دیدار ترامپ با رئیس مجلس نمایندگان جمهوری خواه بسته شد صدای آمریکا

دیدار ترامپ با رئیس مجلس نمایندگان جمهوری خواه بسته شد صدای آمریکا

[ad_1]

دونالد ترامپ رئیس جمهور پیشین آمریکا در انتخابات میان دوره ای سال آینده گفت که حزب جمهوری خواه از بیشتر پارلمان حمایت خواهد کرد.

امروز دفتر ترامپ در فلوریدا گفت که ترامپ با کوین مک کارتی ، نماینده مجلس جمهوری خواه ، در خانه اش در مارارا ، فلوریدا دیدار کرد.

وزارت گفت دو طرف توافق کرده اند که برای کمک به جمهوری خواهان در انتخابات میان دوره ای 2022 همکاری کنند.

پیش از این ، وقتی رئیس جمهور مک کارتی در مخالفت با نتایج انتخابات ششم ریاست جمهوری ، کاپیتول واشنگتن را به دست گرفت ، رئیس جمهور مک کارتی از ترامپ به دلیل مسئولیت انتقاد کرد ، اما وی موضع خود را تغییر داد.

تحلیلگران سیاسی تحلیل کرده اند که آقای مک کارتی تصمیم گرفته است که همکاری رئیس جمهور سابق ترامپ ، که هنوز هم از حمایت شدید جمهوری خواهان برخوردار است ، مورد نیاز است.

وی افزود: این جلسه توسط مدیر عامل شرکت مک کارتی تبلیغ شده و این جلسه برای جلب لطف رئیس جمهور سابق ترامپ ارتقا یافته است.

در همین حال ، شایعاتی مبنی بر ایجاد رئیس جمهور سابق ترامپ برای حزب خود منتشر شده است ، اما به نظر می رسد که ترامپ قصد دارد نفوذ خود را در حزب جمهوری خواه حفظ کند.

در این میان ، تصمیم استیضاح ترامپ ماه آینده در سنا آغاز می شود. اما ناظران می گویند رئیس جمهور سابق ترامپ بعید است به جرم تحریک شورش در کاپیتول محکوم شود.

اخبار صدای آمریکا[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *