رئیس جمهور ترامپ “برای دولت جدید آرزوی موفقیت می کند” صدای آمریکا

رئیس جمهور ترامپ “برای دولت جدید آرزوی موفقیت می کند” صدای آمریکا

[ad_1]

دونالد ترامپ ، رئیس جمهور آمریکا که امروز (20 ام) بازنشسته می شود ، دیروز (نوزدهم) در سخنرانی خداحافظی خود برای موفقیت دولت جدید دعا کرد.

پرزیدنت ترامپ در یک ویدئو خداحافظی 20 دقیقه ای که امروز منتشر شد ، گفت: “دولت جدید این هفته تاسیس خواهد شد. ما برای موفقیت در ایجاد امنیت و سعادت ایالات متحده دعا می کنیم و برای شما آرزوی موفقیت داریم.”

با این حال ، نام رئیس جمهور منتخب جو بایدن در سخنرانی ذکر نشده بود.

پرزیدنت ترامپ گفت: “ما صادقانه به موفقیت هایی که به عنوان چهل و پنجمین رئیس جمهور ایالات متحده انجام داده ایم افتخار می کنیم.” “ما بیشتر از آنچه در اینجا تلاش کردیم انجام دادیم.”

به ویژه ، او با اشاره به کاهش عظیم مالیات ، ایجاد شغل و بهبود سریع اقتصادی ، ادعا می کند که “ما بزرگترین اقتصاد تاریخ جهان را ساخته ایم”. وی همچنین گفت: “من افتخار می کنم که اولین رئیس جمهوری هستم که طی چند دهه جنگ جدیدی را آغاز نکرده است.”

وی در مورد “شورش های کاپیتول” که روز ششم رخ داد ، گفت: “همه آمریکایی ها شوکه شدند.”

در همین حال ، رئیس جمهور ترامپ به جای شرکت در مراسم تحلیف رئیس جمهور منتخب جو بایدن امروز ، رئیس جمهور ترامپ

شناخته شده است که یک “رویداد خداحافظی” جداگانه با کارکنان برگزار خواهد شد.

به گفته منابع خبری AP ، رئیس جمهور ترامپ قرار است ساعت 8 صبح امروز مراسم خداحافظی با طرفداران و کارکنان پایگاه نیروی هوایی اندروز نزدیک واشنگتن را برگزار کند.

سپس مشخص شد که رئیس جمهور منتخب Air Force One برای انتقال به یک ویلای خصوصی در مارارا ، فلوریدا مورد استفاده قرار می گیرد ، وی پس از بازنشستگی قبل از ساعت 12 ظهر ، هنگامی که مراسم افتتاحیه بایدن آغاز می شود ، در آنجا اقامت می کند.

اخبار صدای آمریکا[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *