دکوراسیون سال نو در بسیاری از کشورهای جهان

دکوراسیون سال نو در بسیاری از کشورهای جهان

[ad_1]

رعایت چارچوب ساده ویتنامی در بسیاری از کشورهای جهان تصویر 1

صحنه مالیخولیایی در شب سال نو در نیویورک. (عکس: Flipboard)

در ساعت 0:00 روز اول ژانویه (به وقت استرالیا ، ساعت 21:00 در تاریخ 31 دسامبر ، ویتنام) ، آتش بازی از خانه اپرای سیدنی آسمان شب را به استقبال سال نو 2021 روشن کرد. با این حال ، آتش بازی اولین تعطیلات سال نو در جهان این برای محدود کردن جمعیت باید سال به میزان قابل توجهی کاهش می یافت.

مقامات استرالیا برای جلوگیری از شیوع بیماری همه گیر Covid-19 محدودیت سفر را برای جلوگیری از جمع آوری و بسته شدن مرزها صادر کرده اند. نخست وزیر نیو ساوت ولز – جایی که سیدنی در آن واقع شده است – ابراز امیدواری کرد که سال 2021 سال آسانی برای همه باشد.

نخست وزیر اسکات موریسون در پیام سال نو خود مجدداً تأیید کرد که استرالیایی ها در سال 2021 پس از نشان دادن “شجاعت و زیرکی” در کار با ترجمه Covid-19 ، “بزرگترین ، ایمن تر” ، بزرگترین چالش کشور پس از جنگ جهانی دوم “.

آقای موریسون از “همه استرالیایی هایی که این همه فداکاری کرده اند ، بسیار خدمت کرده اند و حتی اکنون نیز به این کار ادامه می دهند” تشکر ویژه کرد ، از جمله کادر پزشکی. پرسنل بین المللی نمونه های آزمایشی را جمع آوری کرده و پیگیری ، مراقبت از سالمندان ، مشاوره و قرنطینه با ارتش ملی ، پلیس و پرسنل اورژانس را انجام می دهند. “

بسیاری از رویدادهای سال نو در سراسر جهان نیز به دلیل تأثیر اپیدمی کوید -19 ، مالیخولیایی است. نمایشگرهای نوری از یک برج تلویزیونی در پکن ، پایتخت چین برداشته شده است ، در حالی که میدان ترافالفر لندن (انگلیس) نیز مانعی ایجاد کرده است تا از تجمع جمعیت برای سال جدید جلوگیری کند.

در پایتخت رم (ایتالیا) ، جمعیت در میدان سنت پیتر مجاز نیستند ، پاپ فرانسیس مراسم دعا برگزار نمی کند … و در میدان تایمز در نیویورک ، توپ شب سال نو همچنان لغو می شود ، اما به جای تماشای صدها هزار نفر از مردم شهر که امسال شب سال نو را جشن می گیرند ، فقط گروه کوچکی می توانند به عنوان پرستار ، پزشک ، کارمند کشیک شرکت کنند. از همه مهمتر عزیزانشان. همه باید حداقل فاصله ایمن را داشته باشند.

در شهر ووهان چین ، جایی که اپیدمی کوید -19 آغاز شد ، انتظار می رود هزاران نفر برای شمارش معکوس برای سال جدید 2021 در محل ها جمع شوند.

منبع VNA / ویتنام +

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *