هستند پشتیبانی کند.

چاپخانه تای نین در تاریخ 12.07.2021

نخست وزیر فام مین شین با کارکنان دروازه مرزی بین المللی Moc Bai گفتگو می کند.

>> تقویت مدیریت و نظارت بر افرادی که از سایر شهرک ها برمی گردند تا از منبع آلودگی جلوگیری کنند (به صفحه 10 مراجعه کنید).

بعد از ظهر 10 ژوئیه ، کمیته راهبری استان برای پیشگیری و کنترل بیماری یک جلسه اضطراری آنلاین با کمیته های راهنمای پیشگیری و کنترل بیماری در مناطق ، شهرها و شهرها برگزار کرد تا اقدامات پیشگیرانه و کنترل فوری را انجام دهد.

این جلسه به ریاست آقای نگوین تانه نگوک – رئیس کمیته مردمی استان ، رئیس کمیته راهبری برگزار شد. آقای نگوین ثان تام ، دبیر کمیته استانی حزب ، رئیس شورای مردمی استان ، در آن شرکت کرده و سخنرانی کرد.

روزنامه ها در تای نینگ در 12 ژوئیه 2021

دبیر کمیته استانی حزب ، نگوین تان تام در جلسه صحبت کرد.

>> Tay Ning: 10 مورد Covid-19 را در جامعه ثبت کرده است (به صفحه 9 مراجعه کنید).

بخش بهداشت و مقامات محلی بلافاصله شیوع موارد مشکوک به Covid-19 را پیدا ، ردیابی و جلوگیری می کنند.

چاپخانه تای نین در تاریخ 12.07.2021

پس از کشف پرونده Covid-19 ، بازاری در کمون Loc Loch ، منطقه Duong Minh Chau مسدود شد.

>> خندق مورچه آبیاری و زهکشی مزرعه – مشکلاتی که باید حل شوند (به صفحه 8 مراجعه کنید).

در سال های اخیر ، این استان بر سرمایه گذاری در سیستم های آبیاری متمرکز شده است ، و به کشاورزان کمک می کند تا جسارتاً در زمینه تبدیل محصولات سرمایه گذاری کنند. با این حال ، برای اینکه سیستم آبیاری همزمان و به طور مثر ارتقا یابد ، باید از مردم اجماع و حمایت شود – خصوصاً مسئله کانالهای صحرایی ، که به آنها “خندق مورچه” نیز گفته می شود.

روزنامه ها در تای نینگ در تاریخ 12.07.2021

به دلیل عدم وجود “مورچه زهکشی” برای زهکشی هنگام باران شدید و مداوم ، منطقه در جاده DT781B (کمون مو کنگ ، تان باین) نمی تواند به موقع تخلیه شود تا سیل شود.

>> کمیته راهبری استان برای پیشگیری و کنترل بیماری:

ارتقا on ارتباطات در مورد اپیدمی کوید -19 (به صفحه 9 مراجعه کنید).

بعد از ظهر 11 جولای ، کمیته مردمی استان جلسه ای را برای بحث در مورد وضعیت آزمایش ، اعلام نتایج آزمایش و برقراری ارتباط برای پیشگیری و کنترل بیماری های همه گیر در استان برگزار کرد. این جلسه به ریاست وو دوک ترونگ ، معاون دائمی رئیس کمیته مردمی استان ها و با حضور روسای اداره تبلیغات کمیته استانی حزب و نمایندگان ادارات و شعب استانی برگزار می شد.

روزنامه ها در تای نینگ در 12 ژوئیه 2021

آقای نگوین ون کوئونگ ، معاون مدیر وزارت بهداشت ، از وضعیت اپیدمی در استان گزارش داد.

.. و چند خبر و مقاله جالب دیگر.

BTNO

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *